ЧЕРНІГІВСЬКИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ СУД
У Х В А Л А
19 липня 2021 року м. Чернігів
Унікальний номер справи № 739/181/21
Головуючий у першій інстанції - Іващенко А. І.
Апеляційне провадження № 22-ц/4823/1140/21
Чернігівський апеляційний суд у складі колегії суддів судової палати з цивільних справ:
головуючого судді: Бечка Є.М.,
суддів: Онищенко О.І., Скрипка А.А.,
вирішуючи питання про виправлення описки в ухвалі Чернігівського апеляційного суду від 09 липня 2021 року у справі за позовом ОСОБА_1 до Новгород-Сіверської міської об`єднаної територіальної громади про визнання права власності на спадкове майно,
в с т а н о в и в :
Ухвалою Чернігівського апеляційного суду від 09 липня 2021 року заяву ОСОБА_2 , яка діє в інтересах малолітньої ОСОБА_3 про вжиття заходів забезпечення позову задоволено.
Накладено арешт на майно, а саме: земельну ділянку площею 0,6675 га за кадастровим номером 7423685000:06:000:0478 та земельну ділянку площею 1,7923 га за кадастровим номером 7423685000:10:000:0375, які розташовані на території Команської сільської ради, Новгород-Сіверського району, Чернігівської області.
16.07.2021 року від державного виконавця Новгород-Сіверський відділ державної виконавчої служби у Новгород-Сіверському районі Чернігівської області Північно-Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Суми) Овчинника О.С. надійшло повідомлення про повернення виконавчого документу стягувачу без прийняття до виконання у зв`язку з тим, що виконавчий документ не відповідає вимогам ст. 6 п. 6 Закону України Про виконавче провадження , а саме не зазначено боржника, якому належить земельна ділянка та дата народження, що унеможливлює винесення постанови про відкриття виконавчого провадження в системі АСВП.
Відповідно до ст.269 ЦПК України суд може з власної ініціативи або за заявою учасників справи виправити допущені в рішенні чи ухвалі описки чи арифметичні помилки.
Ухвала про внесення виправлень надсилається всім особам, яким видавалося чи надсилалося судове рішення, що містить описки чи арифметичні помилки.
Згідно з ч.2 ст.247 ЦПК України якщо відповідно до положень цього Кодексу розгляд справи здійснюється судом за відсутності учасників справи, фіксування судового процесу за допомогою звукозаписувального технічного засобу не здійснюється.
Описки - це помилки, зумовлені неправильним написанням слів, цифр тощо (пропуск літери, цифри, їх перестановка тощо)
Відповідно до ч.1 ст.157 ЦПК України ухвала суду про забезпечення позову є виконавчим документом та має відповідати вимогам до виконавчого документа, встановленим законом.
Частиною 3 ст.431 ЦПК України передбачено, що виконавчий лист, судовий наказ, а у випадках, встановлених цим Кодексом, - ухвала суду є виконавчими документами. Виконавчий лист, судовий наказ, ухвала мають відповідати вимогам до виконавчого документа, встановленим законом.
Згідно з ч.1 п.п.3,4 ст. 4 Закону України Про виконавче провадження у виконавчому документі зазначаються:
-повне найменування (для юридичних осіб) або прізвище, ім`я та, за наявності, по батькові (для фізичних осіб) стягувача та боржника, їх місцезнаходження (для юридичних осіб) або адреса місця проживання чи перебування (для фізичних осіб), дата народження боржника - фізичної особи;
- ідентифікаційний код юридичної особи в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань стягувача та боржника (для юридичних осіб - за наявності); реєстраційний номер облікової картки платника податків або серія та номер паспорта (для фізичних осіб, які через свої релігійні переконання в установленому порядку відмовилися від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та повідомили про це відповідний контролюючий орган і мають відмітку в паспорті) боржника (для фізичних осіб - платників податків);
Згідно з ч.1 ст.432 ЦПК України суд, який видав виконавчий документ, може за заявою стягувача або боржника виправити помилку, допущену при його оформленні або видачі, чи визнати виконавчий документ таким, що не підлягає виконанню.
Судом встановлено, що в ухвалі про забезпечення позову від 09 липня 2021 року, яка є виконавчим документом не зазначено необхідні відомості про стягувача і боржника, а тому апеляційний суд доходить висновку про виправлення описки у резолютивній частині ухвали.
Керуючись ст.269,432 ЦПК України,
у х в а л и в :
Виправити описки у резолютивній частині ухвали Чернігівського апеляційного суду від 09 липня 2021 року, доповнивши її наступним змістом:
Стягувач: ОСОБА_2 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , місце проживання АДРЕСА_1 ; РНОКПП: НОМЕР_1 .
Боржник: ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_2 , місце проживання: АДРЕСА_2 ; РНОКПП НОМЕР_2 .
Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання, може бути оскаржена до Верховного Суду протягом тридцяти днів в порядку визначеному ст.ст.389 - 391 ЦПК України.
Головуючий: Судді:
Суд | Чернігівський апеляційний суд |
Дата ухвалення рішення | 19.07.2021 |
Оприлюднено | 20.07.2021 |
Номер документу | 98408031 |
Судочинство | Цивільне |
Цивільне
Чернігівський апеляційний суд
Бечко Є. М.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні