Ухвала
від 18.02.2020 по справі 902/889/19
ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

вул. Пирогова, 29, м. Вінниця, 21018, тел./факс (0432)55-80-00, (0432)55-80-06 E-mail: inbox@vn.arbitr.gov.ua


УХВАЛА

про закриття підготовчого провадження та

призначення справи для судового розгляду по суті

"18" лютого 2020 р. Cправа №902/889/19

Суддя Господарського суду Вінницької області Нешик О.С., при секретарі судового засідання Шаравській Н.Л., розглянувши у відкритому судовому засіданні матеріали справи

за позовом ОСОБА_1 , м.Вінниця

до товариства з обмеженою відповідальністю "Едін", м.Вінниця

треті особи, які не заявляють самостійні вимоги щодо предмета спору на стороні відповідача: ОСОБА_2 , Стрижавська селищна рада, Департамент адміністративних послуг Вінницької міської ради

про визнання недійним рішення загальних зборів

за участю представників сторін:

позивача: Шевчук О.В., діє на підставі ордера серії ВН № 121610 від 22.10.2019;

відповідача: Максимчук А.І., діє на підставі ордера серії ВН № 122921 від 16.01.2020;

третьої особи ( ОСОБА_2 ): Дудчик О.М., діє на підставі ордера від 26.11.2019;

третьої особи (Стрижавська селищна рада): Дунаєва Т.М., діє на підставі довіреності № 36/02-6 від 09.01.2020;

третьої особи (Департамент адміністративних послуг Вінницької міської ради): не з`явився

В С Т А Н О В И В :

До Господарського суду Вінницької області 24.10.2019 надійшла позовна заява ОСОБА_1 про визнання недійсними рішень Загальних Зборів Учасників Товариства з обмеженою відповідальністю ЕДІН , що оформлені Протоколом №19-10/18 від 19.10.2018, якими затверджено вихід ОСОБА_3 зі складу учасників ТОВ ЕДІН , прийнято до складу учасників ТОВ ЕДІН громадянку України ОСОБА_2 , проведено та затверджено перерозподіл належних учасникам Товариства часток у Статутному капіталі; затверджено Статут ТОВ ЕДІН у новій редакції; уповноважено Дудчика Олега Михайловича на представництво інтересів у системі органів та перед будь-якими суб`єктами, які здійснюють повноваження у сфері державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань, а також скасування реєстраційної дії стосовно внесення змін до відомостей про Товариство з обмеженою відповідальністю ЕДІН : Державну реєстрацію змін до установчих документів юридичної особи, інші зміни, зміна складу або інформації про засновників №11741050007014402 від 24.10.2018, вчинену Луценком Євгенієм Васильовичем ; Стрижавська селищна рада.

Ухвалою суду від 11.11.2019 за вказаним позовом відкрито провадження у справі №902/889/19, вирішено її розгляд здійснити за правилами загального позовного провадження, призначено підготовче засідання.

06.02.2020 судом постановлено ухвалу про залучення до участі у розгляді справи №902/889/19 Стрижавської селищної ради та Департамент адміністративних послуг Вінницької міської ради в якості третіх осіб, які не заявляють самостійних вимог щодо предмета спору на стороні відповідача. Підготовче судове засідання у даній справі відкладено до 18.02.2020.

На визначену судом дату (18.02.2020) з`явилися представники обох сторін та третіх осіб: ОСОБА_2 та Стрижавської сільської ради. Представник третьої особи - Департаменту адміністративних послуг Вінницької міської ради в судове засідання не з`явився.

Під час підготовчого судового засідання, 18.02.2020, представник Стрижавської сільської ради пояснила, що державний реєстратор Луценко Є.В., реєстраційний запис якого є предметом спору у даній справі, входить до структури Стрижавської сільської ради, однак здійснюючи свої повноваження їй не підзвітний. В зв`язку з чим представник останньої просить замінити третю особу на Стрижавську сільську раду в особі державного реєстратора Луценка Є.В.

Інші учасники процесу стосовно заміни третьої особи (Стрижавської сільської ради) не заперечили.

Враховуючи викладене, керуючись положеннями Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань" №755-ІV від 15.05.2003 (зокрема, ст.34), ч.ч. 1, 2 ст.50 Господарського процесуального кодексу України суд вважає за необхідне замінити учасника процесу - Стрижавську сільську раду на Стрижавську сільську раду в особі державного реєстратора Луценка Є.В..

Також під час судового засідання, 18.02.2020, судом з`ясовувалося питання щодо можливості закриття підготовчого провадження та призначення справи до судового розгляду справи по суті. Представники сторін та третіх осіб щодо постановляння відповідного судового рішення не заперечили, зазначивши, що заяв (клопотань) не мають.

Суд, розглянувши матеріали справи, дійшов до наступних висновків.

При здійсненні правосуддя суд має виходити з необхідності дотримання основних засад господарського судочинства, зазначених в статтях 2, 4 Господарського процесуального кодексу України стосовно забезпечення права сторін на розгляд справ у господарському суді після їх звернення до нього у встановленому порядку, гарантованому чинним законодавством та всебічно забезпечити дотримання справедливого, неупередженого та своєчасного вирішення судом спорів з метою ефективного захисту порушених, невизнаних або оспорюваних прав і законних інтересів фізичних та юридичних осіб, держави.

Відповідно до ч.2 ст.177 Господарського процесуального кодексу України підготовче провадження починається відкриттям провадження у справі і закінчується закриттям підготовчого засідання.

Згідно з п.3 ч.2 ст.185 Господарського процесуального кодексу України за результатами підготовчого засідання суд має право постановити ухвалу про закриття підготовчого провадження та призначення справи до судового розгляду по суті.

У зв`язку з виконанням завдань підготовчого провадження, суд вважає за можливе закрити підготовче провадження та призначити справу до судового розгляду по суті для вирішення спору за наявними в ній матеріалами.

На підставі викладеного, керуючись п.3 ч.2 ст.185, ст.ст. 50, 120, 182, 185, 232, 234, 235 ГПК України, суд

УХВАЛИВ:

1. Замінити учасника процесу - третю особу, яка не заявляє самостійних вимог щодо предмета спору на стороні відповідача з Стрижавської сільської ради на Стрижавську сільську раду в особі державного реєстратора Луценка Є.В.

2. Закрити підготовче провадження у справі №902/889/19.

3. Призначити справу №902/889/19 для судового розгляду по суті.

4. Повідомити учасникам справи, що розгляд справи по суті відбудеться 17 березня 2020 р. об 11:00 в приміщенні Господарського суду Вінницької області за адресою: 21018, м.Вінниця, вул.Пирогова, 29.

5. Повідомити учасників справи про можливість одержання інформації по справі зі сторінки на офіційному веб-порталі судової влади України в мережі Інтернет за веб-адресою inbox@vn.arbitr.gov.ua.

6. Ухвала суду від 18.02.2020 у справі №902/889/19 набрала законної сили негайно після її оголошення.

7. Запропонувати третій особі - Стрижавській селищній раді в особі державного реєстратора Луценка Є.В. надати до суду письмові пояснення, в яких висловити свою процесуальну позицію відносно заявленого позову.

8. Ухвала оскарженню не підлягає. Заперечення на ухвали, що не підлягають оскарженню окремо від рішення суду, включаються до апеляційної скарги на рішення суду.

9. Копію ухвали надіслати рекомендованими листами згідно переліку з повідомленнями про вручення поштових відправлень.

Суддя Нешик О.С.

віддрук. прим.:

1 - до справи;

2 - позивачу ( АДРЕСА_1 );

3 - представнику позивача адвокату Шевчук О.В. ( АДРЕСА_2 );

4 - відповідачу (вул.Якова Шепеля, 25 А, м.Вінниця, 21000);

5 - третій особі - ОСОБА_2 ( АДРЕСА_3 );

6 - Департамент адміністративних послуг Вінницької міської ради (21100, м.Вінниця, вул.Соборна, 59)

7 - Стрижавській селищній раді в особі державного реєстратора Луценка Є.В. (вул.40-річчя Перемоги, буд.7, смтСтрижавка, Вінницький район, Вінницька область)

СудГосподарський суд Вінницької області
Дата ухвалення рішення18.02.2020
Оприлюднено25.02.2020
Номер документу87799878
СудочинствоГосподарське

Судовий реєстр по справі —902/889/19

Ухвала від 19.11.2020

Господарське

Касаційний господарський суд Верховного Суду

Студенець В.І.

Ухвала від 28.10.2020

Господарське

Касаційний господарський суд Верховного Суду

Студенець В.І.

Постанова від 16.09.2020

Господарське

Північно-західний апеляційний господарський суд

Гудак А.В.

Ухвала від 22.07.2020

Господарське

Північно-західний апеляційний господарський суд

Гудак А.В.

Ухвала від 21.07.2020

Господарське

Північно-західний апеляційний господарський суд

Гудак А.В.

Ухвала від 09.07.2020

Господарське

Північно-західний апеляційний господарський суд

Гудак А.В.

Рішення від 02.04.2020

Господарське

Господарський суд Вінницької області

Нешик О.С.

Ухвала від 17.03.2020

Господарське

Господарський суд Вінницької області

Нешик О.С.

Ухвала від 18.02.2020

Господарське

Господарський суд Вінницької області

Нешик О.С.

Ухвала від 06.02.2020

Господарське

Господарський суд Вінницької області

Нешик О.С.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні