Ухвала
від 08.05.2019 по справі 127/8899/19
ВІННИЦЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

Справа № 127/8899/19

УХВАЛА

08 травня 2019 року м.Вінниця

Суддя Вінницького районного суду Вінницької області Карпінська Ю.Ф., отримавши матеріали позовної заяви ОСОБА_1 до Дочірнього підприємства Консул Товариства з обмеженою відповідальністю РотексТрейдКомпані , третя особа без самостійних вимог щодо предмета спору - Департамент адміністративних послуг Вінницької міської ради в особі державного реєстратора, про визнання бездіяльності неправомірною та виключення відомостей з Єдиного державного реєстру, -

УСТАНОВИВ:

26.03.2019 в провадження Вінницького районного суду Вінницької області надійшла вищевказана позовна заява.

Згідно з ч. 1 ст. 187 ЦПК України, за відсутності підстав для залишення позовної заяви без руху, повернення позовної заяви чи відмови у відкритті провадження суд відкриває провадження у справі протягом п`яти днів з дня надходження позовної заяви або заяви про усунення недоліків, поданої в порядку, передбаченому статтею 185 цього Кодексу.

Ухвалою судді від 25.04.2019 позовну заяву ОСОБА_1 до Дочірнього підприємства Консул Товариства з обмеженою відповідальністю РотексТрейдКомпані , третя особа без самостійних вимог щодо предмета спору - Департамент адміністративних послуг Вінницької міської ради в особі державного реєстратора, про визнання бездіяльності неправомірною та виключення відомостей з Єдиного державного реєстру було залишено без руху та надано позивачу строк для усунення її недоліків.

06.05.2019 року вимоги ухвали судді від 25.04.2019 позивачем було виконано.

В прохальній частині позовної заяви позивач ОСОБА_1 просить суд розглянути справу за правилами спрощеного позовного провадження, враховуючи, що справа є незначної складності, для якої пріоритетним є швидке вирішення справи.

Частиною 1 статті 277 ЦПК України визначено, що питання про розгляд справи в порядку спрощеного позовного провадження суд вирішує в ухвалі про відкриття провадження у справі.

Частиною 4 статті 19 ЦПК України визначено, що спрощене позовне провадження призначене для розгляду малозначних справ, справ, що виникають з трудових відносин, справ незначної складності та інших справ, для яких пріоритетним є швидке вирішення справи.

Відповідно до частини 1 статті 274 ЦПК України у порядку спрощеного позовного провадження розглядаються справи: малозначні справи; що виникають з трудових відносин, а також спори про стягнення аліментів та поділ майна подружжя.

Згідно з частиною 6 статті 19 ЦПК України для цілей цього Кодексу малозначними справами є: 1) справи, у яких ціна позову не перевищує ста розмірів прожиткового мінімуму для працездатних осіб; 2) справи незначної складності, визнані судом малозначними, крім справ, які підлягають розгляду лише за правилами загального позовного провадження, та справ, ціна позову в яких перевищує п`ятсот розмірів прожиткового мінімуму для працездатних осіб.

Відповідно до статті 275 ЦПК України суд розглядає справи у порядку спрощеного позовного провадження протягом розумного строку, але не більше шістдесяти днів з дня відкриття провадження у справі.

Частиною 1 статті 279 ЦПК України визначено, що розгляд справи у порядку спрощеного позовного провадження здійснюється судом за правилами, встановленими цим Кодексом для розгляду справи в порядку загального позовного провадження, з особливостями, визначеними у цій главі.

Згідно з ч. 2 ст. 279 ЦПК України розгляд справи по суті в порядку спрощеного провадження починається з відкриття першого судового засідання або через тридцять днів з дня відкриття провадження у справі, якщо судове засідання не проводиться.

Частиною 4 статті 279 ЦПК Українивизначено, що перше судове засідання у справі проводиться не пізніше тридцяти днів з дня відкриття провадження у справі.

Відповідно до ч. 5 статті 279 ЦПК України суд розглядає справу в порядку спрощеного позовного провадження без повідомлення сторін за наявними у справі матеріалами, за відсутності клопотання будь-якої зі сторін про інше. За клопотанням однієї із сторін або з власної ініціативи суду розгляд справи проводиться в судовому засіданні з повідомленням (викликом) сторін.

Згідно із частиною 8 статті 279 ЦПК України при розгляді справи у порядку спрощеного провадження суд досліджує докази і письмові пояснення, викладені у заявах по суті справи, а у випадку розгляду справи з повідомленням (викликом) учасників справи - також заслуховує їх усні пояснення та показання свідків. Судові дебати не проводяться.

За вказаних обставин, враховуючи те, що поданий позов виникає з трудових відносин, вважаю необхідним відкрити провадження у справі та розглянути справу в порядку спрощеного позовного провадження з повідомленням (викликом) сторін.

Керуючись ст.ст. 128, 175, 187, 274-279 ЦПК України, суддя -

УХВАЛИВ:

Відкрити провадження у справі за позовною заявою ОСОБА_1 до Дочірнього підприємства Консул Товариства з обмеженою відповідальністю РотексТрейдКомпані , третя особа без самостійних вимог щодо предмета спору - Департамент адміністративних послуг Вінницької міської ради в особі державного реєстратора, про визнання бездіяльності неправомірною та виключення відомостей з Єдиного державного реєстру.

Розгляд справи проводити у порядку спрощеного позовного провадження з повідомленням (викликом) сторін.

Перше судове засідання у справі призначити на 11 год 00 хв 30 травня 2019 року в залі судових засідання № 1 (3-й поверх) в приміщенні Вінницького районного суду Вінницької області (м. Вінниця, вул. Винниченка, 29).

В судове засідання викликати учасників справи:

ОСОБА_1 ( АДРЕСА_1 );

представника ДП Консул ТОВ РотексТрейдКомпані (21018, м. Вінниця, вул. Червоних Партизан, 20/22);

представника Департаменту адміністративних послуг Вінницької міської ради в особі державного реєстратора (21100, м. Вінниця, вул. Соборна, 59).

Визначити строк відповідачу для подання заяви із запереченнями щодо розгляду справи в порядку спрощеного позовного провадження протягом п`ятнадцяти днів із дня вручення ухвали про відкриття провадження у справі.

Роз`яснити відповідачу його право подати відзив на позовну заяву протягом п`ятнадцяти днів із дня вручення ухвали про відкриття провадження у справі.

Роз`яснити позивачу його право подати до суду відповідь на відзив в строк не пізніше п`яти днів з дня отримання відзиву.

Роз`яснити відповідачу його право подати заперечення протягом п`яти днів з дня отримання відповіді на відзив.

Запропонувати третій особі без самостійних вимог на предмет спору подати суду в строк, який не може перевищувати п`ятнадцяти днів із дня вручення ухвали про відкриття провадження у справі, письмові пояснення щодо позову відповідно до ст. 181 ЦПК України.

Роз`яснити учасникам справи, що подання заяв по суті справи (позовна заява; відзив на позовну заяву (відзив); відповідь на відзив; заперечення; пояснення третьої особи щодо позову або відзиву) є їхнім правом. У разі ненадання учасником розгляду заяви по суті справи у встановлений судом або законом строк без поважних причин, суд вирішує справу за наявними матеріалами.

Учасники судового процесу та їхні представники повинні добросовісно користуватися процесуальними правами.

Попередити учасників справи про недопустимість зловживання процесуальними правами, шляхом подання завідомо безпідставного позову, позову за відсутності предмета спору або у спорі, який має очевидно штучний характер; умисного неповідомлення про осіб, які мають бути залучені до участі у справі, тощо.

У разі, якщо подання скарги, заяви, клопотання буде визнане зловживанням процесуальними правами, суд з урахуванням обставин справи має право залишити без розгляду або повернути скаргу, заяву, клопотання.

Позивач вправі відмовитися від позову (всіх або частини позовних вимог), відповідач має право визнати позов (всі або частину позовних вимог) на будь-якій стадії судового процесу.

Сторони можуть укласти мирову угоду на будь-якій стадії судового процесу.

Можливість отримати інформацію щодо справи, що розглядається, учасники справи мають на офіційному веб-порталі судової влади України в мережі Інтернет. Веб-адреса сторінки - http://vnr.vn.court.gov.ua .

Ухвала окремо від рішення суду може бути оскаржена в апеляційному порядку лише щодо порушення правил підсудності. В іншій частині заперечення на ухвалу може бути включено до апеляційної скарги на рішення суду.

СУДДЯ Ю.Ф.Карпінська

СудВінницький районний суд Вінницької області
Дата ухвалення рішення08.05.2019
Оприлюднено09.05.2019
Номер документу81586210
СудочинствоЦивільне

Судовий реєстр по справі —127/8899/19

Рішення від 01.10.2019

Цивільне

Вінницький районний суд Вінницької області

Карпінська Ю. Ф.

Ухвала від 01.10.2019

Цивільне

Вінницький районний суд Вінницької області

Карпінська Ю. Ф.

Ухвала від 19.08.2019

Цивільне

Вінницький районний суд Вінницької області

Карпінська Ю. Ф.

Ухвала від 01.07.2019

Цивільне

Вінницький районний суд Вінницької області

Карпінська Ю. Ф.

Ухвала від 08.05.2019

Цивільне

Вінницький районний суд Вінницької області

Карпінська Ю. Ф.

Ухвала від 25.04.2019

Цивільне

Вінницький районний суд Вінницької області

Карпінська Ю. Ф.

Ухвала від 16.04.2019

Цивільне

Вінницький апеляційний суд

Рибчинський В. П.

Ухвала від 02.04.2019

Цивільне

Вінницький апеляційний суд

Сало Т. Б.

Ухвала від 27.03.2019

Цивільне

Вінницький міський суд Вінницької області

Сичук М. М.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні