Ухвала
від 16.05.2022 по справі б/н
КИЇВСЬКИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ СУД

КИЇВСЬКИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ СУД

провадження №22-з/824/392/2022 головуючий суддя: Сліпченко О.І.

У Х В А Л А

про забезпечення позову

17 травня 2022 року Київський апеляційний суд у складі судді судової палати в цивільних справах Сліпченка О.І., розглянувши заяву Товариства з обмеженою відповідальністю «ФУРСИ ЕНЕРДЖИ ГРУПП» та Комерційної компанії «ФАС ЕНЕРГЕТИЧНА» (FAS Energy KSA) про вжиття заходів забезпечення позову Товариства з обмеженою відповідальністю «ФУРСИ ЕНЕРДЖИ ГРУПП» та Комерційної компанії «ФАС ЕНЕРГЕТИЧНА» (FAS Energy KSA) до ПАУЕР КОНСТРАКШН КОРПОРЕЙШН ОФ ЧАЙНА, ЛТД (POWER CONSTRUCTION CORPORATION OS CHINA LIMITED) та Товариства з обмеженою відповідальністю «СХІДНО- КИТАЙСЬКИЙ ІНСТИТУТ ДОСЛІДЖЕНЬ З ПРОЕКТУВАННЯ ТА РОЗВІДКИ КОРПОРАЦІЇ ПАУЕР ЧАЙНА» (POWERCHINA HUADONG ENGINEERING CORPORATION LIMITED),-

ВСТАНОВИВ:

У травні 2022 року Товариство з обмеженою відповідальністю «ФУРСИ ЕНЕРДЖИ ГРУПП» (надалі - «Позивач-1» або «Замовник») та комерційна компанія «ФАС ЕНЕРГЕТИЧНА» (надалі - «Позивач-2») звернулись до Київського апеляційного суду із заявою про забезпечення позову, поданого до Дубайського міжнародного арбітражного центру.

Відповідно до ст.149 ЦПК України суд за заявою учасника справи має право вжити передбачених статтею 150 цього Кодексу заходів забезпечення позову. Забезпечення позову допускається як до пред`явлення позову так і на будь-якій стадії розгляду справи, якщо невжиття таких заходів може істотно ускладнити чи унеможливити виконання рішення суду або ефективний захист, або поновлення порушених чи оспорюваних прав або інтересів позивача, за захистом яких він звернувся або має намір звернутися до суду. За заявою сторони у справі, яка передана на розгляд міжнародного комерційного арбітражу, третейського суду, суд може вжити заходи забезпечення позову у порядку та з підстав, встановлених цим Кодексом.

Згідно з ч. 3 ст. 152 ЦПК України заява про забезпечення позову у справі, яка передана на розгляд міжнародного комерційного арбітражу, третейського суду, подається до апеляційного суду за місцезнаходженням арбітражу, третейського суду, місцезнаходженням відповідача або його майна за вибором заявника.

Питання забезпечення позову вирішується без повідомлення учасників справи за правилами ч. 1 ст. 153 ЦПК України.

Метою забезпечення позову є вжиття судом заходів щодо охорони матеріально-правових інтересів позивача від можливих недобросовісних дій з боку відповідача, щоб забезпечити позивачу реальне та ефективне виконання судового рішення, якщо воно буде прийняте на користь позивача, в тому числі з метою запобігання потенційним труднощам у подальшому виконанні такого рішення.

Відповідно до п. 1 ч. 1 ст. 150 ЦПК України позов забезпечується накладенням арешту на майно та грошові кошти, що належать або підлягають передачі або сплаті відповідачеві і находяться у нього чи в інших осіб.

Заходи забезпечення позову, крім арешту морського судна, що здійснюється для забезпечення морської вимоги, мають бути співмірними із заявленими позивачем вимогами.

Отже, умовою застосування заходів забезпечення позову є достатньо обґрунтоване припущення, що невжиття таких заходів може утруднити або унеможливити виконання рішення по суті позовних вимог.

Співмірність заходу забезпечення позову, що застосовується судом, визначається його відповідністю вимогам, на забезпечення яких він вживається. Оцінка такої відповідності здійснюється судом, зокрема, з урахуванням співвідношення права (інтересу), про захист яких просить заявник, а також інтересів сторін та інших учасників судового процесу.

З наданих позивачами матеріалів вбачається, що 20 червня 2019 року між Товариством з обмеженою відповідальністю «ФУРСИ ЕНЕРДЖИ ГРУПП», ПАУЕР КОНСТРАКШН КОРПОРЕЙШН ОФ ЧАЙНА, ЛТД (надалі - «Відповідач-1» або «Підрядник»), ТОВАРИСТВОМ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «СХІДНО- КИТАЙСЬКИЙ ІНСТИТУТ ДОСЛІДЖЕНЬ З ПРОЕКТУВАННЯ ТА РОЗВІДКИ КОРПОРАЦІЇ ПАУЕР ЧАЙНА (надалі - «Відповідач-2» або «Постачальник») та комерційною компанією «ФАС ЕНЕРГЕТИЧНА» було укладено Остаточну угоду щодо проектування, виготовлення, постачання, монтажу, випробування та введення в експлуатацію сонячної електростанції змінного струму РАБ 54 МВт, що знаходиться на території Фурсівської сільради, Білоцерківського району, Київської області, Україна.

На забезпечення виконання умов оплати за угодою щодо проектування, виготовлення, постачання, монтажу, випробування та введення в експлуатацію сонячної електростанції було укладено низку договорів забезпечення, зокрема:

08 серпня 2019 року між Позивачем-1, як Заставодавцем, Відповідачем-2, як Заставодержателем та Публічним Акціонерним Товариством «Комерційний банк «Акордбанк», як Банком укладено Договір застави майнових прав щодо банківських рахунків.

Предметом договору відповідно до пункту 2.1 є передача Заставодержателеві та на його користь у заставу майнових прав Заставодавця на одержання всіх сум разом із нарахованими на них відсотками як на дату цього Договору, так і після неї, які доступні або накопичені на Заставлених рахунках. Забезпеченими зобов`язанням відповідно до пункту 2.3 (а) Договору застави майнових прав щодо банківських рахунків є сплата Заставодержателеві несплачених відстрочених платежів відповідно до пункту 6.2 Договору (суми в розмірі 37 806 465, 75 Євро),

Заставлені рахунки відповідно до Договору застави майнових прав щодо банківських рахунків є поточні рахунки Заставодавця в гривні, доларах США та євро відкриті в Банку.

15 серпня 2019 року між Позивачем-1, як Заставодавцем та Відповідачем-2, як Заставодержателем укладено Договір застави рухомого майна.

Предметом договору відповідно до пункту 2.1 визначалось передача Заставодавцем Заставодержателю у заставу Заставлене майно.

Заставленим майном відповідно до Договору застави рухомого майна визначалось сукупність всього рухомого майна Заставодавця (яке класифікується як основні засоби відповідно до МСФЗ), що належить Заставодавцю на дату Договору та все рухоме майно (яке класифікується як основні засоби відповідно до МСФЗ) придбане Заставодавцем після цього протягом строку дії Договору. Заставлене майно також включає все обладнання та його складові поставлені відповідно до Договору, негайно після набуття Заставодавцем права власності на таке обладнання і до того часу, поки відповідне обладнання не стане частиною Станції та не буде зареєстроване як нерухоме майно відповідно до Права, що застосовується, та не буде передано в забезпечення відповідно до Договору іпотеки.

Відповідно до пункту 2.2 вартість заставленого майна за домовленістю сторін, становить 938 148 166,52 гривень без урахування ПДВ. Забезпеченим зобов`язанням відповідно до пункту 2.4 (а) Договору застави рухомого майна є сплата Заставодержатслеві иесплачених відстрочених платежів відповідно до пункту 6.2 Рамкового Договору (суми в розмірі 37 806 465, 75 Євро).

21 серпня 2019 року між Позивачем-2, як Заставодавцем та Відповідачем-2, як Заставодержателем укладено Договір застави частки.

Предметом застави відповідно до пункту 4.1 є частка, яка належить Заставодавцеві в статутному капіталі Позивача-1. Відповідно до Додатку 1 до Договору Застави частки, Заставодавцеві належить 100% в статутному капіталі Позивача-1. Забезпеченими зобов`язанням відповідно до пункту 2.4 (а) Договору застави частки є сплата Заставодержателеві несплачених відстрочених платежів відповідно до пункту 6.2 Рамкового Договору (суми в розмірі 37 806 465, 75 Євро).

08 листопада 2019 року між Позивачем-1, як Іпотекодавцем та Відповідачем-2, як Іпотекодержателем укладено Договір іпотеки посвідченим приватним нотаріусом Білоцерківського районного нотаріального округу Дерун К.А. за № 3108,3109

Предметом іпотеки відповідно до пункту 2.1 Договору іпотеки є передача Іпотекодержателю Іпотекодавцем в іпотеку предмета іпотеки, який деталізовано у пункті 2.2. Договору іпотеки.

Позивачі вказують, що підрядник не зміг завершити свої зобов`язання за Договором впродовж визначеного часу для виконання робіт, а саме до 16 лютого 2020 року, внаслідок чого не відбулось вчасного підключення сонячної електростанції до мережі та вироблення і продажу електроенергії.

Сторонам не вдалось вирішити спір у досудовому порядку, 04 квітня 2022 року Позивач-1 та Позивач-2 подали спільний Запит на проведення арбітражу (ініціюючий документ) до Дубайського міжнародного арбітражного центру (ОІАС) , як і передбачено угодою між ними.

При цьому, як вбачається з наданих позивачами документів, зі свого боку, Відповідач-2 розпочав процедуру звернення стягнення за Договорами забезпечення, попри відсутності виконання умов основного договору.

З урахуванням наведених в заяві обставин щодо невиконання відповідачами умов контракту, враховуючи розмір заявлених позовних вимог, суд дійшов висновку, що невжиття заходів забезпечення може істотно ускладнити чи унеможливити ефективний захист прав позивача, за захистом яких він звернувся до Дубайського міжнародного арбітражного центру.

Варто зауважити, що предметом позову, поданого до Дубайського міжнародного арбітражного центру (ОІАС), є вимоги про встановлення фактів неналежного виконання Відповідачами робіт по будівництву сонячної електростанції та про стягнення збитків, зокрема, упущеної вигоди, то цей позов направлений на захист прав Позивачів на отримання належного виконання за спірними договорами у вигляді спорудженої і підключеної до мережі, відповідно до умов договорів, сонячної електростанції та отримання прибутків з її експлуатації.

Таким чином, якщо на момент винесення такого рішення, все нерухоме і рухоме майно, операційні кошти на банківських рахунках та корпоративні права оперуючої компанії, які разом, власне, і становлять собою відповідний актив - сонячну електростанцію змінного струму РА8 54 МВт, будуть відчужені в ході процедури звернення стягнення за Договорами забезпечення, то ефективний захист прав Позивачів, щодо яких вони звернулися до арбітражного суду, фактично не відбудеться.

Крім того, що звернення стягнення на майно та майнові права за Договорами забезпечення можна вважати передчасним, оскільки відповідачами не виконано свої зобов`язання за Договором в повній мірі, що ї являється підставою для звернення із відповідним позовом, а до винесення арбітражем рішення в частині стягнення коштів з Відповідачів, фактично є невизначеним кінцевий розмір зобов`язань Позивачів.

Вважаю, що існує реальна і обґрунтована загроза, що невжиття заходів забезпечення позову у вигляді заборони Відповідачу-2 та відповідним третім особам, вчиняти дії спрямовані на звернення стягнення за Договорами забезпечення, може істотно ускладнити чи унеможливити ефективний захист прав Позивачів, за захистом яких вони звернулись до арбітражного суду.

Запропоновані заходи забезпечення позову, у вигляді заборони звернення стягнення за Договорами забезпечення, в повній мірі відповідають позовним вимогам і не призведуть до порушення прав і інтересів Відповідачів.

Невжиття заявлених заходів забезпечення позову шляхом заборони вчиняти дії спрямовані на звернення стягнення за Договорами забезпечення, призведе до порушення вимог щодо справедливого та ефективного захисту порушених прав, оскільки позивач не зможе їх захистити в межах одного судового провадження за його позовом без нових звернень до суду, а також зробити це на практиці ефективним.

Враховуючи вище наведене, предмет спору між сторонами та суму заявлених позовних вимог, обставини справи, суд дійшов висновку, що подана заява підлягає задволенню.

Керуючись статтями 149, 150, 153 ЦПК України, -

УХВАЛИВ:

Забезпечити позов Товариства з обмеженою відповідальністю «ФУРСИ ЕНЕРДЖИ ГРУПП», Комерційної компанії «ФАС ЕНЕРГЕТИЧНА» до ПАУЕР КОНСТРАКШН КОРПОРЕЙШН ОФ ЧАЙНА, ЛТД, Товариства з обмеженою відповідальністю «СХІДНО-КИТАЙСЬКИЙ ІНСТИТУТ ДОСЛІДЖЕНЬ З ПРОЕКТУВАННЯ ТА РОЗВІДКИ КОРПОРАЦІЇ ПАУЕР ЧАЙНА поданий до Дубайського міжнародного арбітражного центру (ШАС), справа № 59/2022 шляхом:

1.1. Заборони ТОВ «СХІДНО-КИТАЙСЬКИЙ ІНСТИТУТ ДОСЛІДЖЕНЬ З ПРОЕКТУВАННЯ ТА РОЗВІДКИ КОРПОРАЦІЇ ПАУЕР ЧАЙНА» (POWERCHINA HUADONG ENGINEERING CORPORATION LIMITED), яке с юридичною особою, створеною за законодавством Китайської Народної Республіки, Ліцензія на ведення комерційної діяльності, єдиний код суспільної кредитоздатності: 91330000142920718С та будь-яким третім особам, вчиняти будь-які дії, спрямовані на звернення стягнення на предмет іпотеки за Договором іпотеки від 08.11.2019 року, посвідченим приватним нотаріусом Білоцерківського районного нотаріального округу Дерун К.А. за № 3108,3109, а саме:

наземну фотоелектричну сонячну електростанцію № 1, що знаходиться за адресою АДРЕСА_1 , реєстраційний номер об`єкта нерухомого майна 2046892232204,

земельну ділянку, загальною площею 32,4049 га, то знаходиться за адресою: Київська область, Білоцерківський район, Фурсівська сільська рада, кадастровий номер 3220488300:05:003:0300, реєстраційний номер об`єкта нерухомого майна 1765230832204,

наземну фотоелектричну сонячну електростанцію №2, шо знаходиться за адресою: АДРЕСА_1 , реєстраційний номер об`єкта нерухомого майна 2046953732204,

земельну ділянку, загальною площею 32,4049 га, шо знаходиться за адресою: Київська область, Білоцерківський район, Фурсівська сільська рада, кадастровий номер 3220488300:05:009:0300, реєстраційний номер об`єкта нерухомого майна 1765263032204,

наземну фотоелектричну сонячну електростанцію №3, шо знаходиться за адресою: АДРЕСА_1 , реєстраційний номер об`єкта нерухомого майна 2046988732204,

земельну ділянку, загальною площею 25,2284 га, що знаходиться за адресою: Київська область, Білоцерківський район, Фурсівська сільська рада, кадастровий номер 3220488300:05:011:0450, реєстраційний номер об`єкта нерухомого майна 1705073732204,

які належать Товариству з обмеженою відповідальністю «ФУРСИ ЕНЕРДЖИ ГРУПП» (код ЄДРПОУ 42729391), в тому числі заборонити звертати стягнення шляхом набуття права власності на предмет іпотеки, відчуження предмета іпотеки третім особам, вчинення виконавчих написів щодо звернення стягнення на предмет іпотеки, отримання предмета іпотеки в управління, а також відступати на користь третіх осіб права іпотекодержагеля за Договором іпотеки від 08.11.2019 року, посвідченим приватним нотаріусом Білоцерківського районного нотаріального округу Дерун К.А. за № 3108,3109 та вчиняти від імені Товариства з обмеженою відповідальністю «ФУРСИ ЕНЕРДЖИ ГРУПП» (код ЄДРПОУ 42729391) будь-які дії направлені на відчуження предмета іпотеки.

1.2. Заборони органам та суб`єктам державної реєстрації прав, державним реєстраторам речових прав на нерухоме майно, в тому числі, приватним та державним нотаріусам вчиняти будь-які реєстраційні дії щодо належних Товариству з обмеженою відповідальністю «ФУРСИ ЕНЕРДЖИ ГРУПП» (код ЄДРПОУ 42729391):

наземної фотоелектричної сонячної електростанції № 1, що знаходиться за адресою Київська область, Білоцерківський район, с. Фурси, вулиця Волошкова, будинок 201, реєстраційний номер об`єкта нерухомого майна 2046892232204,

земельної ділянки, загальною площею 32,4049 га, що знаходиться за адресою: Київська область, Білоцерківський район, Фурсівська сільська рада, кадастровий номер 3220488300:05:003:0300, реєстраційний помер об`єкга нерухомого майна 1765230832204,

наземної фотоелектричної сонячної електростанції №2, що знаходиться за адресою: АДРЕСА_1 , реєстраційний номер об`єкта нерухомого майна 2046953732204,

земельної ділянки, загальною площею 32,4049 гя, що знаходиться »а адресою: Київська область, Білоцерківський район, Фурсівська сільська рада, кадастровий номер 3220488300:05:009:0300, реєстраційний номер об`єкта нерухомого майна 1765263032204,

наземної фотоелектричної сонячної електростанції №3, що знаходиться за адресою: АДРЕСА_1 , реєстраційний номер об`єкта нерухомою майна 2046988732204,

земельної ділянки, загальною площею 25,2284 га, що знаходиться за адресою: Київська область, Білоцерківський район, Фурсівська сільська рада, кадастровий номер 3220488300:05:011:0450, реєстраційний номер об`єкта нерухомою майна 1705073732204.

2.1. Заборони ТОВ «СХІДНО-КИТАЙСЬКИЙ ІНСТИТУТ ДОСЛІДЖЕНЬ З ПРОЕКТУВАННЯ ТА РОЗВІДКИ КОРПОРАЦІЇ ПАУЕР ЧАЙНА» (POWERCHINA HUADONG ENGINEERING CORPORATION LIMITED), яке є юридичною особою, створеною за законодавством Китайської Народної Республіки, Ліцензія на ведення комерційної діяльності, єдиний код суспільної кредигоздатності: 91330000142920718С та будь-яким треіім особам вчиняти будь-які дії, спрямовані на звернення стягнення на предмет застави за Договором застави частки від 21.08.2019 року, а саме, частку у статутному капіталі Товариства з обмеженою відповідальністю «ФУРСИ ЕНЕРДЖИ ГРУПП» (код ЄДРПОУ 42729391) в розмірі 132 905 387,02 гри., що становить 100% статутного капіталу, належну КОМЕРЦІЙНІЙ КОМПАНІЇ ФАС ЕНЕРГЕТИЧНА (FAS Energy KSA), яка є юридичною особою за законодавством Королівства Саудівської Аравії, (реєстраційний номер компанії 1010391414), в тому числі, заборонити звертати стягнення шляхом набуття предмета застави у власність, відчуження предмета застави третім особам, вчинення виконавчих написів щодо звернення стягнення на предмет застави, а також відступати на користь третіх осіб права заставодержателя за Договором застави частки від 21.08.2019 року та вчиняти від імені КОМПАНІЇ ФАС ЕНЕРГЕТИЧНА (FAS Energy KSA) будь-які дії направлені на відчуження предмета застави.

2.2. Заборонити суб`єктам державної реєстрації, державним реєстраторам юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань, які уповноважені відповідно до законодавства України проводити реєстраційні дії в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань, в тому числі, нотаріусам, проводити будь-які реєстраційні дії або вносити зміни в будь-який інший спосіб відносно частки у статутному капіталі Товариства з обмеженою відповідальністю «ФУРСИ ЕНЕРДЖИ ГРУПП» (код ЄДРПОУ 42729391) в розмірі 132 905 387,02 гри., що становить 100% статутного капіталу, належну КОМЕРЦІЙНІЙ КОМПАНІЇ ФАС ЕНЕРГЕТИЧНА (FAS Energy KSA), яка є юридичною особою за законодавством Королівства Саудівської Аравії, (реєстраційний номер компанії 1010391414), в тому числі, щодо зміни складу учасників (засновників) Товариства з обмеженою відповідальністю «ФУРСИ ЕНЕРДЖИ ГРУПП» (код ЄДРПОУ 42729391).

3. Заборони ТОВ «СХІДНО-КИТАЙСЬКИЙ ІНСТИТУТ ДОСЛІДЖЕНЬ З ПРОЕКТУВАННЯ ТА РОЗВІДКИ КОРПОРАЦІЇ ПАУЕР ЧАЙНА» (POWERCHINA HUADONG ENGINEERING CORPORATION LIMITED), яке є юридичною особою, створеною за законодавством Китайської Народної Республіки, Ліцензія на ведення комерційної діяльності, єдиний код суспільної кредитоздатності: 91330000142920718С, Публічному акціонерному товариству «Комерційний банк «Акордбанк» (код ЄДРПОУ 35960913) га будь-яким третім особам, вчиняти будь-які дії, спрямовані на звернення стягнення на предмет застави за Договором застави майнових прав щодо банківських рахунків від 08.08.2019 року, у тому числі, шляхом договірного списання коштів чи переведення на себе заставлених прав, а також вчиняти будь-які інші дії спрямовані на обмеження Товариства з обмеженою відповідальністю «ФУРСИ ЕНЕРДЖИ ГРУПИ» (код ЄДРПОУ 42729391) у розпорядженні грошовими коштами на наступних банківських рахунках:

НОМЕР_1 Тип рахунку: поточний Валюта рахунку: гривня

Найменування та реквізити Банку, в якому відкритий рахунок: Публічне акціонерне товариство «Комерційний банк «Акордбанк», МФО 380634

UA413806340000026007133126001 Тип рахунку: поточний Валюта: євро

Найменування та реквізити Банку, в якому відкритий рахунок: Публічне акціонерне товариство «Комерційний банк «Акордбанк», МФО 380634

UA413806340000026007133126001 Тип рахунку: поточний Валюта: долар США

Найменування та реквізити Банку, в якому відкритий рахунок: Публічне акціонерне товариство «Комерційний банк «Акордбанк», МФО 380634

та інших рахунках Товариства з обмеженою відповідальністю «ФУРСИ ЕНЕРДЖИ ГРУШІ» (код ЄДРПОУ 42729391) у Публічному акціонерному товаристві «Комерційний банк «Акордбанк».

4.1. Заборони ТОВ «СХІДНО-КИТАЙСЬКИЙ ІНСТИТУТ ДОСЛІДЖЕНЬ З ПРОЕКТУВАННЯ ТА РОЗВІДКИ КОРПОРАЦІЇ ПАУЕР ЧАЙНА» (POWERCHINA HUADONG ENGINEERING CORPORATION LIMITED), яке є юридичною особою, створеною за законодавством Китайської Народної Республіки, Ліцензія на ведення комерційної діяльності, єдиний код суспільної креднтоздатносгі: 91330000142920718С та будь-яким третім особам, вчиняти будь-які дії, спрямовані на звернення стягнення на предмет застави за Договором застави рухомого майна від 15.08.2019 року, а саме, сукупність всього рухомого майна ТОВ «ФУРСИ ЕНЕРДЖИ ГРУПП» (код ЄДРПОУ 42729391) (яке класифікується як основні засоби відповідно до МСФЗ), що належить ТОВ «ФУРСИ ЕНЕРДЖИ ГРУПП» (код ЄДРПОУ 42729391) на дату Договору застави рухомого майна та придбане ТОВ «ФУРСИ ЕНЕРДЖИ ГРУПП» (код ЄДРПОУ 42729391) в будь-який час протягом дії Договору застави рухомого майна 15.08.2019 року, у тому числі, шляхом отримання у власність, продажу будь-яким третім особам, вчинення виконавчих написів щодо звернення стягнення на предмет застави, а також відступати на користь третіх осіб права заставодержателя за Договором застави рухомого майна від 15.08.2019 року та вчиняти від імені Товариства з обмеженою відповідальністю «ФУРСИ ЕНЕРДЖИ ГРУПП» (код ЄДРПОУ 42729391) будь-які дії направлені на відчуження предмета застави.

4.2. Заборонити реєстраторам прав на рухоме майно, в тому числі сервісним центрам Міністерства внутрішніх справ України та нотаріусам, вчиняти будь-які реєстраційні дії щодо рухомого майна (включаючи транспортні засоби), що належать Товариству з обмеженою відповідальністю «ФУРСИ ЕНЕРДЖИ ГРУПП» (код ЄДРПОУ 42729391).

Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання та підлягає касаційному оскарженню в межах строків, визначених ст. 389 ЦПК України.

Суддя О.І. Сліпченко

СудКиївський апеляційний суд
Дата ухвалення рішення16.05.2022
Оприлюднено21.06.2022
Номер документу104399781
СудочинствоЦивільне

Судовий реєстр по справі —б/н

Ухвала від 13.01.2025

Кримінальне

Харківський апеляційний суд

Люшня А. І.

Ухвала від 09.01.2025

Кримінальне

Харківський апеляційний суд

Кружиліна О. А.

Постанова від 18.12.2024

Адмінправопорушення

Харківський апеляційний суд

Курило О. М.

Ухвала від 02.12.2024

Кримінальне

Харківський апеляційний суд

Грошева О. Ю.

Ухвала від 22.11.2024

Цивільне

Київський апеляційний суд

Шкоріна Олена Іванівна

Ухвала від 28.10.2024

Цивільне

Київський апеляційний суд

Березовенко Руслана Вікторівна

Ухвала від 17.10.2024

Цивільне

Київський апеляційний суд

Сушко Людмила Петрівна

Постанова від 02.10.2024

Адмінправопорушення

Харківський апеляційний суд

Гєрцик Р. В.

Постанова від 01.10.2024

Адмінправопорушення

Харківський апеляційний суд

Савенко М. Є.

Ухвала від 27.09.2024

Цивільне

Київський апеляційний суд

Рейнарт Ійя Матвіївна

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні