Рішення
від 28.12.2018 по справі 727/3072/18
ШЕВЧЕНКІВСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД М. ЧЕРНІВЦІВ

Справа № 727/3072/18

Провадження № 2/727/912/18

Р І Ш Е Н Н Я

І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И

28 грудня 2018 року Шевченківський районний суд м. Чернівці в складі:

головуючої судді Чебан В.М.

при секретарі Меренчук Р.Ю.

з участю:

представника позивача ОСОБА_1

представників відповідача ОСОБА_2, ОСОБА_3

розглянувши у відкритому судовому засіданні в м. Чернівці цивільну справу за позовом Державної організації Українське агентство з авторських та суміжних прав , яка виступає в інтересах ОСОБА_4, до ОСОБА_5 підприємства Чернівецький обласний Український музично-драматичний театр імені ОСОБА_6 про стягнення компенсації за порушення майнових авторських прав, -

ВСТАНОВИВ:

28 березня 2018 року, позивач ОСОБА_7 організація Українське агентство з авторських та суміжних прав (надалі по тексту ДО УААСП), яка виступає в інтересах ОСОБА_4 звернулись до суду з позовом про стягнення компенсації за порушення майнових авторських прав до відповідача ОСОБА_5 підприємства Чернівецький обласний Український музично-драматичний театр імені ОСОБА_6 .

Заявлені позовні вимоги мотивовано тим, що 30.03.2005 року між ОСОБА_7 підприємством Українське агентство з авторських та суміжних прав та ОСОБА_4, укладена угода №17932 на управління майновими правами автора у тому числі щодо управління майновими авторськими правами на театральну постановку Чесний суддя .

Посилаються на те, що 20.06.2017 року ОСОБА_4 подано до ДО УААСП заяву на реєстрацію театральної постановки Чесний суддя , яка виконується у Чернівецькому академічному обласному музично - драматичному театрі імені ОСОБА_6, зазначена творча роль - режисер.

Також, між ДО УААСП та ОСОБА_5 підприємством Чернівецький академічний обласний Український музично - драматичний театр імені ОСОБА_6 укладено генеральний ліцензійний договір від 01.08.2005 року №Т-29/05, де вказується, у п.2.1.1., що для здійснення своєї діяльності відповідно до чинного законодавства України в галузі авторського права користувач зобов'язується отримувати окремі ліцензії від ДО УААСП.

Однак, умови даного договору театром не виконуються, зокрема ліцензія на публічне виконання спектаклю Чесний суддя театром не отримана, розрахунок із суб'єктом авторського права за публічне виконання театром вищенаведеного спектаклю через ДО УААСП не проведено.

Зазначають, що в розумінні ст. 7 Закону України Про авторське право і суміжні права ОСОБА_4 є автором твору - постановки Чесний суддя , оскільки створив твір театрального мистецтва - театральну постановку (сценічну обробку твору, зазначеного у п.1 ч.1 ст.8 Закону України Про авторське право і суміжні права , придатну для сценічного показу).

Зазначають, що факт публічного виконання вищезазначеної театральної постановки 25.06.2017 року підтверджується записом використання на відеокамеру SONY HDR AS 20 на карту пам'яті micro SD GOOD RAM 8 GB, квитком на театральну постановку у якому вказано дата та час вистави, номер квитка: 25.06.2017 року, 18.30 год., № 000670.

Вказують, що ДО УААСП є законним правовласником виключних прав на отримання авторської винагороди за використання твору театрального мистецтва Чесний суддя , а Комунальне підприємство Чернівецький академічний обласний український музично - драматичний театр імені ОСОБА_6 здійснило публічне виконання твору театрального мистецтва Чесний суддя без виплати авторської винагороди правовласнику даного твору.

Вказують, що з метою проведених заходів досудового врегулювання спору, 05.09.2017 року за вих. №04.03/2481 ДО УААСП звернулася до відповідача з претензією №91 з вимогою про перерахування на поточний рахунок ДО УААСП, у місячний строк з дня отримання претензії, компенсації за порушення майнових авторських прав.

Відповідно до відповіді на претензію за №132 від 19.09.2017 року, претензію ДО УААСП відхилено в повному обсязі.

ДО УААСП зазначає, що у відповідності до довідки відповідача від 19.09.2017 року №133 визнано використання об'єкту авторського права - театральної постановки Чесний суддя у кількості 3 вистави (17, 18 та 25 червня 2017 року), отже, вважають, що розмір компенсації за порушення майнових авторських прав відповідачем, з урахуванням пункту г частини другої ст.52 ЗУ Про авторське право і суміжні права повинен становити 111 690 (сто одинадцять тисяч шістсот дев'яносто) грн. 00 коп.

На підставі наведеного просять суд стягнути з відповідача на їх користь в інтересах ОСОБА_4 компенсацію за порушення майнових авторських прав у розмірі 111690 грн. (сто одинадцять тисяч шістсот дев'яносто) грн. 00 коп. та 1762 (одна тисяча сімсот шістдесят дві) грн. 00 коп. судового збору сплаченого ними при зверненні до суду.

20.04.2018 року, відповідач подав до суду відзив на позов, в якому зазначає, що все викладене позивачем в позові спростовується тим, що автором п'єси Чесний суддя є ОСОБА_8. Вказана обставина підтверджується тим, що його прізвище написано на самому творі, також копією ліцензійного договору №ТА-105-2017 від 10.07.2017 року, укладеного між Усеукраїнською організацією ОСОБА_9 ліга Авторів та муздрамтеатром ім. О.Кобилянської. Вказаною угодою передбачено, що авторська винагорода за використання Твору Чесний суддя виплачується її автору - ОСОБА_10, як драматургу, в розмірі 5% від суми валового збору. Копією платіжного доручення №472 від 12.09.2017 року підтверджується, що автору ОСОБА_10 сплачена сума коштів, як оплата авторської винагороди, за використання твору в сумі 2635, 00 грн. Жодних претензій автор ОСОБА_10 до користувача його твором не має.

Вважають, що позивач безпідставно зазначає в позові, що він є автором твору Чесний суддя , так як створив постановку. Законом передбачено, що автори можуть створювати твори в галузі мистецтва для їх сценічного показу, та їх постановки, однак, не йдеться про те що особа, яка створила спектакль (постановку) стає автором твору. Авторські права ОСОБА_4 від ОСОБА_10 не передавались. Тому, ОСОБА_4 не будучи автором твору Чесний суддя не мав і не має підстав для такої позовної вимоги, а заявлену суму в якості компенсації вважають надуманою та безпідставною.

Зазначають, що ОСОБА_4 перебував на роботі в муздрамтеатрі ім.О.Кобилянської на посаді головного режисера на підставі контракту, отримував заробітну плату, передбачену контрактом. Окрім цього, ОСОБА_4 не вимагав жодних додаткових виплат та авторської винагороди.

Відповідач в своєму відзиві визнає факт постановки спектаклю Чесний суддя та його показу, і визнає те, що вказану виставу створив ОСОБА_4В, як головний режисер театру, але вважають, що він не набув авторських прав на твір чи на виставу Чесний суддя .

Крім цього зазначають, що між ними та ДО УААСП укладено відповідний генеральний ліцензійний договір №Т-29/05 від 01.08.2005 року, яким передбачено ліцензійну діяльність між муздрамтеатром та ДО УААСП. Однак, вважають, що цим договором не обумовлено передачу авторського права на твір, особі, яка здійснила його постановку (виставу), тобто, режисеру-постановнику.

На підставі наведеного просять відмовити позивачу в задоволенні позову за безпідставністю.

В судовому засіданні представник позивача підтримав позовні вимоги в повному об'ємі і надав суду пояснення аналогічні викладеним в позові.

ОСОБА_4 в судове засідання не з'явився, однак спрямував до суду заяву, згідно якої просить задовольнити позовні вимоги.

В судовому засіданні представники відповідача позовні вимоги не визнали та надали пояснення аналогічні викладеним у відзиві на позов, просили відмовити в задоволенні позову.

Суд, заслухавши пояснення представника позивача, представника відповідачів, свідка, дослідивши письмові матеріали справи, вважає, що позовна заява обґрунтована і підлягає до задоволення з наступних підстав.

Судом встановлено, що 11.08.2015 року ОСОБА_4 був прийнятий на роботу в муздрамтеатр ім. О.Кобилянської на посаду головного режисера, що підтверджується заявою, наказом та контрактом (а.с.64-73, 126,177), і мав право в межах своїх повноважень (службових обов'язків) здійснювати театральні постановки. ОСОБА_4 звільнений з посади за власним бажанням 19.06.2017 року, що підтверджується заявою (а.с.131), наказом №29о/с від 19.06.2017 року (а.с.132).

На підставі твору Чесний суддя ОСОБА_10, ОСОБА_4 створено об'єкт авторського права, а саме: твір театрального мистецтва - театральну постановку - сценічну обробку драматичного твору, придатну для сценічного показу, відповідно до пункту 6 ч.1 ст.8 Закону України Про авторське право і суміжні права , творча роль якого визначена як режисер - постановник.

Автором твору Чесний суддя є ОСОБА_8, дана обставина підтверджується тим, що його прізвище написано на самому творі, також копією ліцензійного договору №ТА-105-2017 від 10.07.2017 року, укладеного між Усеукраїнською організацією ОСОБА_9 ліга Авторів та муздрамтеатром ім. О.Кобилянської, згідно якого йому виплачується авторська винагорода за використання Твору Чесний суддя як драматургу, в розмірі 5% від суми валового збору (а.с.114-116). Копією платіжного доручення №472 від 12.09.2017 року підтверджується, що автору ОСОБА_10 сплачена сума коштів, як оплата авторської винагороди, за використання твору в сумі 2635,00 грн. (а.с. 117).

Відповідно до ч.ч.3, 2, 1 ст.22 Закону України Про театри і театральну справу , театральна постановка, це твір театрального мистецтва, створений на основі драматургічного, музично - драматургічного або літературного твору, що має єдиний задум та конкретну назву; вистава - публічне виконання театральної постановки.

Суб'єктами права на театральну постановку для показу безпосередньо (в живому виконанні) є постановник, автор сценарію і (або) текстів, діалогів, автор спеціально створеного для театральної постановки музичного твору з текстом або без нього та, відповідно до договору, театральний продюсер.

Право на театральну постановку для показу безпосередньо (в живому виконанні) виникає з моменту прийняття рішення про її публічне виконання, якщо договором між суб'єктами права на театральну постановку не передбачено більш раннього виникнення цього права. Театральна постановка вважається створеною з моменту прийняття рішення про її публічне виконання.

Відповідно до п. 6 ч. 1 ст. 8 Закону України Про авторське право і суміжні права , визначено об'єкти авторського права, таким об'єктом є драматичні, музично - драматичні твори, пантоміми, хореографічні та інші твори, створені для сценічного показу, та їх постановки.

Відповідно до ч. 1 ст. 11 Закону Про авторське право і суміжні права первинним суб'єктом, якому належить авторське право, є автор твору . Згідно ст. 1 цього ж Закону автор - фізична особа, яка своєю творчою працею створила твір , а відповідно до ст. 7 цього ж Закону суб'єктами авторського права є автори творів, зазначених у частині першій статті 8 цього Закону, їх спадкоємці та особи, яким автори чи їх спадкоємці передали свої авторські майнові права .

Таким чином, ОСОБА_4 є суб'єктом авторського права, оскільки, створив твір театрального мистецтва - театральну постановку, а саме виставу Чесний суддя .

Факт авторства ОСОБА_4 на публічне виконання театральної постановки Чесний суддя як режисера - постановника підтверджується копією афіші, копією заяви ОСОБА_4 про реєстрацію вистави (театральної постановки) Чесний суддя , творча роль - режисер - постановник.

З наведеного вбачається, що ОСОБА_10 являється драматургом такого об'єкту авторського права як п'єса Чесний суддя , а ОСОБА_4 являється режисером-постановником іншого об'єкту авторського права, такого як театральна постановка (вистава) Чесний суддя . Слід також зазначити, що авторство п'єси Чесний суддя ОСОБА_10 позивачем не оспорюється.

30.03.2005 року між ОСОБА_7 підприємством Українське агентство з авторських та суміжних прав та ОСОБА_4 укладена угода №17932 на управління майновими правами автора у тому числі щодо управління майновими авторськими правами (а.с.54-61).

Відповідно до п. 1 угоди, автор передає агентству виключне право на управління своїми майновими правами на твори (як на ті що існують на момент підписання цієї Угоди, так і такі, що будуть створені під час дії даної Угоди) при їх використані шляхом: публічного виконання творів, публічного показу, публічного сповіщення, відтворення та запису, і відтворення і розповсюдження творів образотворчого і декоративно - прикладного мистецтва.

Відповідно до п.п. г , п. 7 вказаної угоди агентство зобов'язується пред'являти претензії та позови від імені та на користь автора, з метою поновлення порушених прав автора та стягнення компенсації за порушення майнових прав автора, включаючи упущену вигоду в разі незаконного використання твору автора, використовувати інші заходи захисту цих прав відповідно до чинного законодавства України.

Пунктом 13 вказаної угоди передбачено, що ця угода вступає в силу з моменту її підписання і діє протягом трьох років. Вона буде автоматично продовжуватись на один рік, якщо за шість місяців до закінчення трирічного строку або після одного року пролонгації жодна зі сторін не заявить у письмовій формі про своє бажання розірвати угоду. Вказано сферу творчої діяльності - режисер.

20.06.2017 року ОСОБА_4 подано до ДО УААСП заяву на реєстрацію театральної постановки Чесний суддя , яка виконується у Чернівецькому академічному обласному музично - драматичному театрі імені ОСОБА_6, зазначена творча роль - режисер (а.с.63).

Відповідно до частини 1 статті 45 Закону, суб'єкти авторського права і суміжних прав можуть управляти своїми правами: а) особисто; б) через свого повіреного; в) через організацію колективного управління.

Відповідно до пункту г ч.1 ст. 49 Закону, організації колективного управління повинні виконувати від імені суб'єктів авторського права і (або) суміжних прав і на основі одержаних від них повноважень такі функції: вчиняти інші дії, передбачені чинним законодавством, необхідні для захисту прав, управління якими здійснює організація, в тому числі звертатися до суду за захистом прав суб'єктів авторського права і (або) суміжних прав відповідно до статутних повноважень та доручення цих суб'єктів.

Документами, які підтверджують право Державного підприємства Українське агентство з авторських та суміжних прав (ДО УААСП ) на звернення до суду за захистом авторського і (або) суміжних прав, є: свідоцтво про облік організації колективного управління; статут, договори про управління майновими авторськими правами безпосередньо з суб'єктами авторського права (а.с.11-42, 54-63).

Так, абз.3 п.7 Постанови Пленуму Верховного Суду України від 04.06.2010 року №5 Про застосування судами норм законодавства у справах про захист авторського права і суміжних прав встановлено, що згідно з підпунктом г частини першої статті 49 Закону організації колективного управління повинні виконувати від імені суб'єктів авторського права і (або) суміжних прав і на основі одержаних від них повноважень, зокрема, таку функцію: звертатися до суду за захистом прав суб'єктів авторського права і (або) суміжних прав відповідно до статутних повноважень та доручення цих суб'єктів. При цьому окреме доручення для представництва в суді не є обов'язковим.

Виходячи з наведеного, ОСОБА_7 підприємство Українське агентство з авторських та суміжних прав має право на звернення до суду з даним позовом в інтересах ОСОБА_4

Відповідно до ст.12 ЗУ Про театри і театральну справу театри, що здійснюють публічне виконання та публічний показ театральних постановок, зобов'язані укладати договори щодо розпорядження майновими правами на об'єкти права інтелектуальної власності із суб'єктами авторського і (або) суміжних прав безпосередньо або через організацію колективного управління, що їх представляє.

Так, між ДП УААСП та ОСОБА_5 підприємством Чернівецький академічний обласний Український музично - драматичний театр імені ОСОБА_6 укладено генеральний ліцензійний договір від 01.08.2005 року № Т-29/05, згідно п.2.1.1. даного договору - для здійснення своєї діяльності відповідно до чинного законодавства України в галузі авторського права користувач зобов'язується отримувати окремі ліцензії від ДП УААСП.

Пунктом 2.2 вказується, зазначені у п. 2.1. та п.п. 2.1.1. даного договору ліцензії на публічне виконання творів, що складають спектакль ДП УААСП надає користувачу за погодженням із суб'єктами авторського права, які мають авторське право на публічне виконання творів (частин творів), що складають спектакль.

Пунктом 2.3 передбачено отримання користувачем дозволу від суб'єктів авторського права на окремі твори, що складають спектакль, це не звільняє користувача від зобов'язання отримувати ліцензії на публічне виконання інших творів, які використовуються у цьому спектаклі.

Відповідно до п.3.6., після підписання сторонами даного договору для публічного виконання користувачем будь-якого спектаклю - необхідно отримати від ДП УААСП окрему ліцензію для публічного виконання творів, що складають спектакль.

Пунктом 4.3 передбачено, що користувач гарантує, що всі розрахунки із суб'єктами авторського права за публічне виконання творів, які складають спектакль за даним договором будуть здійснюватись тільки через ДП УААСП.

Відповідно до п.п.8.1., 8.2., вказаного договору вбачається, що на час звернення позивача з даним позовом до суду, вказаний договір є чинним.

Однак, умови даного договору відповідачем не виконуються, зокрема ліцензія на публічне виконання спектаклю Чесний суддя театром не отримана, розрахунок із суб'єктом авторського права за публічне виконання театром вищенаведеного спектаклю через ДО УААСП не проведено, що вбачається з наступного.

Так, у Чернівецькому академічному обласному музично-драматичному театрі імені ОСОБА_6, 17, 18 та 25 червня 2017 року відбулася вистава театральної постановки Чесний суддя (а.с.53), даний факт не заперечує і представник відповідача.

Факт публічного виконання вищезазначеної театральної постановки 25.06.2017 року підтверджується записом використання на відеокамеру SONY HDR AS 20 на карту пам'яті micro SD GOOD RAM 8 GB, квитком на театральну постановку, у якому вказано дата та час вистави, номер квитка: 25.06.2017 року, 18.30 год., № 000670, актом фіксації публічного використання творів (а.с.45,45,46), довідкою відповідача від 19.09.2017 року, який визнає факт використання театральної постановки Чесний суддя у кількості 3 вистави 17, 18 та 25 червня 2017 року (а.с.53).

05.09.2017 р. за вих. № 04.03/2481 ДО УААСП звернулася до відповідача з претензією №91 з вимогою про перерахування на поточний рахунок ДО УААСП, у місячний строк з дня отримання претензії, компенсації за порушення майнових авторських прав (а.с.47-48).

Відповідно до листа-відповіді від 19.09.2017 року за №132, відповідач визнає, що муздрамтеатр ім. О.Кобилянської на день прем'єри вистави Чесний суддя та отримання претензії не укладав ліцензійного договору із ДО УААСП на використання твору Чесний суддя , що передбачено ЗУ Про авторське право і суміжні права . При цьому, зазначають про те, що режисер вистави Чесний суддя претендував на авторство п'єси разом із дійсним автором ОСОБА_10. Узгодження цього питання із ОСОБА_9 Лігою Авторів , яка захищає права ОСОБА_10, затягнулося до червня 2017 року, тому в кінці червня поточного року пакети документів із заявою на видачу ліцензії було відправлено ДО УААСП та ОСОБА_9 Авторів . А також, зазначають в листі, що керівництво КП Чернівецький академічний обласний український музично-драматичний театр ім.О.Кобилянської не вбачає підстав для перерахування на рахунок ДО УААСП коштів, зазначених у претензії №91 (а.с.49-57).

Про те, що муздрамтеатр направляв до УААСП заявку про видачу ліцензійного договору на використання твору Чесний суддя представником відповідача надано суду копію заяви муздрамтеатру ім. О. Кобилянської про видачу ліцензії від 01.06.2017 р., копію заяви по електронній пошті від 12.09.2017 року, копію даних про прем'єру вистави Чесний суддя від 17.06.2017 року, копію довідки про прем'єру вистави Чесний суддя від 17.06.2017 року та лист муздрамтеатру ім.О.Кобилянської від 19.09.2017 року №132 (а.с.175-183).

Зазначені обставини в судовому засіданні в наданих суду показах підтвердила свідок ОСОБА_11, яка є завідувачем літературною частиною муздрамтеатру ім. О. Кобилянської. Також даний свідок пояснила, що несвоєчасна виплата роялті ОСОБА_4 відбулася не по вині відповідача, а із-за технічних неполадок в комп'ютерній системі та умовчування керівництва ДО УААСП.

Разом з тим, доказів на підтвердження пошкодження комп'ютерної системи театру суду не надано та даний факт на думку суду не може бути спростований показами допитаного в судовому засіданні свідка.

Таким чином, по справі доведено та не спростоване відповідачем, що окрему ліцензію від ДО УААСП на публічне виконання спектаклю Чесний суддя театром не отримана. При цьому, відповідачем було здійснено публічне виконання твору театрального мистецтва Чесний суддя , без виплати авторської винагороди правовласнику даного твору.

Відповідно до ч.2 ст.429 Цивільного кодексу України, майнові права інтелектуальної власності на об'єкт, створений у зв'язку з виконанням трудового договору, належать працівникові, який створив цей об'єкт, та юридичній або фізичній особі, де або у якої він працює, спільно, якщо інше не встановлено договором.

Частиною 1 статті 443 ЦК України встановлено, що використання твору здійснюється лише за згодою автора, крім випадків правомірного використання твору без такої згоди, встановлених цим Кодексом та іншим законом.

Відповідно до ч.1 ст.445 ЦК України, автор має право на плату за використання його твору, якщо інше не встановлено цим Кодексом та іншим законом.

Згідно з п. г ч.2 ст.52 Закону України Про авторське право і суміжні права за порушення авторського права автор має право у судовому порядку, замість відшкодування збитків або стягнення доходу, вимагати виплату компенсації, що визначається судом, у розмірі від 10 до 50000 мінімальних заробітних плат. При визначенні компенсації, яка має бути виплачена замість відшкодування збитків чи стягнення доходу, суд зобов'язаний у встановлених пунктом г цієї частини межах визначити розмір компенсації, враховуючи обсяг порушення та (або) наміри відповідача.

Відповідно до ст. 8 Закону України Про ОСОБА_7 бюджет України на 2018 рік , установлена у 2018 році мінімальна заробітна плата у місячному розмірі з 1 січня - 3 723 (три тисячі сімсот двадцять три) грн. 00 коп.

Таким чином, враховуючи, що ОСОБА_4 передані в колективне управління ДО УААСП виключні майнові авторські права на театральну постановку Чесний суддя , беручи до уваги відсутність ліцензійного договору на управління об'єктами авторського права у ОСОБА_5 підприємства Чернівецький академічний обласний український музично - драматичний театр імені ОСОБА_6 із ДО УААСП, суд вважає, що публічне виконання вказаної театральної постановки відбулося з порушенням вимог Закону України Про авторське право і суміжні права , що призвело до порушення майнових авторських прав суб'єкта авторського права режисера - постановника ОСОБА_4

З огляду на вищевикладене, а саме бездоговірне використання об'єкта авторського права - театральної постановки без дозволу суб'єкта авторського права та без виплати авторської винагороди, враховуючи, що сума компенсації, яку вимагає позивач, не перевищує меж, визначених законом, а також беручи до уваги характер і кількість способів порушення майнових та немайнових прав позивача, використанням відповідачем об'єкту авторського права ОСОБА_4 - театральної постановки Чесний суддя у кількості 3-х вистав (17, 18 та 25 червня 2017 року) без відповідного на це дозволу, суд приходить до висновку, що компенсація в сумі 111 690 грн. (10 х 3723 грн. 00 коп. - розмір мінімальної заробітної плати х 3 порушення вимог Закону відповідачем), заявлена до стягнення ДО УААСП - є співмірною порушенню авторського права ОСОБА_4

Згідно оригіналу платіжного доручення за №992 від 14.03.2018 року позивачем, при зверненні до суду з даним позовом сплачено судовий збір в розмірі 1762,00 грн. (а.с.10), хоча був звільнений від сплати судового збору.

Відповідно до вимог статті 141 ЦПК України судовий збір покладається на сторони пропорційно розміру задоволених позовних вимог. Інші судові витрати, пов'язані з розглядом справи, покладаються у разі задоволення позову - на відповідача. Таким чином, з відповідача необхідно стягнути на користь позивача судовий збір за подання до суду позовної заяви в сумі 1762,00 грн.

На підставі викладеного, керуючись ст.ст. 141, 263, 265, 268, 273, 289, 430 ЦПК України, суд, -

ВИРІШИВ:

Позовні вимоги Державної організації Українське агентство з авторських та суміжних прав , яка виступає в інтересах ОСОБА_4, до ОСОБА_5 підприємства Чернівецький обласний Український музично-драматичний театр імені ОСОБА_6 про стягнення компенсації за порушення майнових авторських прав - задовольнити.

Стягнути з ОСОБА_5 підприємства Чернівецький академічний обласний український музично - драматичний театр імені ОСОБА_6 (58002, м. Чернівці, пл. Театральна, буд. Код ЄДРПОУ 02224732) на користь Державної організації Українське агентство з авторських та суміжних права (п/р 2600101002532 в АТ УКРЕКСІМБАНК МФО: 322313) в інтересах ОСОБА_4 компенсацію за порушення майнових авторських прав у розмірі 111690 грн. (сто одинадцять тисяч шістсот дев'яносто) грн. 00 коп. та 1762 (одна тисяча сімсот шістдесят дві) грн. 00 коп. судового збору.

Рішення суду набирає законної сили після закінчення строку для подання апеляційної скарги. Апеляційна скарга на рішення суду може бути подана до Чернівецького апеляційного суду протягом тридцяти днів з дня його проголошення. Особи, які брали участь у справі, але не були присутні у судовому засіданні під час проголошення судового рішення, можуть подати апеляційну скаргу протягом тридцяти днів з дня отримання копії цього рішення.

Якщо в судовому засіданні було оголошено лише вступну та резолютивну частину судового рішення, зазначений строк обчислюється з дня складання повного судового рішення.

З повним текстом рішення суду учасники справи можуть ознайомитись 04 січня 2019 року.

СУДДЯ:

СудШевченківський районний суд м. Чернівців
Дата ухвалення рішення28.12.2018
Оприлюднено04.01.2019
Номер документу78997416
СудочинствоЦивільне

Судовий реєстр по справі —727/3072/18

Ухвала від 27.06.2022

Цивільне

Касаційний цивільний суд Верховного Суду

Литвиненко Ірина Вікторівна

Ухвала від 17.04.2022

Цивільне

Касаційний цивільний суд Верховного Суду

Черняк Юлія Валеріївна

Ухвала від 14.02.2022

Цивільне

Касаційний цивільний суд Верховного Суду

Черняк Юлія Валеріївна

Постанова від 13.12.2021

Цивільне

Чернівецький апеляційний суд

Литвинюк І. М.

Окрема думка від 13.12.2021

Цивільне

Чернівецький апеляційний суд

Владичан А. І.

Постанова від 13.12.2021

Цивільне

Чернівецький апеляційний суд

Литвинюк І. М.

Ухвала від 17.11.2021

Цивільне

Чернівецький апеляційний суд

Литвинюк І. М.

Постанова від 27.10.2021

Цивільне

Касаційний цивільний суд Верховного Суду

Червинська Марина Євгенівна

Окрема думка від 27.10.2021

Цивільне

Касаційний цивільний суд Верховного Суду

Червинська Марина Євгенівна

Ухвала від 23.12.2020

Цивільне

Касаційний цивільний суд Верховного Суду

Червинська Марина Євгенівна

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2023Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні