27.11.2020 Суддя Глібко О. В..
Справа № 2-1158/10
Провадження № 2-во/644/41/20
У Х В А Л А
І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И
27 листопада 2020 року Орджонікідзевський районний суд м. Харкова в складі: головуючого - судді Глібко О.В., за участю секретаря- Книшенко А.С., розглянувши у відкритому судовому засіданні в м. Харкові заяву ОСОБА_1 про виправлення описки у рішенні суду по цивільній справі за позовом ОСОБА_2 до ОСОБА_1 , Харківської міської ради про визнання права власності на самочинно збудований будинок та перерозподілу розміру часток у праві спільної часткової власності,
ВСТАНОВИВ:
Рішенням Орджонікідзевського районного суду м. Харкова від 22.10.2010 року було задоволено вищевказаний позов.
24.11.2020 року ОСОБА_1 звернулася до суду із заявою про виправлення описки в судовому рішенні від 22.10.2010 року, а саме, просить усунути розбіжності щодо її прізвища та вказати правильним ОСОБА_3 замість ОСОБА_3 .
Суд, перевіривши матеріали цивільної справи, приходить до наступного висновку.
Судом встановлено, що рішенням Орджонікідзевського районного суду м. Харкова від 22 жовтня 2010 року позовні вимоги ОСОБА_2 до ОСОБА_1 , Харківської міської ради про визнання права власності на самочинно збудований будинок та перерозподілу розміру часток у праві спільної часткової власності були задоволені. По тексту рішення прізвище відповідачки вказано ОСОБА_3 .
Згідно ч. 1, 2 ст. 269 ЦПК України , суд може з власної ініціативи або за заявою учасників справи виправити допущені в рішенні чи ухвалі описки чи арифметичні помилки. Питання про внесення виправлень вирішується без повідомлення учасників справи, про що постановляється ухвала. За ініціативою суду питання про внесення виправлень вирішується в судовому засіданні за участю учасників справи, проте їхня неявка не перешкоджає розгляду питання про внесення виправлень.
Відповідно до п. 19 постанови Пленуму про виправлення описки в ухвалі суду від 16.11.2016 року "Про судове рішення у цивільній справі", вирішуючи питання про виправлення описок чи арифметичних помилок, допущених у судовому рішенні (рішенні або ухвалі), суд не має права змінювати зміст судового рішення, він лише усуває такі неточності, які впливають на можливість реалізації судового рішення чи його правосудності.
Дослідивши матеріали справи, судом встановлено, що по тексту рішення суду від 22.10.2010 року помилково зазначено прізвище відповідачки ОСОБА_3 замість правильного ОСОБА_3 , що підтверджується копією паспорта виданого на ім`я ОСОБА_1 . Таким чином, суд вважає за необхідне виправити допущену в судовому рішенні описку.
Відповідно до ч. 4 ст. 269 ЦПК України, ухвала про внесення виправлень надсилається всім особам, яким видавалося чи надсилалося судове рішення, що містить описки чи арифметичні помилки.
На підставі викладеного, керуючись ст. 269 ЦПК України, суд, -
У Х В А Л И В :
Внести виправлення до рішення суду від 22 жовтня 2010 року по цивільній справі за позовом ОСОБА_2 до ОСОБА_1 , Харківської міської ради про визнання права власності на самочинно збудований будинок та перерозподілу розміру часток у праві спільної часткової власності, зазначивши по тексту рішення правильним прізвище відповідачки ОСОБА_1 замість ОСОБА_1 .
Ухвала може бути оскаржена протягом п`ятнадцяти днів з дня її складання в апеляційному порядку шляхом подачі апеляційної скарги до Харківського апеляційного суду, враховуючи п. 15.5. Розділу 13 Перехідні положення ЦПК України, через Орджонікідзевський районний суд м. Харкова.
Суддя : О.В. Глібко
Суд | Орджонікідзевський районний суд м.Харкова |
Дата ухвалення рішення | 27.11.2020 |
Оприлюднено | 30.11.2020 |
Номер документу | 93138919 |
Судочинство | Цивільне |
Цивільне
Орджонікідзевський районний суд м.Харкова
Глібко О. В.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні