ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД міс та КИЄВА
01030, м.Київ, вул.Б.Хмельниць кого,44-Б тел. 284-18-98
У Х В А Л А
справа № 17/393 03.02.12
За позовом Холдинг ової компанії «Реле та автом атика»
до Державної подат кової інспекції у Жовтневому районі міста Києва;
Управління державног о казначейства України у міс ті Києві
третя особа Держав ний експортно - імпортний б анк України («Укрексімбанк»)
про визнання недій сним подання та визнання так ими, що не підлягають виконан ню інкасових доручень (розпо ряджень)
Суддя Мельник В.І.
Представники сторін:
від позивача: ОСОБА_1., довіреність № 5-01-12/П в ід 30.01.2012
від відповідача 1: ОС ОБА_2, довіреність № 2823/9/10-229 від 27.12.2011
від відповідача 2: не з' явився
від третьої особи: О СОБА_3., довіреність № 010-01/5421 від 05.07.2011
ОБСТАВИНИ СПРАВИ :
На розгляд Господарсь кого суду міста Києва переда ні позовні вимоги холдингово ї компанії «Реле та автомати ка»до Державної податкової і нспекції у Жовтневому районі міста Києва; Управління держ авного казначейства України у місті Києві, третя особа Дер жавний експортно - імпортни й банк України про визнання н едійсним подання та визнання такими, що не підлягають вико нанню інкасових доручень (ро зпоряджень).
Ухвалою арбітражного суду м. Києва від 28.02.2000 р. провадж ення у справі було зупинено д о розгляду Вищим арбітражним судом України справи 6/2 за поз овом холдингової компанії «Р еле та автоматика»до Фонду д ержавного майна України та К абінету Міністрів України пр о визнання недійсною постано ви Кабінету Міністрів Україн и від 21.09.1998 р. № 1466.
27.10.2011 р. суддею Удаловою О. Г. був здійснений запит до всі х учасників судового процесу , а також до Вищого господарсь кого суду України про необхі дність надання інформації що до стану розгляду справи № 6/2 (19 99 р.).
01.12.2011 р. через відділ ділов одства Господарського суду м іста Києва було подано Вищим господарським судом України лист з додатками в якому було повідомлено наступне.
Рішенням Вищого арбіт ражного суду України від 15.05.2000 у справі № 6/2 за позовом холдинг ової компанії «Реле та автом атика»до Кабінету Міністрів України про визнання частко во недійсною постанови Кабін ету Міністрів України від 21.09.19 98 - позов задоволено.
Постановою судової кол егії по перегляду рішень, ухв ал, постанов Вищого арбітраж ного суду України від 08.09.2000 ріше ння Вищого арбітражного суду України від 15.05.2000 залишено без змін, а подану відповідачем з аяву - без задоволення.
Постановою президії Ви щого арбітражного суду Украї ни від 26.01.2001 протест заступника Генерального прокурора Укра їни залишено без задоволення , постанову судової колегії п о перегляду рішень, ухвал, пос танов Вищого арбітражного су ду України від 08.09.2000 залишено бе з змін.
Таким чином, обставини, що зумовили зупинення провадже ння у справі №17/393, усунуті.
Згідно з розпорядженням в.о . голови суду Шевченка Е.О. від 29.12.2011 р. зобов' язано відділ ді ловодства суду внести у комп ' ютерну програму відомості щодо реєстрації позовної за яви, а уповноважену особу зді йснити автоматичний розподі л справи № 17/393. У зв' язку з цим д ана справа передана на розгл яд судді Мельнику В.І.
Як передбачено ч. 3 ст. 79 Госпо дарського процесуального ко дексу України, господарський суд поновлює провадження у с праві після усунення обстави н, що зумовили його зупинення .
Ухвалою суду від 10.01.2012 провад ження у справі № 17/393 поновлено та призначено до розгляду на 03.02.2012р.
03.02.2012 представник позивача у судовому засіданні підтрима в свої позовні вимоги у повно му обсязі, надав клопотання п ро ознайомлення з матеріалам и справи та про відкладення р озгляду справи.
Представник відповідача 1 н адав пояснення по справі, у зв ' язку з чим просив суд здійс нити заміну відповідача на Д ПІ у Солом' янському районі.
Представник відповідача 2 у судове засідання не з' явив ся, про причин своєї відсутно сті суд не повідомив.
Представник третьої особи надав пояснення по справі.
Суд вирішив задовольнити к лопотання про заміну відпові дача та відкласти розгляд сп рави.
Виходячи з усього вищ енаведеного, господарський с уд, керуючись ст. ст. 77, 86, 87 ГПК Укр аїни,
У Х В А Л И В:
Призначити розгляд спр ави у судовому засіданні н а 20.02.2012 о 12:00.
Судове засідання відбуде ться в приміщенні Господарсь кого суду міста Києва за адре сою: м.Київ, вул. Б.Хмельницько го, 44-Б, в залі судових засід ань № 20.
Здійснити заміну відп овідача 1 на Державну податко ву інспекцію у Солом”янськом у районі (03151, м.Київ, вул. Смілянс ька 6)
Зобов' язати позивача:
-скерувати позовні матеріали на адресу ДПІ у Сол ом”янському районі м.Києва;
Зобов' язати Д ПІ у Солом' янському районі м.Києва:
- виконати вимоги у хвали суду про порушення про вадження у справі.
Сторонам направити в суд ове засідання своїх повноваж них представників.
Попередити сторони, що при ухиленні від виконання вимог суду та участі в судовому зас ідання справа буде розглянут а відповідно до ст. 75 Господар ського процесуального кодек су України за наявними в ній м атеріалами
Суддя В.І. Мельник
Суд | Господарський суд міста Києва |
Дата ухвалення рішення | 03.02.2012 |
Оприлюднено | 20.02.2012 |
Номер документу | 21434378 |
Судочинство | Господарське |
Господарське
Господарський суд міста Києва
Мельник В.І.
Господарське
Господарський суд Дніпропетровської області
Суховаров Артем Володимирович
Господарське
Господарський суд Дніпропетровської області
Суховаров Артем Володимирович
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні