Справа №2-1681/10
ЗАОЧНЕ РІШЕННЯ
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
17.09.2010 р. м. Запоріжжя
Комунарський районний суд м. Запоріжжя у складі
Головуючого судді Нау мової І.Й
при секретарі Фіркаловій І.Ю.
розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі Ко мунарського районного суду м . Запоріжжя цивільну справу з а позовом ОСОБА_1 до ОСОБ А_2 про розірвання шлюбу,
ВСТАНОВИВ:
До Комунарського районно го суду м. Запоріжжя надійшла позовна заява ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про розірвання шлю бу. В обґрунтування позову по зивач пояснила, що з 14.06.2008 р. вона перебуває у шлюбі з відповідачем. Шлюб зареєстро ваний Комунарським відділом реєстрації актів цивільного стану Запорізького міського управління юстиції, актовий запис - 385. Від шлюбу дітей не мають. Позивач просить розір вати шлюб між нею і відповіда чем, оскільки шлюбні стосунк и між ними припинені в листоп аді 2008 р. на тій підставі, що вон и втратили почуття любові та поваги один до одного, на дани й час шлюбні стосунки не поно влені.
В судовому засіданні пози вач позовні вимоги підтримал а та просила їх задовольнити , в судовому засідання поясни ла, що під час реєстрації дано го шлюбу нею було змінено дів оче прізвище «ОСОБА_3» на прізвище чоловіка «ОСОБА_1 », після розірвання шлюбу во на бажає залишити прізвище « ОСОБА_1» .
Відповідач в судове засіда нні не з' явився, про час, місц е і дату слухання справи пові домлявся, в зв' язку з чим суд , керуючись ст. ст. 224-233 ЦПК Украї ни, ухвалив про заочний розгл яд справи на підставі надани х доказів.
Судом встановлено, що сторо ни перебувають у шлюбі, що зар еєстрований 14.06.2008 р. Ко мунарським відділом реєстра ції актів цивільного стану З апорізького міського управл іння юстиції, актовий запис - 385. Дітей від шлюбу сторони не м ають. Шлюбні відносини між ст оронами припинені, відновлят и їх вони не мають намірів, дан ий шлюб існує формально та не виконує свого прямого призн ачення. Підстав для збережен ня шлюбу між сторонами в судо вому засіданні не встановлен о, а тому шлюб між сторонами до цільно розірвати, оскільки з береження сім' ї буде супере чити їх інтересам. Спору щодо нажитого в шлюбі майна позив ач не заявляла.
У відповідності зі ч. 2 ст. 112 С імейного кодексу України шлю б підлягає розірванню, якщо с удом буде встановлено, що под альше спільне життя подружжя і збереження шлюбу суперечи ло б інтересам одного з них.
На підставі викладеного, к еруючись ч. 2 ст.112 СК України, ст .ст. 208, 212-215 ЦПК України,
ВИРІШИВ:
Позов ОСОБА_1 задовольн ити.
Шлюб, зареєстрований 14.06.2008 р. Комунарським відділом р еєстрації актів цивільного с тану Запорізького міського у правління юстиції, актовий з апис - 385, між ОСОБА_1, ІНФ ОРМАЦІЯ_1, та ОСОБА_2, ІН ФОРМАЦІЯ_2 - розірват и .
ОСОБА_1 залишити прізвище «ОСОБА_1», яке було змінен е під час державної реєстрац ії шлюбу між сторонами.
Рішення може бути переглян уто судом, що його ухвалив, за письмовою заявою відповідач а, поданою протягом десяти дн ів після отримання ним копії рішення.
Апеляційна скарга на ріше ння суду може бути подана про тягом десяти днів з дня його п роголошення до Апеляцій ного суду Запорізької област і через Комунарський рай онний суд м. Запоріжжя.
Суддя: І.Й. На умова
Суд | Комунарський районний суд м.Запоріжжя |
Дата ухвалення рішення | 17.09.2010 |
Оприлюднено | 01.10.2010 |
Номер документу | 11383868 |
Судочинство | Цивільне |
Цивільне
Бердянський міськрайонний суд Запорізької області
Троценко Тетяна Анатоліївна
Цивільне
Бородянський районний суд Київської області
Міланіч Антоніна Миколаївна
Цивільне
Ізюмський міськрайонний суд Харківської області
Герцов Олександр Миколайович
Цивільне
Комунарський районний суд м.Запоріжжя
Наумова Ірина Йосипівна
Цивільне
Бердянський міськрайонний суд Запорізької області
Троценко Тетяна Анатоліївна
Цивільне
Уманський міськрайонний суд Черкаської області
Корман Олександр Володимирович
Цивільне
Слов'янський міськрайонний суд Донецької області
Мінаєв Ігор Миколайович
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні