Справа №2-145/2010 рiк
У Х В А Л А
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
30 листопада 2010 року С уддя Енергодарського мiськог о суду Запорiзької областi Д зямко О.П., розглянувши позо вну заяву ОСОБА_2 до креди тної спілки «Актив» про визн ання недійсним рішення загал ьних зборів, -
ВСТАНОВИВ:
ОСОБА_2 звернулася до суду з позовом, у якому просит ь визнати недійсним рішення загальних зборів кредитної спілки «Актив» від 23.05.2009р. про в иключення її з членів кредит ної спілки.
30.11.2010р. від представника пози вача за довіреністю ОСОБА_3 надійшла заява про залише ння позову без розгляду.
Відповідно до ч.1 п.5 ст. 207 ЦПК У країни - суд постановляє ухва лу про залишення заяви без ро згляду, якщо позивач подав пр о це заяву.
Керуючись ч. 1 п.5 ст. 207 ЦПК Укр аїни, суд -
УХВАЛИВ:
Позовну заяву ОСОБА_2 до кредитної спілки «Актив » про визнання недійсним ріш ення загальних зборів, залиш ити без розгляду.
Апеляційна скарга на ух валу суду подається протягом 5 днів з дня його проголошення . Особи, які брали участь у спр аві, але не були присутні у суд овому засіданні під час прог олошення судового рішення, м ожуть подати апеляційну скар гу протягом 5 днів з дня отрима ння копії цієї ухвали.
Суддя
Суд | Енергодарський міський суд Запорізької області |
Дата ухвалення рішення | 30.11.2010 |
Оприлюднено | 01.12.2010 |
Номер документу | 12501793 |
Судочинство | Цивільне |
Цивільне
Великобілозерський районний суд Запорізької області
Круговой Валерій Олексійович
Цивільне
Артемівський міськрайонний суд Донецької області
Мальований Юрій Михайлович
Цивільне
Енергодарський міський суд Запорізької області
Дзямко Ольга Павлівна
Цивільне
Слов'янський міськрайонний суд Донецької області
Геєнко Михайло Георгійович
Цивільне
Вільшанський районний суд Кіровоградської області
Гольша Олег Анатолійович
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні