Справа № 1-483/2011
ПОСТАНОВА
06.12.2011 Суддя Першотравневого районного суду м.Чернівці Стоцька Л. А., розглянувши скаргу ОСОБА_1 про порушення кримінальної справи по приватному обвинуваченню ОСОБА_2 за ст. 125 ч.2 КК України, -
В С Т А Н О В И В:
ОСОБА_1 звернулась до суду зі скаргою в порядку ст. 27 КПК України про порушення кримінальної справи по приватному обвинуваченню ОСОБА_2 за ст. 125 ч. 2 КК України.
Відповідно до ст. 251 КПК України скарга потерпілого повинна відповідати вимогам, які цим Кодексом встановлені щодо обвинувального висновку (статті 223 і 224 цього Кодексу).
Відповідно до вимог ст. ст. 223,224 КПК України обвинувальний висновок складається з описової і резолютивної частин. В описовій частині зазначаються: обставини справи як їх встановлено на досудовому слідстві; місце, час, способи, мотиви і наслідки злочину, вчиненого кожним з обвинувачених, а також докази, які зібрано в справі, і відомості про потерпілого; показання кожного з обвинувачених по суті пред'явленого йому обвинувачення, доводи, наведені ним на свій захист, і результати їх перевірки; наявність обставин, які обтяжують та пом'якшують його покарання. При посиланні на докази обов'язково зазначаються аркуші справи.
В резолютивній частині наводяться відомості про особу кожного з обвинувачених, коротко викладається суть пред'явленого обвинувачення з зазначенням статті кримінального закону, яка передбачає даний злочин.
Обвинувальний висновок підписує слідчий з зазначенням місця і часу його складання.
Якщо обвинувальний висновок складено мовою, якою не володіє обвинувачений, його має бути перекладено на рідну мову обвинуваченого або іншу мову, якою він володіє. Переклад обвинувального висновку приєднується до справи.
До обвинувального висновку додаються:
1) список осіб, що підлягають виклику в судове засідання, з зазначенням їх адреси і аркушів справи, де викладені їх показання або висновки;
2) довідка про рух справи та про застосування запобіжного заходу з зазначенням часу і місця тримання під вартою кожного з обвинувачених, якщо вони заарештовані;
3) довідки про речові докази, про цивільний позов, про заходи, вжиті до забезпечення цивільного позову і можливої конфіскації майна;
4) довідка про судові витрати в справі за час досудового слідства з посиланням на відповідні аркуші справи.
У списку осіб, які підлягають виклику в судове засідання, з метою нерозголошення відомостей про осіб, щодо яких у порядку, передбаченому статтями 521 та 523 цього Кодексу, застосовані заходи безпеки, замість їх справжніх прізвища, ім'я і по батькові зазначається псевдонім, а замість адреси - назва органу, який здійснює заходи безпеки, та його адреса.
Вивчивши матеріали скарги вважаю, що вона не відповідає вимогам, які встановлені ст. ст.223,224 КПК України, внаслідок чого скаргу слід залишити без розгляду та повернути її особі, яка подала скаргу.
На підставі наведеного та керуючись ст. 27, 251 КПК України,-
П О С Т А Н О В И В:
Скаргу ОСОБА_1 про порушення кримінальної справи по приватному обвинуваченню ОСОБА_2 за ст. 125 ч.2 КК України – залишити без розгляду.
Постанова оскарженню не підлягає.
Суддя Першотравневого
районного суду м.Чернівці ОСОБА_3
Суд | Першотравневий районний суд м.Чернівців |
Дата ухвалення рішення | 06.12.2011 |
Оприлюднено | 15.12.2011 |
Номер документу | 19642939 |
Судочинство | Кримінальне |
Кримінальне
Першотравневий районний суд м.Чернівців
Стоцька Л. А.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2023Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні