Справа №1-92/08
ВИРОК
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
29 січня 2008 року Автозаводський районний суд м. Кременчука в складі: головуючого - Гафяк В.М. при секретарі - Ковальчук М.М. з участю прокурора - Яроменка P.O.
розглянувши у відкритому судовому засіданні в м. Кременчуці справу по обвинуваченню ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, уродженця ОСОБА_2 , Російська Федерація, росіянина, громадянина України, ІНФОРМАЦІЯ_2, не працюючого, одруженого, проживаючого ІНФОРМАЦІЯ_3, сек.8, кв. 15, судимого 07.11.2005 року Автозаводським райсудом ОСОБА_3 за ст.317 ч.1 КК України до 3 років позбавлення волі з іспитовим строком 1 рік, у вчинені злочину передбаченого ст. 317 ч.2 КК України, -
ВСТАНОВИВ:
Підсудний ОСОБА_1 15.08.2006 року близько 18 години, перебуваючи за місцем свого проживання ІНФОРМАЦІЯ_4, секція 8 кімната 3 в м. Кременчуці, з корисливих мотивів повтрно надав приміщення квартири для незаконного вживання наркотичного засобу ОСОБА_4 та ОСОБА_5, за що отримав винагороду гроші в сумі 5 грн.
Він же, повторно, 16.08.2006 року близько 14 години , перебуваючи за місцем свого проживання ІНФОРМАЦІЯ_4, секція 8 кімната 3 в м. Кременчуці з корисливих мотивів надав приміщення квартири для незаконного вживання наркотичного засобу ОСОБА_6, ОСОБА_7 та ОСОБА_5, за що отримав гроші в сумі 8 грн.
Він же, повторно, 17.08.2006 року близько 10 години , перебуваючи за місцем проживання, з корисливих мотивів надав приміщення квартири для незаконного вживання наркотичного засобу ОСОБА_6, ОСОБА_7 та ОСОБА_5, за що отримав винагороду в сумі 15 грн. В цей же день, о 10 годині 30 хвилин, затримані вказані особи, які вживали наркотичні засоби в приміщенні квартири, та вході огляду квартири знайдено та вилучено шприци та гроші, які отримав підсудний за надання приміщення.
Підсудний ОСОБА_1 свою вину у вчинені встановленого судом злочину визнав частково, при цьому не оспорював того факту, що у вказані в описовій частині вироку особи, у зазначені дні та час перебували в приміщені квартири та платили гроші за перебування, однак при цьому заперечував, що надавав їм приміщення для вживання наркотичних засобів.
Суд давши належну оцінку показам підсудного ОСОБА_1 співставивши їх з обставинами вчинення злочину встановленими судом, вважає, що винність його повністю підтверджується всебічно повно та об»активно дослідженими перевіреними та співстановленими судом наступними доказами:
- свідченнями ОСОБА_6, ОСОБА_7 ОСОБА_5, котрі підтвердили, що вони разом в різній послідовності 15, 16, 17 серпня 2006 року приходили в кімнату 3 секції 8 буд.39 по вул. ОСОБА_8ОСОБА_3 де
проживав підсудний ОСОБА_1 та який за плату в розмірі 5 грн. надав їм приміщення квартири для вживання наркотичних засобів, наркотики вони вживали у ванній кімнаті. 17.08.2006 року вони працівниками міліції були затримані у вказаній квартирі після вживання наркотичних засобів.
- протоколом огляду місця пригоди згідно з яким у квартирі де проживав підсудний ОСОБА_1 знайдено шприци з залишками наркотичного засобу та знайдено у підсудного гроші в сумі 15 грн., які він отримав від ОСОБА_6, ОСОБА_7 та ОСОБА_5
(а.с.11-12) признальними показами підсудного даними ним в ході досудового слідства з яких видно, що він детально розповів, як та при яких обставинах надавав приміщення для вживання наркотичних засобів та які узгоджуються з обставинами вчинення злочину встановленими судом.
(а.с.64, 118) висновками експерта згідно з якими шприци, які вилучено за місцем проживання підсудного, містять сліди наркотичного засобу - опію ацетильованого
(а.с.35-37) а також іншими доказами по справі в їх сукупності.
Твердженням підсудного про те, що він не знав, що вказані вище особи протягом трьох діб вживали наркотичні засоби в приміщені квартири де він проживав, суд, дає належну оцінку і до уваги при постановці вироку не приймає. Оскільки ці покази спростовуються наведеними вище доказами і розцінює їх, як спосіб захисту та уникнення відповідальності за вчинений злочин.
Підсудний ОСОБА_1 повторно, з корисливих мотивів надав приміщення для незаконного вживання наркотичного засобу, тому суд його дії кваліфікує за ст. 317 ч. 2 КК України.
При призначенні покарання підсудному ОСОБА_1., суд в повній мірі враховує ступінь тяжкості вчиненого злочину, всі конкретні обставини по справі, дані про особу, який судимий, злочин вчинив в період відбування покарання, його вік, те що характеризується він позитивно, його сімейний стан та стан здоров'я, а також те, що по справі тяжких наслідків не наступило.
Обставинами, що пом'якшують покарання суд визнає - повне фактичне визнання вини, щире каяття, сприяння розкриттю злочинів, наявність хвороб, які потребують лікування, його вік.
Обставинами, які обтяжують покарання суд не заходить.
З урахуванням вище викладеного суд вважає, що підсудному ОСОБА_1 має бути призначене покарання необхідне і достатнє для його виправлення та попередження вчиненню нових злочинів у виді позбавлення волі.
Разом з тим суд, враховує вік підсудного ОСОБА_1, декілька обставин, які пом'якшують покарання, та істотно знижують ступінь тяжкості вчиненого злочину, позитивну характеристику, незначний розмір отриманої винагороди за надання приміщення для вживання наркотичного засобу, особу винного та інші конкретні обставини справи та приходить до переконання про призначення йому покарання нижче від найнижчої межі, встановленої санкцією статті, що передбачає відповідальність за вчинений злочин, та не призначення додаткового покарання -конфіскації майна, що передбачене санкцією цієї статті, як обов'язкове, на підставі ст. 69 КК України.
Гроші вилучені по справі у підсудного ОСОБА_1, як здобуті злочинним шляхом підлягають зверненню в доход держави.
Керуючись ст. ст. 323, 324 КПК України, суд -
ЗАСУДИВ:
Визнати винним ОСОБА_1 у вчиненні злочину, передбаченого ст. 317 ч. 2 КК України, призначивши покарання із застосуванням ст.69 КК України 3 (три) роки позбавлення волі без конфіскації належного йому майна
Відповідно до вимог ст.71 КК України за сукупністю вироків, до покарання призначеного за новим вироком частково приєднати невідбуту частину покарання за попереднім вироком, яка складає 3 роки позбавлення волі, і, остаточно ОСОБА_1 визначити 3 ( три ) роки 6 місяців позбавлення волі без конфіскації належного йому майна у кримінально-виконавчій установі.
Запобіжний захід відносно ОСОБА_1, до набрання законної сили вироком, залишити попередній - підписку про невиїзд.
Речові докази по справі - гроші в сумі 15 грн. (а.с.43-45) - звернути в доход держави, як здобуті злочинним шляхом, медичні шприци (а.с. 42) - знищити..
Апеляція на вирок може бути подана до апеляційного суду Полтавської області протягом 15 діб з моменту його проголошення.
Суд | Автозаводський районний суд м.Кременчука |
Дата ухвалення рішення | 29.01.2008 |
Оприлюднено | 04.03.2010 |
Номер документу | 8125447 |
Судочинство | Кримінальне |
Кримінальне
Ставищенський районний суд Київської області
Скороход Тетяна Нестерівна
Кримінальне
Ставищенський районний суд Київської області
Скороход Тетяна Нестерівна
Кримінальне
Автозаводський районний суд м.Кременчука
Гафяк В.М.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні