Справа №2-1158/10 Головуючий у суді у 1 інстанції - Номер провадження 22-з/816/43/20 Суддя-доповідач - Криворотенко В. І. Категорія -
УХВАЛА
24 березня 2020 року м.Суми
Сумський апеляційний суд у складі колегії суддів судової палати з розгляду цивільних справ:
Криворотенка В. І. (суддя-доповідач) , Кононенко О. Ю. , Ткачук С. С.
розглянувши заяву ОСОБА_1 про виправлення описки
в постанові Апеляційного суду Сумської області від 05 грудня 2012 року
у справі за позовом ОСОБА_1 до управління Пенсійного фонду України в Кролевецькому районі Сумської області про визнання бездіяльності незаконною, дій протиправними та зобов`язання нарахувати та виплатити недоплачене щомісячне підвищення до пенсії дітям війни з липня до грудня 2007 року, з 22 травня 2008 року до 31 липня 2010 року включно,
В С Т А Н О В И В:
Рішенням Кролевецького районного суду Сумської області від 30 липня 2010 року позов ОСОБА_1 задоволений.
Визнано незаконною бездіяльність управління Пенсійного фонду України в Кролевецькому районі Сумської області щодо не проведення відповідно до ст. 6 Закону України Про соціальний захист дітей війни нарахування та виплати ОСОБА_1 підвищення до пенсії як дитині війни з 09 липня до 31 грудня 2007 року включно у розмірі 30% мінімальної пенсії за віком, встановленої ч. 1 ст. 28 Закону України Про загальнообов`язкове державне пенсійне страхування .
Визнано незаконними дії управління Пенсійного фонду України в Кролевецькому районі Сумської області щодо нарахування і виплати ОСОБА_1 відповідно до ст. 6 Закону України Про соціальний захист дітей війни підвищення до пенсії як дитині війни з 22 травня 2008 року до 31 липня 2010 року включно у розмірі меншому, ніж 30 % мінімальної пенсії за віком, встановленої ч. 1 ст. 28 Закону України Про загальнообов`язкове державне пенсійне страхування .
Зобов`язано управління Пенсійного фонду України в Кролевецькому районі Сумської області нарахувати та виплатити ОСОБА_1 відповідно до ст. 6 Закону України Про соціальний захист дітей війни , виходячи з розміру 30 % мінімальної пенсії за віком, встановленої ч. 1 ст. 28 Закону України Про загальнообов`язкове державне пенсійне страхування : невиплачене підвищення до пенсії як дитині війни з 09 липня 2007 року до 31 грудня 2007 року включно; недоплачене підвищення до пенсії як дитині війни з 22 травня 2008 року до 31 липня 2010 року включно, з врахуванням виплаченого за вказаний період підвищення до пенсії як дитині війни.
Стягнуто з управління Пенсійного фонду України в Кролевецькому районі Сумської області на користь ОСОБА_1 судові витрати в розмірі 45 грн 50 коп., в тому числі по сплаті судового збору 8 грн 50 коп. та оплаті витрат на інформаційно-технічне забезпечення розгляду справи у Кролевецькому районному суді Сумської області 37 грн 00 коп.
Постановою Апеляційного суду Сумської області від 05 грудня 2012 року апеляційну скаргу управління Пенсійного фонду України в Кролевецькому районі Сумської області задоволено частково. Рішення Кролевецького районного суду Сумської області від 30 липня 2010 року в частині розподілу судових витрат змінено. Стягнуто з Державного бюджету України на користь ОСОБА_1 8 грн 50 коп. судового збору за розгляд справи у суді першої інстанції. В іншій частині рішення суду залишено без змін.
21 лютого 2020 року на адресу Сумського апеляційного суду надійшла заява від ОСОБА_1 про вирішення питання щодо виправлення описки в зазначеній постанові Апеляційного суду Сумської області, а саме: стосовно невірно зазначеного номера справи.
На запит апеляційного суду дана справа 19 березня 2020 року надійшла до Сумського апеляційного суду.
Відповідно статті 253 Кодексу адміністративного судочинства України (в редакції Закону України від 03 жовтня 2017 року № 2147-VIII) суд, який постановив судове рішення, може з власної ініціативи або за заявою учасника справи чи іншої заінтересованої особи виправити допущені в судовому рішенні цього суду описки, очевидні арифметичні помилки незалежно від того, набрало судове рішення законної сили чи ні.
Питання про внесення виправлень суд може вирішити в порядку письмового провадження. У разі необхідності суд може розглянути питання внесення виправлень у судове рішення в судовому засіданні з повідомленням учасників справи. Неприбуття у судове засідання осіб, які були належним чином повідомлені про дату, час та місце судового засідання, не перешкоджає розгляду заяви.
Заява про внесення виправлень розглядається протягом десяти днів з дня її надходження.
Ухвалу суду про внесення виправлень у судове рішення чи відмову у внесенні виправлень може бути оскаржено.
Таким чином, вказане питання стосовно невірно зазначеного у судовому рішенні номера справи і, відповідно, внесення в нього виправлень, апеляційний суд вважає за необхідне вирішити в порядку письмового провадження без повідомлення учасників справи.
Керуючись ст. 253 КАС України, апеляційний суд
У Х В А Л И В:
Для вирішення питання про внесення виправлень в судове рішення суду апеляційної інстанції призначити справу до розгляду на 27 березня 2020 року в порядку письмового провадження в приміщенні Сумського апеляційного суду без повідомлення учасників справи та проведення судового засідання за наявними у справі матеріалами.
Суддя - доповідач - В.І. Криворотенко
Судді: О.Ю. Кононенко
С.С. Ткачук
Суд | Сумський апеляційний суд |
Дата ухвалення рішення | 24.03.2020 |
Оприлюднено | 25.03.2020 |
Номер документу | 88400574 |
Судочинство | Цивільне |
Цивільне
Сумський апеляційний суд
Криворотенко В. І.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2023Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні