Справа № 2-67/2009 p.
РІШЕННЯ
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
11 лютого 2009 року Таращанський районний суд Київської області в складі:
головуючого: Потеряйко С. А.
при секретарі: Іванченко Т.Б., попередньо розглянувши у відкритому судовому засіданні в м. Тараща справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу, -
ВСТАНОВИВ:
В судовому засіданні позивач підтримав свої позовні вимоги, і будучи допитаним в якості свідка у відповідності до ст. 62 ЦПК України, просить розірвати їхній з відповідачкою шлюб, який було зареєстровано 01 червня 2007 року відділом РАЦСу Таращанського районного управління юстиції Київської області, актовий запис № 48, на тій підставі, що після народження дитини у них погіршилися відносини, спільне життя стало неможливим, відповідачка дорікає йому, що вона помилилася вступаючи з ним у шлюб. Остаточно сімейно-шлюбнї стосунки вони припинили і разом не проживають, на примирення він не згідний.
Відповідачка, будучи допитаною в якості свідка у відповідності до ст. 62 ЦПК України позов визнала, проти розірвання шлюбу не заперечує, на примирення не згідна, з причинами розірвання шлюбу на які вказав позивач погоджується, неповнолітнього сина ОСОБА_3, 20 грудня 2007 року просить залишити проживати біля неї.
За згодою сторін суд вирішує позов в попередньому судовому засіданні.
Судом встановлено, що сторони зареєстрували шлюб 01 червня 2007 року відділом РАЦСу Таращанського районного управління юстиції Київської області, актовий запис № 48, від даного шлюбу мають неповнолітнього сина ОСОБА_4, ІНФОРМАЦІЯ_1, яка в даний час проживає з відповідачкою і перебуває на її утриманні й вихованні.
Сторони припинили сімейно-шлюбні відносини і разом не проживають, спільного господарства не ведуть, на розірванні шлюбу сторони наполягають, наміру зберігати сім’ю не мають, на примирення не згідні.
Спору відносно місця проживання дитини та поділу майна сторони не мають.
Указані обставини встановлено з пояснень сторін, допитаних в якості свідків, матеріалів справи, вивчених в судовому засіданні.
Суд вважає, що позов підлягає задоволенню з таких підстав: сторони проживають окремо, спільного господарства не ведуть, не мають спільного бюджету, наміру зберегти сім’ю не мають, на підставі чого судом зроблено висновок, що сім’я розпалася і подальше її збереження є неможливим, оскільки це суперечить інтересам сторін та дитини.
Сторони підлягають звільненню від сплати держмита на користь держави при реєстрації розірвання шлюбу в органах реєстрації актів цивільного стану, як потерпілі від наслідків аварії на ЧАЕС.
Керуючись ст. ст. 10, 11, 15, 88, 130, 174, 213-215 ЦПК України, ст. ст. 104, 105, 110-112 СК України суд, -
ВИРІШИВ:
Позов задовільнити.
Шлюб ОСОБА_1 та ОСОБА_5, зареєстрований 01 червня 2007 року відділом РАЦСу Таращанського районного управління юстиції Київської області, актовий запис № 48 - розірвати.
ОСОБА_6, ІНФОРМАЦІЯ_1 після розірвання шлюбу залишити проживати з матір’ю - ОСОБА_2.
Звільнити сторони від сплати держмита при видачі свідоцтва про розірвання шлюбу в органах реєстрації актів цивільного стану.
Рішення може бути оскаржене в апеляційному порядку до апеляційного суду Київської області через Таращанський районний суд шляхом подачі в десятиденний строк з дня проголошення рішення заяви про апеляційне оскарження і поданням після цього протягом двадцяти днів апеляційної скарги, з подачею її копії до апеляційної інстанції.
Суд | Таращанський районний суд Київської області |
Дата ухвалення рішення | 11.02.2009 |
Оприлюднено | 15.05.2010 |
Номер документу | 9216758 |
Судочинство | Цивільне |
Цивільне
Таращанський районний суд Київської області
Потеряйко С.А.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні