Справа№1-94-2010
Вирок
Іменем України
м.Горохів 13 серпня 2010 року
Горохівський районний суд Волинської області в складі:
головуючого
судді Чонки В.В.,
при секретарі Грищук Г.Г.,
за участю прокурора Леміщака Д.М.,
розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду в місті Горохів кримінальну справу про обвинувачення ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, уродженця с.Ватин Горохівського району, українця, гр..України, з середньою освітою, одруженого, на його утриманні троє малолітніх дітей, працюючого підвозчиком кормів ПОСП «Райдуга», раніше не судимого, мешканця АДРЕСА_1, у вчиненні злочинів, передбачених ст.ст.185 ч.1; 185 ч.2 КК України,
встановив :
Підсудний ОСОБА_1, на початку березня 2010 року, у вечірній час, переслідуючи корисливу зацікавленість, з метою заволодіння пиломатеріалом дерева ялини, пройшов до ділянки де проходила валка лісу, належного ПОСП «Райдуга», що в АДРЕСА_1, звідки таємно викрав, чотири колодки дерева ялини 1,2м-3 чим спричинив господарству матеріальних збитків на суму 6000 гривень.
Продовжуючи свою злочину діяльність, ОСОБА_1,, 19 березня 2010 року, у вечірній час повторно, аналогічним способом заволодів пиломатеріалом дерева ялини в кількості 1,3м-3, чим спричинив ПОСП «Райдуга» матеріальних збитків на суму 6000 гривень. Всього ж злочинними діями підсудного господарству було спричинено матеріальних збитків на загальну суму 12 000 гривень.
В судовому засіданні підсудний ОСОБА_1, свою вину в інкримінованих йому злочинах визнав повністю, суду пояснив, що дійсно в березні 2010 року у вечірній час двічі скоїв крадіжку пиломатеріалу з ділянки валки лісу, що поблизу АДРЕСА_1. Загалом ним було викрадено девять колодок деревини породи ялини. В цьому допомагали йому односельці ОСОБА_2, та ОСОБА_3, котрим він пояснив, що деревина ним виписана в ПОСП «Райдуга» і має дозвіл на її вивіз. В скоєному щиро розкаюється, просить його суворо не карати. Все, що зазначено в обвинувальному висновку повністю відповідає дійсності та тим обставинам, що мали місце.
Суд, зясувавши думку інших учасників судового розгляду, щодо недоцільності дослідження доказів стосовно тих фактичних обставин справи та розміру цивільного позову, які ніким не оспорюються. Зясувавши правильність розуміння підсудним та іншими учасниками судового розгляду змісту цих обставин, за відсутністю сумнівів у добровільності та істинності їх позиції, а також розяснивши їм, що у такому випадку вони будуть позбавлені права оспорювати ці фактичні обставини справи та розмір цивільного позову в апеляційному порядку.
Суд вважає, що зібраними в справі доказами вина підсудного у вчинених злочинах повністю доведена і його дії слід кваліфікувати за ст.. ст.. 185 ч.1; 185 ч.2 КК України як таємне викрадення чужого майна та вчинення крадіжки повторно.
Обираючи покарання підсудному, суд враховує характер та ступінь суспільної небезпечності скоєних ним злочинів, всі обставини справи, його особу.
Підсудний ОСОБА_1 раніше не судимий, до кримінальної відповідальності притягується вперше, по місцю праці характеризується позитивно, на утриманні має трьох малолітніх дітей, у скоєному щиро розкаявся, спричинені збитки повністю відшкодовано, а тому суд вважає, що за таких обставин підсудному слід обрати покарання з застосуванням ст.. 75 КК України.
До обставин, що помякшують покарання підсудного, суд відносить щире його каяття у вчиненому та добровільне відшкодування спричиненої шкоди.
Обставин, що обтяжують його покарання суд не вбачає.
Керуючись ст. ст. 323-324 КПК України, суд
засудив :
Підсудного ОСОБА_1 визнати винним у вчиненні злочинів, передбачених ст..ст. 185 ч.1; 185 ч.2 КК України, та призначити йому покарання:
- за ст.. 185 ч.1 КК України - один рік позбавлення волі;
- за ст.. 185 ч.2 КК України два роки позбавлення волі.
На підставі ст.. 70 КК України шляхом поглинення менш суворого покарання більш суворим остаточно призначити до відбуття покарання у вигляді двох років позбавлення волі.
На підставі ст..75 КК України, звільнити засудженого від відбування призначеного покарання, якщо він протягом однорічного іспитового строку не вчинить нового злочину і виконає покладені на нього обовязки :
- не виїжджати за межі України на постійне проживання без дозволу органу кримінально-виконавчої інспекції;
- повідомляти ці органи про зміну місця проживання, роботи;
- періодично зявлятися для реєстрації в органи кримінально-виконавчої інспекції.
Міру запобіжного заходу засудженому ОСОБА_1 до вступу вироку в законну силу залишити попередню -- підписку про невиїзд.
На вирок суду може бути подано апеляцію до судової палати у кримінальних справах Апеляційного суду Волинської області через Горохівський районний суд протягом протягом пятнадцяти діб з моменту його проголошення.
Головуючий /підпис/ В.В.Чонка
Згідно з оригіналом
Головуючий В.В.Чонка
Суд | Горохівський районний суд Волинської області |
Дата ухвалення рішення | 13.08.2010 |
Оприлюднено | 15.12.2022 |
Номер документу | 11863206 |
Судочинство | Кримінальне |
Кримінальне
Київський районний суд м. Сімферополя
Можелянський Віктор Анатолійович
Кримінальне
Київський районний суд м. Сімферополя
Можелянський Віктор Анатолійович
Кримінальне
Слов'янський міськрайонний суд Донецької області
Мірошніченко Любов Євгенівна
Кримінальне
Новоушицький районний суд Хмельницької області
Стефанишин Сергій Леонідович
Кримінальне
Горохівський районний суд Волинської області
Чонка Володимир Васильович
Кримінальне
Новоайдарський районний суд Луганської області
Іванова Олена Миколаївна
Кримінальне
Красногвардійський районний суд м.Дніпропетровська
Григоренко Денис Юрійович
Кримінальне
Доманівський районний суд Миколаївської області
Якименко Людмила Михайлівна
Кримінальне
Горохівський районний суд Волинської області
Чонка Володимир Васильович
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні