Ухвала
від 28.05.2013 по справі 29пд/5014/2439/2012
ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ 91016, м. Луганськ, пл. Героїв ВВВ, 3а. Тел. 55-17-32


УХВАЛА

28 травня 2013 року Справа № 29пд/5014/2439/2012.

За позовом: Товариства з обмеженою відповідальністю

"Пифагор НПО по внедрению изобретений",

м. Луганськ,

до першого відповідача: Фізичної особи - підприємця

ОСОБА_1,

м. Луганськ,

до другого відповідача: Фізичної особи - підприємця

ОСОБА_2,

м. Луганськ,

третя особа, що не заявляє

самостійних вимог на

предмет спору на стороні

відповідачів: Фізична особа - підприємець

ОСОБА_3,

м. Луганськ,

про зобов'язання передати в користування

приміщення за договором оренди.

Суддя Якушенко Р.Є.

Без виклику представників сторін.

Обставини справи: 25.09.2012 (поштовий штемпель на конверті) Товариство з обмеженою відповідальністю "Пифагор НПО по внедрению изобретений" (далі - ТОВ "Пифагор НПО по ВИ", позивач у справі) звернулося до господарського суду Луганської області з позовною заявою до Фізичної особи - підприємця ОСОБА_1 (далі - ФОП ОСОБА_1, перший відповідач у справі) та Фізичної особи - підприємця ОСОБА_2 (далі - ФОП ОСОБА_2, другий відповідач у справі) з вимогами:

- зобов'язати відповідачів передати позивачу у користування приміщення № 175, розташоване за адресою: м. Луганськ, Красная площадь, буд.1, загальною площею 507,6 м 2 .

Ухвалою господарського суду Луганської області від 22.11.2012 провадження у даній справі було зупинено, у зв'язку з призначенням судової почеркознавчої експертизи, провадження якої доручено Донецькому науково - дослідному інституту судових експертиз.

22.05.2013 від Донецького науково - дослідного інститута судових експертиз на адресу господарського суду Луганської області надійшов висновок експерта комплексної судово-почеркознавчої експертизи та судово-технічної експертизи документів №№ 5904/02, 5905/03 по справі № 29пд/5014/2439/2012, який залучено до матеріалів справи.

Відповідно до статті 79 Господарського процесуального кодексу України господарський суд поновлює провадження у справі після усунення обставин, що зумовили його зупинення.

Оскільки обставини, що були підставою для зупинення провадження у даній справі усунені, провадження підлягає поновленню та справу слід призначити до розгляду у засіданні суду з викликом сторін.

На підставі викладеного, керуючись статтями 79, 86 Господарського процесуального кодексу України, суд -

У Х В А Л И В:

1. Поновити провадження у справі № 29пд/5014/2439/2012.

2. Призначити справу до розгляду в судовому засіданні на 06.06.2013 о 11 год. 00 хв.

3. Засідання відбудеться у приміщенні господарського суду в кімнаті № 325.

4. Зобов'язати позивача надати: письмові пояснення по справі з урахуванням комплексної судово-почеркознавчої експертизи та судово-технічної експертизи документів №№ 5904/02, 5905/03; оригінал договору оренди приміщення б/н від 30.06.2012 щодо якого заявлено вимоги; документи на підтвердження правового статусу (свідоцтво про державну реєстрацію, довідку про внесення до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, Статут), належним чином засвідчені копії до справи, оригінали - для огляду у судове засідання; забезпечити участь повноважного представника у судове засідання.

5. Зобов'язати першого відповідача надати: письмові пояснення по справі з урахуванням комплексної судово-почеркознавчої експертизи та судово-технічної експертизи документів №№ 5904/02, 5905/03; забезпечити участь повноважного представника у судове засідання.

6. Зобов'язати другого відповідача надати: письмові пояснення по справі з урахуванням комплексної судово-почеркознавчої експертизи та судово-технічної експертизи документів №№ 5904/02, 5905/03; забезпечити участь повноважного представника у судове засідання.

6. Зобов'язати третю особу надати: письмові пояснення по справі з урахуванням комплексної судово-почеркознавчої експертизи та судово-технічної експертизи документів №№ 5904/02, 5905/03; забезпечити участь повноважного представника у судове засідання.

Звертаємо увагу сторін, що всі копії документів, що додаються до матеріалів справи та довіреності представників сторін повинні бути належним чином засвідчені відповідно до вимог п. 2 ст. 36 ГПК України. Крім того, п. 5.27 Уніфікованої системи організаційно-розпорядчої документації (ДСТУ 4163-2003) передбачено, що відмітка про засвідчення копії документа складається зі слів "Згідно з оригіналом", назви, особистого підпису особи, яка засвідчує копію, її ініціалів та прізвища, дати засвідчення копії; засвідчуватись повинна кожна сторінка документу з відтиском печатки підприємства, установи, організації, іншої юридичної особи.

Суд вважає за необхідне попередити сторони, що за ухилення від вчинення дій, покладених господарським судом на сторони цією ухвалою, на підставі пункту 5 статті 83 Господарського процесуального кодексу України, суд має право з винної сторони стягнути штраф в доход Державного бюджету України у розмірі до 1700 грн.

Суддя Р.Є. Якушенко

СудГосподарський суд Луганської області
Дата ухвалення рішення28.05.2013
Оприлюднено29.05.2013
Номер документу31430952
СудочинствоГосподарське

Судовий реєстр по справі —29пд/5014/2439/2012

Ухвала від 24.03.2014

Господарське

Господарський суд Луганської області

Якушенко Р.Є.

Ухвала від 03.03.2014

Господарське

Господарський суд Луганської області

Якушенко Р.Є.

Ухвала від 10.02.2014

Господарське

Господарський суд Луганської області

Якушенко Р.Є.

Рішення від 06.06.2013

Господарське

Господарський суд Луганської області

Якушенко Р.Є.

Окрема ухвала від 11.06.2013

Господарське

Господарський суд Луганської області

Якушенко Р.Є.

Ухвала від 30.05.2013

Господарське

Господарський суд Луганської області

Якушенко Р.Є.

Ухвала від 28.05.2013

Господарське

Господарський суд Луганської області

Якушенко Р.Є.

Ухвала від 14.01.2013

Господарське

Господарський суд Луганської області

Якушенко Р.Є.

Ухвала від 26.12.2012

Господарське

Господарський суд Луганської області

Якушенко Р.Є.

Ухвала від 22.11.2012

Господарське

Господарський суд Луганської області

Якушенко Р.Є.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні