Ухвала
від 12.05.2011 по справі 5019/951/11
ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

33001 , м. Рівне, вул. Яворницького, 59


УХВАЛА

"12" травня 2011 р. Справа № 5019/951/11

Суддя Войтюк В.Р. розглянувши матеріали справи

за позовом Приватного підприємства "Центр солодкої декорації "Украса"

до відповідача ОСОБА_1 міської ради

Третя особа : Комунальне підприємство "ОСОБА_1 міське бюро технічної інвентаризації"

про визнання власником недобудованого нерухомого майна та зобов`язання провести державну реєстрацію незавершеного будівництва встановив:

Приватне підприємство "Центр солодкої декорації "Украса" звернулось до господарського суду з позовною заявою до ОСОБА_1 міської ради, третя особа Комунальне підприємство "ОСОБА_1 міське бюро технічної інвентаризації", у якій просить визнати право власності на незавершене будівництво головного виробничого корпусу за адресою: м.Рівне, вул.Чернишова, 9-А за приватним підприємством "Центр солодкої декорації "Украса" та зобов`язати Комунальне підприємство "ОСОБА_1 міське бюро технічної інвентаризації" провести державну реєстрацію незавершеного будівництва головного виробничого корпусу за адресою: м.Рівне, вул.Чернишова,9- А за приватним підприємством "Центр солодкої декорації "Украса".

Приватне підприємство "Центр солодкої декорації "Украса" об`єднало в одній позовній заяві вимоги, що підлягають розгляду за правилами різних видів судочинства.

У пунктах 1 - 2 рекомендації президії Вищого господарського суду України від 27.06.2007 р. N 04-5/120 "Про деякі питання підвідомчості і підсудності справ господарським судам" зазначається, що необхідно мати на увазі, що ГПК не передбачено можливості об'єднання в одне провадження вимог, що підлягають розгляду за правилами різних видів судочинства. Тому в разі подання позову, в якому такі вимоги об'єднано, господарський суд приймає позовну заяву в частині вимог, що підлягають розглядові господарськими судами, а в іншій частині з посиланням на пункт 1 частини першої статті 62 ГПК - відмовляє у прийнятті позовної заяви.

Враховуючи викладене суд визнав подані матеріали в частині вимог про визнання права власності на незавершене будівництво головного виробничого корпусу за адресою: м.Рівне, вул.Чернишова, 9-А за приватним підприємством "Центр солодкої декорації "Украса" такими, що відповідають вимогам ст.ст. 1-3, 5, 10, 12, 15, 21, 32, 44, 45, 54-57 Господарського процесуального кодексу України і є достатніми для прийняття позовної заяви до розгляду в цій частині вимог і порушення провадження по справі.

В частині вимог зобов`язати Комунальне підприємство "ОСОБА_1 міське бюро технічної інвентаризації" провести державну реєстрацію незавершеного будівництва головного виробничого корпусу за адресою: м.Рівне, вул.Чернишова,9- А за приватним підприємством "Центр солодкої декорації "Украса" суд відмовляє у прийнятті позовної заяви на підставі п.1ч.1 ст.62 ГПК України. .

Керуючись ст.ст. 38, п.1ч.1, 62, 64, 65, 67 Господарського процесуального кодексу України,-

УХВАЛИВ:

1. Прийняти позовну заяву до розгляду та порушити провадження у справі в частині вимог про визнання права власності на незавершене будівництво головного виробничого корпусу за адресою: м.Рівне, вул.Чернишова, 9-А за приватним підприємством "Центр солодкої декорації "Украса" .

2.Справу призначити до слухання в засіданні на "24" травня 2011 р. о 10:00 год.

3.Засідання відбудеться в приміщенні господарського суду Рівненської області в кімнаті № 23.

4. Подати суду в трьохденний строк з дня отримання ухвали :

а) позивачу - оригінали і належним чином засвідчені копії установчих документів на підставі яких діє Позивач (установчий договір, статут, положення, свідоцтво про державну реєстрацію тощо), довідки з органу статистики про знаходження Позивача в Єдиному державному реєстрі підприємств та організацій України;

- докази сплати державного мита у розмірі одного відсотка від вартості майна.;

- всі оригінали доданих до позовної заяви документів (у судове засідання) або письмові пояснення з зазначенням поважних причин їх відсутності;

б) відповідачу : - відзив, письмове правове обґрунтування заперечень з посиланням на певні норми чинного законодавства України, які регулюють оспорюванні відносини, що призвели до звернення Позивача до господарського суду для вирішення цього спору;

5. Явка представників сторін в засідання визнається судом обов’язковою.

6. Попередити сторони, що за невиконання вимог господарського суду передбачена відповідальність у відповідності з пунктом 5 статті 83 Господарського процесуального кодексу України .

Суддя Войтюк В.Р.

СудГосподарський суд Рівненської області
Дата ухвалення рішення12.05.2011
Оприлюднено28.08.2015
Номер документу48892946
СудочинствоГосподарське

Судовий реєстр по справі —5019/951/11

Ухвала від 21.07.2011

Господарське

Господарський суд Рівненської області

Войтюк В.Р.

Ухвала від 13.07.2011

Господарське

Господарський суд Рівненської області

Войтюк В.Р.

Ухвала від 12.05.2011

Господарське

Господарський суд Рівненської області

Войтюк В.Р.

Ухвала від 27.07.2011

Господарське

Господарський суд Рівненської області

Войтюк В.Р.

Ухвала від 09.06.2011

Господарське

Господарський суд Рівненської області

Войтюк В.Р.

Ухвала від 24.05.2011

Господарське

Господарський суд Рівненської області

Войтюк В.Р.

Ухвала від 01.09.2011

Господарське

Рівненський апеляційний господарський суд

Грязнов В.В.

Постанова від 19.01.2012

Господарське

Вищий господарський суд України

Данилова T.Б.

Постанова від 02.11.2011

Господарське

Рівненський апеляційний господарський суд

Грязнов В.В.

Ухвала від 16.12.2011

Господарське

Вищий господарський суд України

Данилова T.Б.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні