Номер провадження: 22-ц/813/2633/23
Справа № 509/4648/14-ц
Головуючий у першій інстанції Бочаров А.І.
Доповідач Комлева О. С.
ОДЕСЬКИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ СУД
УХВАЛА
31.01.2023 року м. Одеса
Одеський апеляційний суд у складі:
Головуючого-судді Комлевої О.С.,
суддів: Сегеди С.М., Цюри Т.В.,
розглянувши клопотання ОСОБА_1 ,представника Товаристваз обмеженоювідповідальністю «Фінансовакомпанія «Форінт»про участьу судовомузасіданні врежимі відеоконференціїпоза межамиприміщення судупо цивільнійсправі запозовом Публічногоакціонерного товариства«Райффайзен БанкАваль» вособі Одеськоїобласної дирекціїдо ОСОБА_2 про зверненнястягнення напредмет іпотеки,за апеляційноюскаргою ОСОБА_2 на ухвалуОвідіопольського районногосуду Одеськоїобласті від14грудня 2021року прозалишення скаргибез розгляду,-
В С Т А Н О В И В :
Ухвалою Овідіопольського районного суду Одеської області від 14 грудня 2021 року скаргу представника боржника ОСОБА_2 адвоката Веселова О.О. на дії приватного виконавця Парфьонова Г.В. залишено без розгляду.
Не погодившись з ухвалою суду ОСОБА_2 звернулася до суду з апеляційною скаргою, в якій просила скасувати ухвалу та направити справу для продовження розгляду до суду першої інстанції.
Ухвалами Одеського апеляційного суду було відкрито апеляційне провадження та справу призначено до розгляду у судовому засіданні.
16 січня 2023 року до апеляційного суду від ОСОБА_1 , представника ТОВ «Фінансова компанія «Форінт» надійшло клопотання про проведення судового засідання, яке призначено на 01 лютого 2023 року о «14» год «30» хвл. в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду з використанням власних технічних засобів.
Вивчивши матеріали справи, апеляційний суд приходить до висновку, що клопотання підлягає задоволенню.
Так, відповідно достатті 64 Конституції Українив умовах воєнного або надзвичайного стану можуть встановлюватися окремі обмеження прав і свобод із зазначенням строку дії цих обмежень. Не можуть бути обмежені права і свободи, передбачені статтями 24,25,27, 28, 29,
40,47,51, 52, 55,56, 57, 58, 59, 60, 61, 62,63цієїКонституції.
Отже, право на судовий захист встановленестаттею 55 Конституції Українине може обмежуватись навіть за умови оголошення карантину.
В тому числі жодній особі, не може бути обмежено право встановлене ч. 5ст. 4 ЦПК України, а саме: на участь у розгляді своєї справи у визначеному цим Кодексом порядку.
Згідно із п.2 ч.1ст. 43 ЦПК Україниучасники справи мають право, зокрема, брати участь у судових засіданнях, якщо інше не визначено законом.
Учасник справи подає заяву про участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду не пізніше ніж за п`ять днів до судового засідання. Копія заяви в той самий строк надсилається іншим учасникам справи.
Учасники справи беруть участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду з використанням власних технічних засобів та електронного цифрового підпису згідно з вимогами Положення про Єдину судову інформаційно-телекомунікаційну систему.
Враховуючи необхідність забезпечення права на доступ до правосуддя, рівність учасників процесу перед законом і судом, з метою забезпечення своєчасного розгляду цивільної справи, суд вважає за необхідне провести судове засідання в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду з використанням власних технічних засобів.
На підставі викладеного та керуючись ст.212,260 ЦПК України, апеляційний суд,
У Х В А Л И В:
Клопотання Головіна Миколи Вікторовича, представника Товариства з обмеженою відповідальністю «Фінансова компанія «Форінт» про проведення судового засіданняврежимівідеоконференції поза межами приміщення суду, яке призначено на 01 лютого 2023 року о 14 год. 30 хв.- задовольнити.
Попередити сторін, що відповідно до частини 4статті 212 ЦПК Україниризики технічної неможливості участі у відеоконференції поза межами приміщення суду, переривання зв`язку тощо несе учасник справи, який подав відповідну заяву.
Зобов`язати сторони подати скановані копії документів, що посвідчують особу учасника або його представника для встановлення повноважень, письмових заяв і клопотань, письмових доказів засвідчених електронним цифровим підписом за один робочий день до проведення судового засідання.
Забезпечити проведення судового засідання у режимі відеоконференції із застосуванням програми EasyCon.
Для участі в судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду сторонам необхідно використовувати комп`ютерну техніку або смартфони з доступом в мережу Інтернет, які дозволяють передавати аудіосигнал та відеозображення.
Попередити сторони про необхідність забезпечення участі у конференції з приміщення, яке б виключало наявність сторонніх звуків (шуму) та в охайному вигляді.
Копію ухвали негайно надіслати сторонам для виконання.
Про проведення судового засідання в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду повідомити сторін.
Ухвала набирає законної сили з моменту її прийнятті та касаційному оскарженню не підлягає.
Головуючий
Судді
Суд | Одеський апеляційний суд |
Дата ухвалення рішення | 31.01.2023 |
Оприлюднено | 02.02.2023 |
Номер документу | 108699297 |
Судочинство | Цивільне |
Категорія | Справи позовного провадження Справи у спорах, що виникають із правочинів, зокрема договорів (крім категорій 301000000-303000000), з них страхування, з них позики, кредиту, банківського вкладу, з них |
Цивільне
Одеський апеляційний суд
Комлева О. С.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні