ХЕРСОНСЬКИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ СУД
УХВАЛА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
(вступна та резолютивна частини)
24 грудня 2020 року м. Херсон
єдиний унікальний номер справи: 663/227/13-ц
номер провадження: 22-ц/819/1920/20
Херсонський апеляційний суд у складі колегії суддів судової палати з розгляду цивільних справ:
головуючого (суддя-доповідач) Базіль Л.В.,
суддів: Бездрабко В.О., Приходько Л.А.
секретар Дундич А.О.,
розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду цивільну справу за апеляційною скаргою ОСОБА_1 на заочне рішення Скадовського районного суду Херсонської області від 23 квітня 2013 року ухвалене у складі судді Клімченка М.І. в справі № 663/227/13-ц за позовом Публічного акціонерного товариства Марфін Банк , правонаступником якого є Публічне акціонерне товариство МТБ Банк до ОСОБА_2 , ОСОБА_3 про стягнення заборгованості за кредитним договором
УХВАЛИВ:
Апеляційне провадження у справі за апеляційною скаргою ОСОБА_1 на заочне рішення Скадовського районного суду Херсонської області від 23 квітня 2013 року у справі за позовом Публічного акціонерного товариства Марфін Банк , правонаступником якого є Публічне акціонерне товариство МТБ Банк до ОСОБА_2 , ОСОБА_3 про стягнення заборгованості за кредитним договором - закрити.
Ухвала набирає законної сили з дня її прийняття та може бути оскаржена протягом тридцяти днів з дня складення її повного тексту до Верховного Суду шляхом подачі касаційної скарги безпосередньо до суду касаційної інстанції.
Головуючий Л.В.Базіль
Судді: В.О.Бездрабко
Л.А.Приходько
Суд | Херсонський апеляційний суд |
Дата ухвалення рішення | 24.12.2020 |
Оприлюднено | 29.12.2020 |
Номер документу | 93866494 |
Судочинство | Цивільне |
Цивільне
Херсонський апеляційний суд
Базіль Л. В.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні