Справа № 2-6331/11
У Х В А Л А
іменем України
"16" лютого 2012 р. Шевченківський райсуд міста Києва в складі:
головуючого - судді Малинникова О.Ф.
при секретарі - Салійчук В.С.
розглянувши у відкритому судовому засіданні у м. Києві клопотання представника позивачів ОСОБА_1 про залишення позовної заяви без розгляду відповідно до п.5 ст. 207 ЦПК України в справі за позовом ОСОБА_2, ОСОБА_3 до ОСОБА_4 та ОСОБА_5 про визнання права користування житловим приміщенням, -
в с т а н о в и в :
В лютому 2011 року до суду надійшла позовна заява ОСОБА_2, ОСОБА_3 до ОСОБА_4 про визнання права користування житловим приміщенням.
Позивачі зазначили, що вони є колишні власники частини цієї квартири, яку подарували їх доньці відповідачці, та за їх кошти була придбана інша трикімнатна квартира, яка оформлена на відповідачку. Пояснили, що вони -громадяни Росії, але по виходу на пенсію проживають в Україні, де є їх житло за адресою АДРЕСА_1, у якій вони вселившись у 2005 році проживають і користуються житлом, періодами вони виїжджають до Росії. Скориставшись поїздкою у листопаді 2007 року відповідач змінила замки і відмовляється розмовляти з ними, перешкоджає у користуванні квартирою, щодо якої на протязі всього часу вони оплачують комунальні послуги, зробили ремонт. На вселення у квартиру була дана згода відповідачки, але вона потім почала перешкоджати у користуванні.
Посилаючись що відповідач перешкоджає користуватись спірною квартирою та беручи до уваги викладені обставини позивачі просили позов задовольнити.
У письмових запереченнях (а.с.35) відповідач зазначила, що викладені позивачами доводи про те, що вони з 1987 проживали однією сім'єю з відповідачем спірній квартирі до початку 2007 року, спростовуються обставинами, встановленими рішенням Подільського районного суду м. Києва від 22 вересня 2010 року, залишеним без зміни Ухвалою апеляційного суду м. Києва від 28 грудня 2010 року, яким позивачам відмовлено у позовах до неї та Головного управління житлового забезпечення КМДА
- про визнання сторін членами однієї сім'ї у період з 1987 по січень 2006 року
- про визнання права спільної власності на квартиру АДРЕСА_2
- скасування свідоцтва про права власності на квартиру АДРЕСА_2.
Відповідач посилається (а.с. 35) на те, що позивачі не звертались до неї з приводу укладення договору найму чи оренди для проживання у квартирі, інших законних підстав для набуття права користування квартирою також не зазначено. Не надані докази про те, що позивачі є пенсіонерами, хворі та немічні і бажають прийняти громадянство в Україні.
Надані позивачами доводи та посилання на докази про проживання у квартирі АДРЕСА_1, здійснення ремонту недостовірні, до того ж згоди на це вона не надавала. Її сину ОСОБА_5 належить 1/3 частина квартири АДРЕСА_1, він має бути залучений до участі у справі відповідачем. Посилається на те, що позивачі можуть мати нерухоме майно на території України у Яготині.
Ухвалою суду від 21 червня 2011 року залучено до участі у справі ОСОБА_5 (а.с. 41) відповідачем, як власник 1/3 частини АДРЕСА_1,
В судовому засіданні 16 лютого 2012 року представник позивачів ОСОБА_1 звернувся до суду з клопотанням про залишення без розгляду позову ОСОБА_2, ОСОБА_3 до ОСОБА_4 та ОСОБА_5 про визнання права користування житловим приміщенням з підстав зазначених в п.5 ч.1 ст. 207 ЦПК України.
Суд заслухавши думку сторін, які з'явились в судове засідання, оглянувши ухвалу від 24 листопада 2011 року про відкриття провадження по цивільній справі № 2-12599-11 за позовом ОСОБА_4 до ОСОБА_2, ОСОБА_3 третьої особи ОСОБА_5 про усунення перешкод у користуванні і розпорядженні житловим приміщенням - вважає оскільки заява не суперечить законові, суд приймає заяву про залишення позову без розгляду у справі на підставі п.5 ч.1 ст. 207 ЦПК України. Про наслідки залишення позову без розгляду сторонам роз'яснено. Керуючись: п.5 ч.1 ст.207 ЦПК України
Керуючись п.5 ч.1 ст.207 ЦПК України, суд -
УХВАЛИВ:
Залишити без розгляду позовну заяву ОСОБА_2, ОСОБА_3 до ОСОБА_4 та ОСОБА_5 про визнання права користування житловим приміщенням.
Апеляційна скарга на ухвалу суду першої інстанції подається протягом п'яти днів з дня її проголошення. У разі якщо ухвалу було постановлено без участі особи, яка її оскаржує, апеляційна скарга подається протягом п'яти днів з дня отримання копії ухвали.
Апеляційна скарга подається до Апеляційного суду м. Києва через Шевченківський районний суд м. Києва.
Суддя: О.Ф. Малинников .
Суд | Шевченківський районний суд міста Києва |
Дата ухвалення рішення | 16.02.2012 |
Оприлюднено | 29.10.2012 |
Номер документу | 26756055 |
Судочинство | Цивільне |
Цивільне
Шевченківський районний суд міста Києва
Малинников О. Ф.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2023Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні