У Х В А Л А
15 березня 2024 року
м. Київ
провадження № 22-з/824/469/2024
Київський апеляційний суд у складі колегії судді судової палати з розгляду цивільних справ: Мазурик О. Ф., Желепи О. В., Немировської О. В.,
вивчивши матеріали справи за заявою Державного підприємства "Дослідний експериментально-механічний завод" Науково-технологічного алмазного концерну "АЛКОН" Національної академії наук України
про ухвалення додаткового рішення
у цивільній справі №756/6068/23 Оболонського районного суду м. Києва
за позовом ОСОБА_1
до Державного підприємства "Дослідний експериментально-механічний завод"
про визнання незаконним наказу про звільнення, зобов`язання вчинити дії та стягнення заборгованості по заробітній платі
У С Т А Н О В И В:
23 лютого 2024 року відповідач в системі "Електронний суд" подав заяву про ухвалення додаткового рішення, а саме щодо розподілу судових витрат. Заява зареєстрована та передана судді 26 лютого 2024 року.
Згідно протоколу автоматизованого розподілу судової справи між суддями від 26.02.2024, дану справу призначено судді-доповідачу Мазурик О. Ф., судді, які входять до складу колегії: Мазурик О. Ф. - головуючий суддя, Желепа О. В., Немировська О. В.
На запит Київського апеляційного суду від 28 лютого 2024 року про витребування справи №756/6068/23 Оболонський районний суд м. Києва надіслав справу, яка надійшла до апеляційного суду 12 березня 2024 року.
Ураховуючи викладене, суд приходить до висновку за необхідне прийняти вказану заяву про ухвалення додаткового рішення до провадження судді Мазурик О. Ф.
За приписами ч. 3 ст. 270 ЦПК України, додаткове судове рішення ухвалюється в тому самому порядку, що й судове рішення.
Окільки розгляд апеляційної скарги відповідача здійснювався за правилами загального позовного провадження в судовому засіданні з повідомлення учасників справи, за результатами розгляду якої апеляційним судом 30 січня 2024 року постановлено постанову, то й заява про ухвалення додаткового рішення підлягає розгляду в судовому засіданні з викликом сторін.
За наведених обставин суд приходить до висновку про необхідність призначення заяви про ухвалення додаткового рішення до розгляду в судовому засіданні з викликом сторін.
На підставі викладеного та керуючись ст. 270 ЦПК України
У Х В А Л И В:
Прийняти до провадження судді Мазурик О. Ф. заяву Державного підприємства "Дослідний експериментально-механічний завод" Науково-технологічного алмазного концерну "АЛКОН" Національної академії наук України про ухвалення додаткового рішення у цивільній справі №756/6068/23 за позовом ОСОБА_1 до Державного підприємства "Дослідний експериментально-механічний завод" про визнання незаконним наказу про звільнення, зобов`язання вчинити дії та стягнення заборгованості по заробітній платі та призначити до розгляду в приміщенні Київського апеляційного суду (м. Київ, вул. Солом`янська, буд. 2а, зал №1107, 11 поверх) на 26 березня 2024 року о 10 год. 40 хв.
Про дату, час та місце розгляду заяви повідомити учасників справи.
Інформацію по справі можна отримати в мережі Інтернет на офіційному веб-сайті Київського апеляційного суду за адресою: http://www.kas.gov.ua.
Ухвала набирає законної сили з дня її прийняття, оскарженню в касаційному порядку не підлягає.
Головуючий О. Ф. Мазурик
Судді О. В. Желепа
О. В. Немировська
Суд | Київський апеляційний суд |
Дата ухвалення рішення | 15.03.2024 |
Оприлюднено | 18.03.2024 |
Номер документу | 117689077 |
Судочинство | Цивільне |
Категорія | Справи позовного провадження Справи у спорах, що виникають із трудових правовідносин, з них |
Цивільне
Касаційний цивільний суд Верховного Суду
Грушицький Андрій Ігорович
Цивільне
Касаційний цивільний суд Верховного Суду
Краснощоков Євгеній Віталійович
Цивільне
Київський апеляційний суд
Мазурик Олена Федорівна
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні