Справа № 1-128/2010
ВИРОК
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
Теребовлянський районний суд Тернопільської області
07.12.2010 року
в складі головуючого суду Макарика В.Я.
при секретарі Пасько Л.Р.
з участю прокурора Миронова В.А.
розглянувши у відкритому судовому засіданні в м. Теребовлі
кримінальну справу про обвинувачення : ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_1, грм . України, уродженця та жителя АДРЕСА_1, з вищою освітою, одруженого, фактично проживає АДРЕСА_2, підприємеця , раніше не судимого , за ст. 191 ч.1 Кк України
ВСТАНОВИВ:
Протягом 2006-2007 років ОСОБА_2 ,будучи наділеним правом приймати рішення від імені Приват Банку про надання кредитної картки фізичній особі, встановлення та зміни розміру кредитного ліміту будучи експертом Микулинецького відділення Тернопільської філії Приватбанку та маючи на меті отримати на свою користь грошові кошти , що належать банку, оформив два споживчі кредити на 2-х позичальників без їх відома та згоди, внаслідок чого виготовив кредитні картки на ОСОБА_3,-жительку АДРЕСА_4 та ОСОБА_4, жителя АДРЕСА_3.
В подальшому використовуючи дані кредитні картки він отримав по них готівку в банкоматах та заволодів коштами Приват Банку на загальну суму 7412 гривень, а саме : з рахунку по картці № НОМЕР_1, що рахується за ОСОБА_3,кошти - 4114 грн., за № НОМЕР_2, що рахується за ОСОБА_4 в сумі -3296 грн., які використав на власні потреби.
Підсудний ОСОБА_2, в судовому засіданні вину свою у вчиненому злочині визнав повністю та пояснив, що погоджується з обвинуваченням яке йому пред”явлено органами досудового слідства та просить слухати справу без дослідження доказів, показвши , що протягом 2006-2007 років він будучи наділеним правом приймати рішення від імені Приват Банку про надання кредитної картки фізичній особі, встановлення та зміни розміру кредитного ліміту будучи експертом Микулинецького відділення Тернопільської філії Приватбанку та маючи на меті отримати на свою користь грошові кошти , що належать банку, оформив два споживчі кредити на 2-х позичальників без їх відома та згоди, внаслідок чого виготовив кредитні картки на ОСОБА_3,-жительку АДРЕСА_4 та ОСОБА_4, жителя АДРЕСА_3.
В подальшому використовуючи дані кредитні картки він отримав по них готівку в банкоматах та заволодів коштами Приват Банку на загальну суму 7412 гривень, а саме : з рахунку по картці № НОМЕР_1, що рахується за ОСОБА_3,кошти - 4114 грн., за № НОМЕР_2, що рахується за ОСОБА_4 в сумі -3296 грн., які використав на власні потреби.
Крім повного визнання своєї вини у вчиненому злочині самим підсудним , його вина доводиться матеріалами кримінальної справи, які в судовому засіданні не досліджувалися, оскільки показання підсудного відповідають фактичним обставинам справи і ним не оспорюються.
Оцінюючи зібрані докази у їх сукупності, суд вважає, що дії підсудного ОСОБА_2, підпадають під ознаки ст.191 ч.1 КК України, оскільки він привласнив чуже майно у вигляді грошових коштів, які перебували в його віданні.
Призначаючи міру покарання підсудному суд враховує ступінь тяжкості вчиненого злочину, особу яка вчинила злочин, що у вчиненому щиро розкаявся, що позитивно характеризується, що шкода повністю відшкодована, а тому йому слід обрати міру покарання у вигляді штрафу.
Керуючись ст. 323-324 КПК України, суд
ЗАСУДИВ:
Визнати винним ОСОБА_2 за ст.191 ч.1 КК України і призначити йому міру покарання 700 гривень штрафу в дохід держави.
Міру запобіжного заходу засудженому до вступу вироку в законну силу залишити підписку про невиїзд з постійного місця проживання.
На вирок може бути подана апеляція до Тернопільського апеляційного суду протягом 15 діб через Теребовлянський районний суд.
СУДДЯ:
Суд | Теребовлянський районний суд Тернопільської області |
Дата ухвалення рішення | 07.12.2010 |
Оприлюднено | 23.12.2022 |
Номер документу | 14094552 |
Судочинство | Кримінальне |
Кримінальне
Гуляйпільський районний суд Запорізької області
Ярош Сергій Олександрович
Кримінальне
Теребовлянський районний суд Тернопільської області
Макарик Володимир Ярославович
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2023Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні