Рулонний полімерно-бітумний матеріал ODE RUBIN R…232 500 ₴ПокупецьКП «ЖИТЛОКОМУНСЕРВІС» ШЕПТИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Цемент "CEMARK" (швидкий) CEM II/B-S 42,5 R 25КГ37 000 ₴ПокупецьМКП «Хмельницьктеплокомуненерго»
М’яка покрівля (бікроеласт)984 010 ₴ПокупецьУПРАВЛІННЯ З ПИТАНЬ НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ ТА ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУ НАСЕЛЕННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ КРИВОРІЗЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Рулонний полімерно-бітумний матеріал ODE RUBIN R…483 000 ₴ПокупецьКП «ЖИТЛОКОМУНСЕРВІС» ШЕПТИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Євроруберойд HYDROBASE STANDARD 4,0 для створен…400 000 ₴ПокупецьКУ «Управління з питань НС та у справах захисту населення від наслідків ЧАЕС ШМР»
Долоні Рукавички трикотажні робочі чорні з пвх…2 172 ₴ПокупецьКП «Міськводоканал» Роменської міської ради»
Пінопласт144 203 ₴ПокупецьФілія «Центр будівельно-монтажних робіт та експлуатації будівель і споруд» Акціонерного товариства «Українська залізниця»
Цемент 276 677 ₴ПокупецьРІВНЕНСЬКА ФІЛІЯ ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ГАЗОРОЗПОДІЛЬНІ МЕРЕЖІ УКРАЇНИ»