Справа № 1-44-10 року
П О С Т А Н О В А
21 травня 2010 року Соснівський районний суд м. Черкаси в складі:
головуючого судді Грабового П.С.
при секретарі - Спаховій Н.В.
з участю прокурора Лут І.В.
та адвоката ОСОБА_1
здійснивши попередній розгляд кримінальної справи в залі суду м. Черкаси відносно ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_1, уродженця м. Бєлгород Днестровський Одеської області, українця, громадянина України, освіта вища, розлученого, приватного підприємця проживаючого по АДРЕСА_1, раніше не судимого, у вчиненні злочину передбаченого ч. 1 ст. 176 КК України,-
В С Т А Н О В И В:
Підсудній ОСОБА_2. будучи зареєстрований як суб"єкт підприємницької діяльності - приватний підприємець, в порушення вимог Закону України "Про розповсюдження примірників аудіовізуальних творів, фонограм, відеограм, комп'ютерних програм, баз даних", та вимог ст. ст. 15 30,31,32 Закону України "Про авторське право і суміжні права", без відповідного дозволу осіб які мають авторське право та володіють суміжними правами на території України, не маючи державного прокатного посвідчення на право розповсюдження аудіовізуальних творів на території України, переслідуючи корисливу мету, відтворював шляхом виготовлення примірників творів для тимчасового та постійного зберігання в електронній формі та розповсюджував шляхом інсталяції на ПК громадян контрафактне програмне забезпечення, відтворюючи його на жорстких дисках ПЕОМ. У результаті незаконного розповсюдження на носіях інформації програмного забезпечення, що є творами мистецтва , ОСОБА_2 порушив авторські права якими володіють: корпорації "Microsoft « та Adobe Systems Incorporated” компанія ABBY SOLUTIONS LIMITED» корпорація «COREL Draw».
Так він 31 жовтня 2007 року, з корисливих мотивів, з метою отримання прибутку, умисно, всупереч встановленого законом порядку, в офісному приміщенні розташованого АДРЕСА_2, самостійно, на два ПЕОМ що надав йому ОСОБА_3, з принесених ним з собою дисків для лазерних систем зчитування та з"ємного накопичувача (Флеш-карти), на які заздалегідь, незаконно, з метою подальшого розповсюдження та отримання прибутку, відтворив програмні продукти виключні майнові права на які належать корпорації «Adobe Systems Incorporated” які незаконно, відтворив шляхом запису на жорсткі диски ПЕОМ ОСОБА_3, а саме - програму АоІоЬе Рпогозпор СЗ 2 - в кількості 3-х примірників які являються об"єктами авторських та суміжних прав - мають розбіжності з оригінальною ліцензійною продукцією і являються контрафактними.
В наслідок порушення авторських та суміжних прав корпорації «Adobe Systems Incorporated” на вказане програмне забезпечення ОСОБА_4 завдав матеріальної шкоди у значних розмірах на загальну суму 15636,30 грн, що в 78,1 раз перевищує неоподаткований мінімум доходів громадян.
Він же, 31 жовтня 2007 року, з корисливих мотивів, з метою отримання прибутку, умисно, всупереч встановленого законом порядку, в офісному приміщенні розташованого АДРЕСА_2, самостійно, на два ПЕОМ що надав йому ОСОБА_3, з принесених ним з собою дисків для лазерних систем зчитування та з"ємного накопичувача (Флеш-карти), на які заздалегідь, незаконно, з метою подальшого розповсюдження та отримання прибутку, відтворив програмні продукти виключні майнові права на які належать корпорації "Microsoft " які незаконно, відтворив шляхом запису на жорсткі диски ПЕОМ ОСОБА_3, а саме - програми "Microsoft оffice ХР" в кількості 3-х примірників, "Microsoft Windows XP Pro" в кількості 2-х примірників, "Microsoft Windows ХЕ" в кількості 1-го примірника який являється об"єктом авторських та суміжних прав - має розбіжності з оригінальною ліцензійною продукцією і являється контрафактними.
В наслідок порушення авторських та суміжних прав корпорації "Microsoft» на вказані комп"ютерні програмні продукти, ОСОБА_2 завдав матеріальної шкоди у значних розмірах на загальну суму 11372 грн , що в 56,8 раз перевищує неоподаткований мінімум доходів громадян.
Він же, 31 жовтня 2007 року, з корисливих мотивів, з метою отримання прибутку, умисно, всупереч встановленого законом порядку, в офісному приміщенні розташованого АДРЕСА_2, самостійно, на два ПЕОМ що надав йому ОСОБА_3, з принесених ним з собою дисків для лазерних систем зчитування та з"ємного накопичувача (Флеш-карти), на які заздалегідь, незаконно, з метою подальшого розповсюдження та отримання прибутку, відтворив програмні продукти виключні майнові права на які належать корпорації «Corel Draw», які незаконно, відтворив шляхом запису на жорсткі диски ПЕОМ ОСОБА_5, а саме програми «Corel Draw Graphics suite 11”, " російська версія в кількості 2-х примірників, «Corel Draw Graphics suite 11" англійська версія в кількості 2-х примірників, " Corel Draw Graphics suite 12» англійська версія в кількості 1-го примірника, " Corel Draw Graphics suite Х3" англійська версія в кількості 1-го примірника які являються об"єктами авторських та суміжних прав - мають розбіжності з оригінальною ліцензійною продукцією і являються контрафактними.
В наслідок порушення авторських та суміжних прав корпорації «Corel Draw» на вказані комп"ютерні програмні продукти, ОСОБА_2 завдав матеріальної шкоди у значних розмірах на загальну суму 14620,68 грн , що в 83,5 раз перевищує неоподаткований мінімум доходів громадян.
Він же, 31 жовтня 2007 року, з корисливих мотивів, з метою отримання прибутку, умисно, всупереч встановленого законом порядку, в офісному приміщенні розташованого АДРЕСА_2, самостійно, на два ПЕОМ що надав йому ОСОБА_3, з принесених ним з собою дисків для лазерних систем зчитування та з"ємного накопичувача (Флеш-карти), на які заздалегідь, незаконно, з метою подальшого розповсюдження та отримання прибутку, відтворив програмні продукти виключні майнові права на які належать корпорації «ABBY SOLUTIONS LIMITED», які незаконно, відтворив шляхом запису на жорсткі диски ПЕОМ ОСОБА_3, а саме - програми "ABBY FineReader Professional Edition” в кількості 9-ти примірників які являються об"єктами авторських та суміжних прав - мають розбіжності з оригінальною ліцензійною продукцією і являються контрафактними.
В наслідок порушення авторських та суміжних прав корпорації «ABBY SOLUTIONS LIMITED» на вказані комп"ютерні програмні продукти, ОСОБА_2 завдав матеріальної шкоди у значних розмірах на загальну суму 5832 грн, що в 33,3 рази перевищує неоподаткований мінімум доходів громадян.
В судовому засіданні підсудній ОСОБА_2 свою вину в скоєному злочинові визнав повністю, просив справу провадженням закрити застосувавши до нього акт амністії.
Прокурор в судовому засіданні не заперечував проти закриття справи та застосування амністії.
Заслухавши пояснення підсудного ОСОБА_2., який просив справу закрити в зв"язку з актом амністії, думку прокурора, який не заперечував проти закриття справи, думку адвоката, та дослідивши матеріали справи, суд вважає доцільним закрити провадження по справі на підставі ст.1 п. “в” Закону України “ Про амністію”, так як згідно матеріалів справи, особа підпадає під дію акта амністії.
Згідно п.4 ч.1ст.6 КПК України кримінальну справу не може бути порушено, а порушена справа підлягає закриттю в наслідок акту амністії, якщо він усуває застосування покарання за вчинене діяння.
Згідно ст.1 Закону України “ Про амністію” передбачено звільнення від покарання у виді позбавлення волі на певний строк та від інших покарань, не пов»язаних з позбавленням волі, осіб, засуджених за умисні злочини, які не є тяжкими або особливо тяжкими відповідно до статті 12 Кримінального кодексу України, та за злочини, вчинені з необережності, які не є особливо тяжкими відповідно до статті 12 Кримінального кодексу України, осіб, не позбавлених батьківських прав, які на день набрання чинності цим Законом мають дітей, яким не виповнилося 18 років, або дітей-інвалідів незалежно від їх віку.
Цивільний позов залишити без розгляду.
Долю речових доказів вирішити у відповідності до ст. 81 КПК України.
Керуючись ст.ст. 6 п.4, 248 КПК України, ст.1п. “в”, 6 Закону України “ Про амністію” від 12 грудня 2008 року, суд -
П О С Т А Н О В И В:
Кримінальну справу про обвинувачення ОСОБА_2 у вчиненні злочину передбаченого ч. 1 ст. 176 КК України провадженням закрити на підставі ст.1 п.”в”, 6 Закону України “ Про амністію “ від 12 грудня 2008 року.
Міру запобіжного заходу підписку про невиїзд скасувати.
Цивільні позови по справі залишити без розгляду.
Стягнути з ОСОБА_2 витрати за проведення по справі експертизи в сумі 1201 грн 92 коп.. Кошти перерахувати: одержувач НДЕКЦ при УМВС України в Черкаській області код 25574009 на рахунок 31254272210063, банк одержувача УДК в Черкаській області МФО 854018.
Речовий доказ 2 жорстких диски НДД до ПЕОМ, компакт-диск, зйомник носій інформації(флеш карта), жорсткий диск, 7 дисків, що приєднані до кримінальної справи знищити.
Постанова може бути оскаржена до Апеляційного суду Черкаської області на протязі 7 діб з моменту її проголошення.
Головуючий П.С.Грабовий
Суд | Соснівський районний суд м.Черкас |
Дата ухвалення рішення | 21.05.2010 |
Оприлюднено | 15.12.2022 |
Номер документу | 11390392 |
Судочинство | Кримінальне |
Кримінальне
Артемівський міськрайонний суд Донецької області
Кушнарьова Валентина Андріївна
Кримінальне
Шосткинський міськрайонний суд Сумської області
Сінгур Валентина Олександрівна
Кримінальне
Соснівський районний суд м.Черкас
Грабовий Петро Степанович
Кримінальне
Уманський міськрайонний суд Черкаської області
Прокулевич Володимир Степанович
Кримінальне
Слов'янський міськрайонний суд Донецької області
Кривошеєв Дмитро Арнольдович
Кримінальне
Артемівський міськрайонний суд Донецької області
Кушнарьова Валентина Андріївна
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2023Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні