ЧЕРНІГІВСЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД
У Х В А Л А
16 березня 2021 року Чернігів Справа № 620/2006/20
Суддя Чернігівського окружного адміністративного суду Скалозуб Ю.О., розглянувши заяву ОСОБА_1 про визнання протиправними дій Головного управління Національної поліції у Чернігівській області під час виконання постанови Шостого апеляційного адміністративного суду від 12.01.2021 у справі №620/2006/20
У С Т А Н О В И В:
ОСОБА_1 15.03.2021 звернувся до суду із заявою, у якій просить визнати протиправними дії Головного управління Національної поліції у Чернігівській області під час виконання постанови Шостого апеляційного адміністративного суду від 12.01.2021 у справі №620/2006/20.
Частиною першою статті 383 Кодексу адміністративного судочинства України встановлено, що особа-позивач, на користь якої ухвалено рішення суду, має право подати до суду першої інстанції заяву про визнання протиправними рішень, дій чи бездіяльності, вчинених суб`єктом владних повноважень - відповідачем на виконання такого рішення суду, або порушення прав позивача, підтверджених таким рішенням суду.
Відповідно до частини 5 статті 383 Кодексу адміністративного судочинства України у разі відповідності заяви вимогам, зазначеним у цій статті, вона підлягає розгляду та вирішенню в порядку письмового провадження або в судовому засіданні на розсуд суду протягом десяти днів з дня її отримання.
Враховуючи наведене, суд вважає за можливе розглянути вказану заяву в письмовому провадженні.
Керуючись статтями 248, 256, 383 Кодексу адміністративного судочинства України, суддя
У Х В А Л И В:
1. Призначити до розгляду в порядку письмового провадження заяву ОСОБА_1 про визнання протиправними дій Головного управління Національної поліції у Чернігівській області під час виконання постанови Шостого апеляційного адміністративного суду від 12.01.2021 у справі №620/2006/20.
2. Запропонувати Головному управлінню Національної поліції у Чернігівській області у строк до 22 березня 2021 року подати до суду письмові пояснення щодо наведених у заяві обставин та докази на їх підтвердження.
3. Копії ухвали надіслати учасникам справи до відома.
Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання та оскарженню не підлягає.
Суддя Ю. О. Скалозуб
Суд | Чернігівський окружний адміністративний суд |
Дата ухвалення рішення | 16.03.2021 |
Оприлюднено | 17.03.2021 |
Номер документу | 95543381 |
Судочинство | Адміністративне |
Адміністративне
Шостий апеляційний адміністративний суд
Єгорова Наталія Миколаївна
Адміністративне
Чернігівський окружний адміністративний суд
Скалозуб Ю.О.
Адміністративне
Шостий апеляційний адміністративний суд
Бєлова Людмила Василівна
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні