Ухвала
від 10.05.2011 по справі 30/144
ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД МІСТА КИЄВА

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД мі ста КИЄВА

01030, м.Київ, вул.Б.Хмельниць кого,44 тел. 284-18-98


УХВАЛА

ПРО ПОРУШЕННЯ ПРОВАДЖЕННЯ У СПРАВІ

10.05.11 Справа № 30/144.

Суддя розглянув позовн у заяву ОСОБА_1

до Акціонерного товарист ва закритого типу "Київсоюзш ляхпроект" ,

про визнання недійсними рі шень загальних зборів визнав подані матеріали достатніми для прийняття позовної заяв и до розгляду.

Керуючись ст.ст. 27, 64, 65 Господа рського процесуального коде ксу України,

СУДДЯ УХВАЛИВ:

1. Порушити провадження у сп раві та прийняти позовну зая ву до розгляду.

2. Розгляд справи призначити на 26.05.11 о 10:00 год. Викликати для у часті у засіданні представни ків позивача, відповідача, тр етьої особи. Зал судових засі дань № 25.

3. Залучити до участі у розгл яді справи на підставі ст. 27 Го сподарського процесуальног о кодексу України в якості тр етьої особи, яка не заявляє са мостійних вимог на предмет с пору на стороні відповідача - Закрите акціонерне товарис тво "Межрегіональне бюро реє страції" (02125, м. Київ, пр. Визволи телів, 1, оф. 620).

4. Зобов'язати учасників п роцесу надати суду - на під твердження їх статусу юридич ної особи і повного найменув ання подати оригінал і належ ну копії Статуту (Положення), С відоцтва про державну реєстр ацію (перереєстрацію) суб"єкт а підприємницької діяльност і - юридичної особи; витяг від Державного реєстратора про ї х включення до Єдиного держа вного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємці в станом на день розгляду спр ави; довідку обслуговуючого банку про найменування відкр итих рахунків.

Позивача - подати суду в ласне письмове підтвердженн я того, що у провадженні госпо дарських судів України або і ншого органу, який в межах сво єї компетенції вирішує спір, немає справи зі спору між тим и ж сторонами, про той же предм ет і з тих же підстав та не має рішення цих органів з такого спору; оригінали документів , копії яких додані до позовно ї заяви (для огляду в судовому засіданні), витяг від Держав ного реєстратора про включен ня відповідача та третьої особи до Єдиного державно го реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців с таном на день розгляду справ и.

Відповідача - письмовий відзив на позов з наданням до казів, що підтверджують викл адені в ньому обставини, витя г від Державного реєстратора про включення до Єдиного дер жавного реєстру юридичних ос іб та фізичних осіб-підприєм ців станом на день розгляду с прави.

Третю особу - письмові п ояснення з приводу заявлених позовних вимог, з наданням до казів, що підтверджують викл адені в них обставини.

5. Явку повноваженого пред ставника позивача для дачі п ояснень з витребуваними ухва лою суду документами визнати обов' язковою.

6. Попередити сторони, що у в ипадку ухилення від вчинення дій покладених господарськи м судом на сторону, будуть зас тосовані санкції передбачен і п. 5 ст. 83 Господарського проце суального кодексу України.

7. Звернути увагу сторін на т е, що відповідно до ст. 90 Господ арського процесуального код ексу України, господарський суд, виявивши при вирішенні г осподарського спору порушен ня законності або недоліки в діяльності підприємства, ус танови, організації, державн ого чи іншого органу, виносит ь окрему ухвалу. Окрема ухвал а надсилається відповідним п ідприємствам, установам, орг анізаціям, державним та інши м органам, посадовим особам, я кі несуть відповідальність з а ухилення від виконання вка зівок, що містяться в окремій ухвалі, в порядку та розмірі, передбачених частиною першо ю статті 119 цього Кодексу.

8. Зобов'язати сторони напра вити в судове засідання свої х повноважних представників , надавши їм відповідні довір еності, які будуть залучені д о матеріалів справи.

Суддя Т.М. Ващенко

СудГосподарський суд міста Києва
Дата ухвалення рішення10.05.2011
Оприлюднено19.05.2011
Номер документу15230779
СудочинствоГосподарське

Судовий реєстр по справі —30/144

Ухвала від 12.05.2010

Господарське

Господарський суд Дніпропетровської області

Євстигнеєва Надія Михайлівна

Ухвала від 14.09.2010

Господарське

Господарський суд Львівської області

Мороз Н.В.

Ухвала від 15.11.2012

Господарське

Господарський суд міста Києва

Ващенко Т.М.

Ухвала від 07.11.2012

Господарське

Господарський суд міста Києва

Ващенко Т.М.

Ухвала від 12.07.2011

Господарське

Господарський суд міста Києва

Ващенко Т.М.

Ухвала від 05.07.2011

Господарське

Господарський суд міста Києва

Ващенко Т.М.

Ухвала від 08.08.2011

Господарське

Київський апеляційний господарський суд

Пашкіна С.А.

Ухвала від 26.05.2011

Господарське

Господарський суд міста Києва

Ващенко Т.М.

Ухвала від 10.05.2011

Господарське

Господарський суд міста Києва

Ващенко Т.М.

Ухвала від 13.08.2010

Господарське

Господарський суд Львівської області

Мороз Н.В.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні