Справа № 2-880/10
Провадження № 2-зз/638/86/21
УХВАЛА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
04 червня 2021 року суддя Дзержинського районного суду міста Харкова Семіряд І.В. розглянувши заяву ОСОБА_1 про скасування заходів забезпечення позову,-
встановив:
Заявник звернулась до суду з зазначеною заявою.
Згідно з частиною 1 статті 4 ЦПК України, кожна особа має право в порядку, встановленому цим Кодексом, звернутися до суду за захистом своїх порушених, невизнаних або оспорюваних прав, свобод чи законних інтересів.
Вирішення питань, пов`язаних з залишенням позовної заяви без руху врегульовано Главою 2 Розділу ІІІ Цивільного процесуального кодексу України, якою не врегульовано дії суду в справах, про скасування заходів забезпечення позову.
Згідно з ч.1ст.8 ЦК України якщо цивільні відносини не врегульовані цим Кодексом, іншими актами цивільного законодавства або договором, вони регулюються тими правовими нормами цього Кодексу, інших актів цивільного законодавства, що регулюють подібні за змістом цивільні відносини (аналогія закону).
Звертаючись до суду з заявою про скасування заходів забезпечення позову ОСОБА_1 не зазначає, всіх сторін, третіх осіб, які приймали участь при розгляді справи, в межах якої було вжито заходів забезпечення позову.
Заявнику потрібно зазначити повне найменування (для юридичних осіб) або ім`я (прізвище, ім`я та по батькові - для фізичних осіб) сторін та інших учасників справи, їх місцезнаходження (для юридичних осіб) або місце проживання чи перебування (для фізичних осіб), поштовий індекс, ідентифікаційний код юридичної особи в Єдиному державному реєстрі підприємств і організацій України (для юридичних осіб, зареєстрованих за законодавством України), а також реєстраційний номер облікової картки платника податків (для фізичних осіб) за його наявності або номер і серію паспорта для фізичних осіб - громадян України (якщо такі відомості позивачу відомі), відомі номери засобів зв`язку, офіційної електронної адреси та адреси електронної пошти всіх учасників справи.
Окрім того, ч. 2 ст. 95 ЦПК України передбачено, що письмові докази подаються в оригіналі або в належним чином засвідченій копії, якщо інше не передбачено цим Кодексом. Якщо для вирішення спору має значення лише частина документа, подається засвідчений витяг з нього.
Проте, ОСОБА_1 подано докази, які належним чином не засвідчені.
Ч. 1 ст. 158 ЦПК України передбачає, що суд може скасувати заходи забезпечення позову, зокрема, за вмотивованим клопотанням учасника справи.
Проте, ОСОБА_1 звернувся до суду з заявою про скасування заходів забезпечення позову, яка належним чином не вмотивована.
Відповідно до ч. 1 ст. 185 ЦПК України, суддя, встановивши, що позовну заяву подано без додержання вимог, викладених у статтях 175, 177 цього Кодексу, протягом п`яти днів з дня надходження до суду позовної заяви постановляє ухвалу про залишення позовної заяви без руху.
Керуючись ст. ст.158, 185 ЦПК України ,-
УХВАЛИВ:
Заяву ОСОБА_1 про скасування заходів забезпечення позову - залишити без руху.
Надати позивачу строк для усунення недоліків п`ять днів з дня отримання ухвали, інакше заява буде вважатися неподаною і повернута позивачу.
Ухвала оскарженню не підлягає.
СУДДЯ: І.В. СЕМІРЯД
Суд | Дзержинський районний суд м.Харкова |
Дата ухвалення рішення | 04.06.2021 |
Оприлюднено | 07.06.2021 |
Номер документу | 97436760 |
Судочинство | Цивільне |
Цивільне
Дзержинський районний суд м.Харкова
Семіряд І. В.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні