Справа №1-333-10
1-333-10
В И Р О К
І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И
15 липня 2010 року Уманський міськрайонний суд Черкаської області
в складі: головуючого - судді Очеретяного В.А.
при секретарі Юхименко Г.В.
з участю прокурора Юхименко Г.В.
розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду м.Умань кримінальну справу про обвинувачення
ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1, уродженця ІНФОРМАЦІЯ_2, українця, громадянина України, ІНФОРМАЦІЯ_3, неодруженого, непрацюючого, прожи ваючого в АДРЕСА_1, судимого 14.04.2010 року Уманським міськрайонним судом по ч.1 ст.309 КК України до 1 року 6 місяців обмеження волі, звільненого від відбування покарання з випробуванням з іспитовим строком 1 рік,
у вчиненні злочину, передбаченого ч.2 ст.2 63 КК України,
ВСТАНОВИВ :
Підсудний ОСОБА_1 у вересні 2009 року в лісосмузі, що неподалік від вул. Комарова м.Умані, знайшов ніж, який переніс без передбаченого законом дозволу та в подальшому зберігав за місцем свого проживання.
05 травня 2010 року близько 15 години 20 хвилин, неподалік від будинку № 5 по вул.Горького м.Умані, ОСОБА_1 був затриманий працівниками міліції, які під час його особистого огляду, в лівій внутрішній кишені його куртки, виявили та вилучили ніж, який згідно з висновком експерта № 107 від 21.05.2010 року є холодною зброєю, виготовленою по типу мисливських ножів колюче-ріжучої дії, який ОСОБА_1 носив при собі без передбаченого законом дозволу.
Допитаний на попередньому слідстві та в судовому засіданні підсудний ОСОБА_1 свою вину в пред'явленому йому обвинуваченні визнав повністю і дав покази, які за своїм змістом аналогічні вищевикладеному.
Керуючись ст.299 КПК України суд вважає недоцільним дослідження доказів стосовно фактичних обставин справи, які ніким не оспорюються, оскільки учасники судового розгляду не заперечують проти цього, вони Правильно розуміють зміст цих обставин і у суду не має сумнівів у добровільності та істинності їх позиції.
Оцінюючи зібрані по справі докази, суд вважає, що пред'явлене обвинувачення доведено.
Дії підсудного ОСОБА_1 суд кваліфікує по ч.2 ст.263 КК України, як носіння холодної зброї без передбаченого законом дозволу.
При призначенні покарання підсудному суд враховує ступінь тяжкості вчиненого ним злочину, особу підсудного, який за своїм місцем проживання характеризується посередньо.
В якості пом'якшуючих покарання обставини підсудному ОСОБА_1 суд враховує щире каяття, активне сприяння розкриттю злочину.
В якості обтяжуючої покарання підсудного обставини суд враховує рецидив злочинів.
Враховуючи наявність у підсудного попередньої судимості, після якої він висновків не зробив і на шлях виправлення не став, а знов вчинив злочин в період іспитового строку, суд вважає, що його виправлення можливе при призначенні йому покарання в вигляді обмеження волі.
ОСОБА_1 раніше судимий і на день постановлення даного вироку не відбув призначене покарання в вигляді 1 року 6 місяців позбавлення волі. Суд вважає необхідним у відповідності до вимог ст.71 КК України до призначеного покарання приєднати частину цього не відбутого покарання.
З підсудного необхідно стягнути судові витрати на користь НДЕКЦ при УМВС України в Черкаській області(ар.с.13,32) за проведення дослідження та експертизи холодної зброї в сумі 338 грн. 04 коп.
Керуючись ст.ст. 323, 324 КПК України,
ЗАСУДИВ :
Визнати ОСОБА_1 винним у вчиненні злочину, передбаченого ч.2 ст.263 КК України і призначити йому покарання два роки обмеження волі.
На підставі ст.71 КК України за сукупністю вироків до призначеного покарання приєднати частково не відбуте покарання за вироком Уманського міськрайонного суду від 14 квітня 2010 року у вигляді трьох місяців обмеження волі і остаточно визначити до відбуття покарання у вигляді двох років трьох місяців обмеження волі.
Початок строку відбуття покарання засудженим ОСОБА_1 рахувати з дня його прибуття в місця обмеження волі.
Міру запобіжного заходу засудженому ОСОБА_1, до набрання вироком чинності, залишити попередню - підписку про невиїзд.
Стягнути з засудженого ОСОБА_1 на користь Науково-дослідного експертно-криміналістичного центру при УМВС України в Черкаській області 338 грн. 04 коп.
Речовий доказ - ніж, що зберігається в черговій частині Уманського МВ УМВС, знищити.
На вирок може бути подана апеляція до судової палати в кримінальних справах Черкаського апеляційного суду учасниками судового розгляду протягом 15 діб з моменту його проголошення через Уманський міськрайонний суд.
ОСОБА_2; В.А. Очеретяний
Суд | Уманський міськрайонний суд Черкаської області |
Дата ухвалення рішення | 15.07.2010 |
Оприлюднено | 10.11.2015 |
Номер документу | 53169278 |
Судочинство | Кримінальне |
Кримінальне
Уманський міськрайонний суд Черкаської області
Очеретяний В. А.
Кримінальне
Лутугинський районний суд Луганської області
Шпідько Василь Григорович
Кримінальне
Лутугинський районний суд Луганської області
Шпідько Василь Григорович
Кримінальне
Олександрійський міськрайонний суд Кіровоградської області
Крімченко Світлана Анатоліївна
Кримінальне
Уманський міськрайонний суд Черкаської області
Очеретяний Вадим Анатолійович
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2023Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні