Ухвала
від 13.03.2008 по справі 6/128
ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ

6/128

ГОСПОДАРСЬКИЙ  СУД  ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Адреса: 88000, м.Ужгород, вул.Коцюбинського, 2-а            тел.: 61-72-90


УХВАЛА

 "13" березня 2008 р.                                                                    Справа № 6/128

За заявою Державної податкової інспекції у м.Ужгороді, м.Ужгород

до  Товариства з обмеженою відповідальністю „Медімекс”, м.Ужгород

про банкрутство

СУДДЯ   Й.Й.Кадар

Суть спору: розгляд звіту та ліквідаційного балансу у справі про банкрутство №6/128 відповідно до положень Закону України  “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом”,          

Представники:

Від ініціюючого кредитора - Воловар Л.В., ліквідатор;          

ВСТАНОВИВ:

Постановою господарського суду Закарпатської області №6/128 від  11.10.2007р. Товариство з обмеженою відповідальністю „Медімекс”, м.Ужгород, визнано банкрутом та відкрито ліквідаційну процедуру, ліквідатором банкрута призначено ініціюючого кредитора ДПІ у м.Ужгороді в особі Воловар Л.В., головного державного ревізор-інспектора відділу погашення прострочених податкових зобов'язань, якого зобов'язано за результатами проведення ліквідаційної процедури подати суду відповідний звіт та ліквідаційний баланс у відповідності до вимог Закону України „Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом”.

За результатами проведеної роботи ліквідатором подано суду ліквідаційний баланс Товариства з обмеженою відповідальністю „Медімекс”, м.Ужгород, звіт ліквідатора та пакет підтверджуючих документів.

Вжитими ліквідатором заходами, з метою виявлення майнових активів (майно та майнові права) банкрута, які належать йому на праві власності або повного господарського відання, майнові активи, як і інші кредитори, не виявлені.

Ліквідатор при вивченні фінансового стану підприємця-банкрута джерел погашення заборгованості перед ініціюючим кредитором в сумі 3180,50 грн. не виявив.

Таким чином, вимоги ініціюючого кредитора погашені у зв'язку з відсутністю майна (ст.31 п.6 Закону України „Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом”).

Ліквідатору протягом десяти днів з моменту винесення вказаного рішення слід представити його до органу, що здійснює державну реєстрацію юридичних осіб для внесення запису в держреєстр про ліквідацію банкрута. Передати на зберігання документи банкрута, які відповідно до нормативно-правових актів підлягають обов'язковому зберіганню, подати суду докази про передачу печатки підприємства-банкрута у місцеве відділення УМВС України для знищення (або відповідну публікацію про втрату печатки), а також вчинити інші необхідні дії, пов'язані із завершенням ліквідаційної процедури, про що подати докази суду.

Відповідно до ст.5, п. 6 ст. 31, п.п.2,5 ст.32, п.6 ст.40, ст.52 Закону України „Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом”, керуючись ст.ст.4-1, 34, 43, 86  Господарського процесуального кодексу України, суд

УХВАЛИВ:

1. Затвердити звіт ліквідатора та ліквідаційний баланс.

2. Ліквідувати Товариство з обмеженою відповідальністю „Медімекс”, (Закарпатська обл., м.Ужгород, вул, Міксата, 44, код ЄДРПОУ 32051344; р/р 26007001910001, ЗАК.ФВАТ „БАНК УНІВЕРСАЛЬНИЙ”, м.Ужгород, МФО312561).

3. Провадження у справі припинити.

4. Ухвалу надіслати: банкруту, державному реєстратору, управлінню статистики, ініціюючому кредитору (ліквідатору), якого зобов'язати повідомити державний орган з питань банкрутства про завершення ліквідаційної процедури,  державному органу з питань банкрутства,  ДВС.

                Суддя                                                                                   Й.Й.Кадар

СудГосподарський суд Закарпатської області
Дата ухвалення рішення13.03.2008
Оприлюднено09.04.2008
Номер документу1506226
СудочинствоГосподарське

Судовий реєстр по справі —6/128

Ухвала від 04.03.2019

Господарське

Касаційний господарський суд Верховного Суду

Берднік І.С.

Ухвала від 24.01.2019

Господарське

Касаційний господарський суд Верховного Суду

Берднік І.С.

Ухвала від 27.11.2018

Господарське

Північний апеляційний господарський суд

Дикунська С.Я.

Ухвала від 06.11.2018

Господарське

Північний апеляційний господарський суд

Дикунська С.Я.

Ухвала від 22.10.2018

Господарське

Північний апеляційний господарський суд

Дикунська С.Я.

Ухвала від 25.09.2018

Господарське

Київський апеляційний господарський суд

Зубець Л.П.

Ухвала від 20.05.2010

Господарське

Господарський суд міста Києва

Ковтун С.А.

Ухвала від 16.11.2010

Господарське

Господарський суд Сумської області

Гордієнко Михайло Іванович

Рішення від 04.03.2010

Господарське

Господарський суд Чернівецької області

Паскарь Авель Дмитрович

Постанова від 15.11.2011

Господарське

Львівський апеляційний господарський суд

Кравчук Н.М.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні