Ухвала
від 19.09.2011 по справі 11/79/2011
ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ЛУГА НСЬКОЇ ОБЛАСТІ

91000, м. Луганськ, пл. Героїв ВВ В, 3а. Тел. 55-17-32


УХВАЛА

19.09.11 Справа № 11/79/2011

За позовом Товариств а з обмеженою відповідальніс тю “Бахмач Нафтосервіс”, м. Ба хмач Бахмацького району Черн ігівської області

до 1-го відповідача - Приватного акціонерного т овариства “Лисичанська нафт ова інвестиційна компанія”, м. Лисичанськ Луганської обл асті

2-го відповідача - Товариства з обмеженою відп овідальністю “Голд Нафта”, м . Бахмач Чернігівської облас ті

3-я особа, яка не заявляє сам остійних вимог на предмет сп ору, на стороні відповідача - Товариство з обмеженою ві дповідальністю “Українськи й Аграрно-інвестиційни й союз”, м. Київ

3-я особа, яка не заявляє сам остійних вимог на предмет сп ору, на стороні відповідача - Товариство з обмеженою ві дповідальністю “ТНК-ВР Коммерс”, м. Київ

про стягнення 64 773 грн. 09 коп.

суддя Москаленко М.О.

в присутності предста вників сторін:

від позивача - ОСОБА_1., д овіреність б/н від 01.03.2011, паспор т серії СО

№ 303902, виданий 21.12.1999 Харківськи м РУ ГУМВС України в м. Kиєві;

від 1-го відповідача - ОСОБ А_2., довіреність № 5 від 10.01.2011;

від 2-го відповідача - не при був;

від 3-ої особи (ТОВ “Українс ький Аграрно-інвестиційний с оюз”) - не прибув;

від 3-ої особи (ТОВ “ТНК-ВР Ко ммерс”) - ОСОБА_2., довірені сть № 113 від 01.03.2011.

За письмовим клопотанн ям представника позивача на підставі приписів ст. 81-1 Госпо дарського процесуального ко дексу України здійснюється ф іксування судового процесу з а допомогою технічного звуко записувального пристрою.

в с т а н о в и в:

Суть спору: позивачем заявлено вимогу про стягнен ня з відповідача вартості не стачі поставлених за накладн ою № 48689410 нафтопродуктів у розм ірі 64773 грн. 09 коп.

В судове засідання предста вник другого відповідача - Т ОВ “Голд Нафта”, та третя особ а, яка не заявляє самостійних вимог на предмет спору, на сто роні відповідача - ТОВ “Український Аграрно-інвест иційний союз”, не прибули, при чини неявки суду не повідоми ли, про час та місце судового р озгляду справи судом повідом лялися належним чином.

Учасниками судового проц есу надані додаткові докумен ти в обгрунтування доводів і заперечень.

Вимоги ухвали господарськ ого суду Луганської області від 29.08.2011 учасниками судового п роцесу виконані не у повному обсязі.

Крім того, з метою повного т а всебічного розгляду справи по суті від учасників судово го процесу слід витребувати додаткові докази.

За таких обставин розгляд с прави слід відкласти.

Керуючись ст.ст. 77, 86 Господа рського процесуального коде ксу України, суд -

у х в а л и в :

1. Розгляд спра ви відкласти на 06.10.2011 на 10 год. 30 хв ., кім. № 312.

2. Зобов' язати позива ча: чітко визначити правов у природу заявленої до стягн ення грошової суми; надати но рмативно та документально об ґрунтований розрахунок суми позову; надати відомості щод о стану пломби на цистерні № 57984072 на час прийманн я нафтопродуктів за кількіст ю; надати оригінали технічни х паспортів вимірювальних за собів, які застосовувалися п ід час вимірювання маси вант ажу, що надійшов від першого в ідповідача (ареометр та метр ошток); докази державної пові рки вказаних засобів вимірюв альної техніки; надати письм ові пояснення щодо наявності у цистерні №57984072 підтоварної в оди та її об'єму (маси) відпові дно до вимог пункту 4.3.2.8 Інстру кції про порядок приймання, т ранспортування, зберігання, відпуску та обліку нафти і на фтопродуктів на підприємств ах і організаціях України, за твердженої наказом Міністер ства палива та енергетики Ук раїни № 281/171/578/155 від 20.05.2008, зареєстро ваною у Міністерстві юстиції України 02.09.2008 за № 805/15496 (далі за те кстом - Інструкція); надати т акож письмові пояснення щодо підстав застосування під ча с прийняття від відповідача вантажу такого засобу вимірю вальної техніки як метрошток , оскільки відповідно до вимо г пункту 4.3.2.9 Інструкції за доп омогою метроштоку визначаєт ься об'єм нафтопродуктів, а не маса; чітко визначити передб ачений Інструкцією спосіб ви значення маси (обсягу) нафтоп родуктів у цистерні №57984072, що бу в застосований під час прийн яття нафтопродуктів за кільк істю; надати усі без виключен ня товаросупровідні докумен ти щодо вантажу, який надійшо в у вказаній цистерні; поясни ти, яким чином (за якою формуло ю) під час приймання вантажу у цистерні №57984072 визначено масу нафти або нафтопродуктів брутто (116613 кг); надати усі бе з виключення додатки до укла деного з ТОВ “Український Аг рарно-інвестиційний союз” до говору постачання нафтопрод уктів №02/09/09 від 02.09.2009 ( оригінали д ля огляду в судовому засідан ні, засвідченні належним чин ом копії - до матеріалів спр ави); письмово пояснити під стави відсутності зазначен ня в Акті №1 приймання нафт и або нафтопродуктів за кіль кістю номерів ЗПУ (пломб) н а цистерні №57984072, в той час як присутність вказаних пломб на цистерні та їх непошкодже ність є передумовою для висн овку про відсутність крадіжк и частини вантажу під час пря мування вантажу до вантажоот римувача; оригінали доку ментів, які додані до позовно ї заяви у копіях - для огляду в судовому засіданні.

3. Зобов' язати 1-го відповідача надати: за ная вності - додаткові письмові пояснення по суті спору, норм ативне обґрунтування та доку ментальне підтвердження вик ладених у поясненнях доводів .

4. Зобов' язати 2-го відповідача надати: відзи в на позовну заяву, докази над силання відзиву учасникам су дового процесу; документальн е підтвердження викладених у відзиві доводів; надати техн ічні паспорти вимірювальних засобів, які застосовувалис я під час вимірювання маси ва нтажу, що надійшов від першог о відповідача (ареометр та ме трошток); докази державної по вірки вказаних засобів вимір ювальної техніки; надати пис ьмові пояснення щодо наявнос ті у цистерні №57984072 підтоварно ї води та її об'єму (маси) відпо відно до вимог пункту 4.3.2.8 Інст рукції; чітко визначити пере дбачений Інструкцією спосіб визначення маси (обсягу) нафт опродуктів у цистерні №57984072; письмово пояснити підстави відсутності зазначення в Ак ті №1 приймання нафти або н афтопродуктів за кількістю номерів ЗПУ (пломб) на цист ерні №57984072, в той час як прису тність вказаних пломб на цис терні та їх непошкодженість є передумовою для висновку п ро відсутність крадіжки част ини вантажу під час прямуван ня вантажу до вантажоотримув ача; надати докази наявності повноважень юридичної особи (довідку державного реєстра тора про внесення до Єдиного державного реєстру юридични х осіб та фізичних осіб - під приємців, витяг із Статуту то що), оригінали документів - д ля огляду в судовому засідан ні, належним чином засвідчен і копії - до матеріалів спра ви.

5. Зобов' язати 3- ю особу (ТОВ “Український а грарно-інвестиційний с оюз”): за наявності надати додаткові письмові поясненн я по суті спору, нормативне об ґрунтування та документальн е підтвердження викладених у поясненнях доводів.

6. Зобов' язати 3- ю особу (ТОВ “ТНК-ВР Ко ммерс”) надати: за наявност і - додаткові письмові поясн ення по суті спору, нормативн е обґрунтування та документа льне підтвердження викладен их у поясненнях доводів.

Суддя М.О. Москаленко

СудГосподарський суд Луганської області
Дата ухвалення рішення19.09.2011
Оприлюднено24.10.2011
Номер документу18692433
СудочинствоГосподарське

Судовий реєстр по справі —11/79/2011

Постанова від 28.02.2012

Господарське

Вищий господарський суд України

Харченко В.М.

Ухвала від 15.02.2012

Господарське

Вищий господарський суд України

Харченко В.М.

Постанова від 12.12.2011

Господарське

Донецький апеляційний господарський суд

Бойченко К.І.

Ухвала від 10.11.2011

Господарське

Донецький апеляційний господарський суд

Бойченко К.І.

Рішення від 17.10.2011

Господарське

Господарський суд Луганської області

Москаленко М.О.

Ухвала від 06.10.2011

Господарське

Господарський суд Луганської області

Москаленко М.О.

Ухвала від 19.09.2011

Господарське

Господарський суд Луганської області

Москаленко М.О.

Ухвала від 29.08.2011

Господарське

Господарський суд Луганської області

Москаленко М.О.

Ухвала від 15.08.2011

Господарське

Господарський суд Луганської області

Москаленко М.О.

Ухвала від 05.07.2011

Господарське

Господарський суд Луганської області

Москаленко М.О.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні