Справа № 2-120/10
Провадження № 2-в/216/2/20
У Х В А Л А
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
(вступна та резолютивна частини)
07 червня 2021 року місто Кривий Ріг
Дніпропетровської області
Центрально-Міський районний суд міста Кривого Рогу Дніпропетровської області у складі головуючого - судді Онопченка Ю.В.,
за участю:
секретарів судового засідання Риженко А.О., Авшаряна С.О.,
представників ОСОБА_1 - ОСОБА_2 , ОСОБА_3 , ОСОБА_4 ,
представника третьої особи ОСОБА_5 ,
розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду № 8 матеріали цивільної справи № 2-120/2010 про відновлення втраченого судового провадження за позовом ОСОБА_6 до ОСОБА_1 , третя особа - орган опіки та піклування виконавчого комітету Центрально-Міської районної у місті Кривому Розі ради, про усунення перешкод у вихованні та спілкуванні з дитиною, відшкодування моральної шкоди та за зустрічним позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_6 про відшкодування моральної шкоди,
В С Т А Н О В И В:
На підставі ч. 6 ст. 259 ЦПК України суд вважає за необхідне відкласти складання повного тексту ухвали до 11 червня 2021 року та проголосити в судовому засіданні лише її вступну й резолютивну частини.
На підставі викладеного, керуючись ст. ст. 258-260, 352-355, 488-490, 493, 494 ЦПК України, суд -
П О С Т А Н О В И В:
Відновити втрачене судове провадження у цивільній справі № 2-120/2010 за позовом ОСОБА_6 до ОСОБА_1 , третя особа - орган опіки та піклування виконавчого комітету Центрально-Міської районної у місті Кривому Розі ради, про усунення перешкод у вихованні та спілкуванні з дитиною, відшкодування моральної шкоди та за зустрічним позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_6 про відшкодування моральної шкоди, а саме:
- заяву про укладення мирової угоди від 05 лютого 2010 року, спільно та особисто підписану позивачем ОСОБА_6 , відповідачкою ОСОБА_1 та представником третьої особи ОСОБА_7 , такого змісту: В зв`язку з врегулюванням спору між позивачем ОСОБА_6 та відповідачем ОСОБА_1 мирним шляхом повідомляємо суд про укладення між сторонами мирової угоди. Нам роз`яснено, що відповідно до ст. 206 ч. 3 ЦПК України, в разі закриття провадження у справі у зв`язку з укладенням сторонами мирової угоди, яку визнано судом, повторне звернення до суду з приводу спору між тими самими сторонами, про той самий предмет і з тих самих підстав не допускається. З урахуванням викладеного, керуючись ст. ст. 27, 31, 175 ЦПК України, просимо: 1. Визнати укладену між нами мирову угоду, про що постановити відповідну ухвалу. 2. Закрити провадження у цивільній справі за позовом ОСОБА_6 до ОСОБА_1 про усунення перешкод у спілкуванні з дитиною та у її вихованні, а також про стягнення з ОСОБА_1 1.000.000 грн. в рахунок відшкодування моральної шкоди, а також за зустрічним позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_6 про стягнення 2.000.000 грн. в рахунок відшкодування моральної шкоди, завданої в результаті його неправомірних дій. Додаток: примірник мирової угоди. (а.с. 1);
- мирову угоду від 05 лютого 2010 року, спільно та особисто підписану позивачем ОСОБА_6 , відповідачкою ОСОБА_1 та представником третьої особи - органу опіки та піклування в особі виконкому Центрально-Міської районної у місті ради - Шестко А.О., такого змісту: Сторони: позивач ОСОБА_6 , відповідач ОСОБА_1 , третя особа - орган опіки та піклування в особі виконкому Центрально-Міської районної у місті ради, з метою врегулювання спору на основі взаємних поступок, явно розуміючі зміст і характер своїх дій, уклали цю угоду про наступне.
1. Позивач відмовляється від позовних вимог в частині стягнення моральної шкоди в розмірі 1.000.000 (один мільйон) грн., а також судових витрат (в тому числі: судовий збір, інформаційне забезпечення судового процесу, правова допомога тощо);
2. Відповідач відмовляється від позовних вимог за зустрічним позовом в частині стягнення з позивача 2.000.000,00 (два мільйони) грн. в рахунок відшкодування моральної шкоди, завданої відповідачу в результаті неправомірних дій позивача, а також від усіх видів понесених ним судових витрат.
3. Сторони домовились, що відповідач ОСОБА_1 зобов`язується надавати позивачу ОСОБА_6 побачення з дитиною ОСОБА_8 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , в першу і третю неділю щомісяця з 12:00 год. до 15:00 год., за місцем фактичного проживання дитини: АДРЕСА_1 , або: АДРЕСА_2 , в присутності відповідача ОСОБА_1 . У разі, якщо побачення з дитиною не відбулося за відсутністю вини ОСОБА_6 (через хворобу матері або дитини, через інші непередбачені обставини), побачення може бути надано ОСОБА_6 в інший узгоджений сторонами час на вищенаведених умовах. При цьому тривалість такого побачення має бути не менше трьох годин.
4. Перед підписанням цієї мирової угоди сторони ознайомлені зі змістом ст. ст. 175, 206 ЦПК України і обізнані про те, що в разі закриття провадження у справі у зв`язку з укладенням сторонами мирової угоди, яку визнано судом, звернення до суду з приводу спору між тими самими сторонами, про той самий предмет і з тих самих підстав не допускається.
5. Мирову угоду складено українською мовою в чотирьох аутентичних примірниках: три - сторонам, один - для суду в матеріали цивільної справи № 2-1526/09 . (а.с. 2);
- ухвалу Центрально-Міського районного суду міста Кривого Рогу Дніпропетровської області від 05 лютого 2010 року у справі № 2-120/2010 такого змісту (№ в ЄДРСР 7966490):
Справа № 2-120/2010 рік
У Х В А Л А
І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И
05 лютого 2010 року Центрально-Міський районний суд міста Кривого Рогу Дніпропетровської області у складі
головуючого судді Н.О. Чумак
при секретарі М.Ю. Хачатурян
за участю:
позивача ОСОБА_6 ,
представника відповідача А.Є. Болотіна,
представника третьої особи Л.А. Шейко,
розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі № 8 приміщення суду в місті Кривому Розі цивільну справу за позовом ОСОБА_6 до ОСОБА_1 , третя особа - виконком Центрально-Міської районної у місті ради як орган опіки та піклування, про усунення перешкод у спілкуванні з дитиною та в її вихованні, стягнення моральної шкоди та за зустрічним позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_6 про відшкодування моральної шкоди,
В С Т А Н О В И В:
В провадженні Центрально-Міського районного суду знаходиться цивільна справа за позовом ОСОБА_6 до ОСОБА_1 , третя особа Виконком Центрально-Міської районної у місті ради як орган опіки та піклування, про усунення перешкод у спілкуванні з дитиною та участі у її вихованні, стягнення моральної шкоди та по зустрічному позову ОСОБА_1 до ОСОБА_6 про відшкодування моральної шкоди.
В судовому засіданні позивач ОСОБА_6 та представник відповідача ОСОБА_1 , який дії на підставі довіреності в інтересах ОСОБА_1 зробили спільну заяву і надали до суду клопотання про визнання мирової угоди та підписану мирову угоду з метою врегулювання спору на основі взаємних поступок та просили суд затвердити мирову угоду на слідуючих умовах:
- позивач ОСОБА_6 відмовляється від позовних вимог в частині стягнення моральної шкоди в розмірі 1.000.000 (один мільйон) грн., а також судових витрат (в тому числі: судовий збір, інформаційне забезпечення судового процесу, правова допомога тощо);
- відповідач ОСОБА_1 відмовляється від позовних вимог за зустрічним позовом в частині стягнення з позивача 2.000.000,00 (два мільйони) грн. в рахунок відшкодування моральної шкоди, завданої відповідачу в результаті неправомірних дій позивача, а також від усіх видів понесених ним судових витрат.
Сторони домовились, що відповідач ОСОБА_1 зобов`язується надавати позивачу ОСОБА_6 побачення з дитиною ОСОБА_8 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , в першу і третю неділю щомісяця з 12:00 год. до 15:00 год., за місцем фактичного проживання дитини: АДРЕСА_1 , або: АДРЕСА_2 , в присутності відповідача ОСОБА_1 . У разі, якщо побачення з дитиною не відбулося за відсутністю вини ОСОБА_6 (через хворобу матері або дитини, через інші непередбачені обставини), побачення може бути надано ОСОБА_6 в інший узгоджений сторонами час на вищенаведених умовах. При цьому тривалість такого побачення має бути не менше трьох годин.
Також просили закрити провадження по справі.
Спільна заява сторін до суду з проханням затвердити мирову угоду, умови мирової угоди сформульовані сторонами в окремому документі письмово, підписані сторонами і приєднані до матеріалів справи.
Сторонам роз`яснені наслідки такого рішення та закриття провадження у справі,що передбачено ст. 206 Цивільного процесуального кодексу України.
Враховуючи, що мирова угода укладена сторонами по справі не суперечить закону, не порушує права, свободи чи інтереси інших осіб, вчинена в інтересах обох сторін, суд у відповідності до ст. 175, п. 4 ч. 1 ст. 205 Цивільного процесуального кодексу України ухвалою закриває провадження у справі.
Враховуючи викладене та керуючись ст. 205 ч. 1 п. 4 Цивільного процесуального кодексу України, суд -
У Х В А Л И В:
Визнати мирову угоду, укладену між ОСОБА_6 та ОСОБА_1 , від імені якої і в інтересах якої діє за довіреністю ОСОБА_10 за якою
позивач ОСОБА_6 відмовляється від позовних вимог в частині стягнення моральної шкоди в розмірі 1.000.000 (один мільйон) грн., а також судових витрат (в тому числі: судовий збір, інформаційне забезпечення судового процесу, правова допомога тощо).
відповідач ОСОБА_1 відмовляється від позовних вимог за зустрічним позовом в частині стягнення з позивача 2.000.000,00 (два мільйони) грн. в рахунок відшкодування моральної шкоди, завданої відповідачу в результаті неправомірних дій позивача, а також від усіх видів понесених ним судових витрат.
Сторони домовились, що відповідач ОСОБА_1 зобов`язується надавати позивачу ОСОБА_6 побачення з дитиною ОСОБА_8 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , в першу і третю неділю щомісяця з 12:00 год. до 15:00 год., за місцем фактичного проживання дитини: АДРЕСА_1 , або: АДРЕСА_2 , в присутності відповідача ОСОБА_1 . У разі, якщо побачення з дитиною не відбулося за відсутністю вини ОСОБА_6 (через хворобу матері або дитини, через інші непередбачені обставини), побачення може бути надано ОСОБА_6 в інший узгоджений сторонами час на вищенаведених умовах. При цьому тривалість такого побачення має бути не менше трьох годин.
Провадження по цивільній справі за позовом ОСОБА_6 до ОСОБА_1 , третя особа Виконком Центрально-Міської районної у місті ради як орган опіки та піклування, про усунення перешкод у спілкуванні з дитиною та участі у її вихованні, стягнення моральної шкоди та по зустрічному позову ОСОБА_1 до ОСОБА_6 про відшкодування моральної шкоди закрити в зв`язку з укладанням мирової угоди.
Ухвала суду може бути оскаржена в апеляційному порядку до апеляційного суду Дніпропетровської області через суд першої інстанції шляхом подачі протягом п`яти днів з дня винесення ухвали заяви про апеляційне оскарження і поданням після цього протягом десяти днів апеляційної скарги або в порядку ч. 4 ст. 295 Цивільного процесуального кодексу України.
Головуючий суддя Н.О. Чумак (а.с. 3-4).
Апеляційна скарга на ухвалу суду може бути подана до Дніпровського апеляційного суду через Центрально-Міський районний суд м. Кривого Рогу Дніпропетровської області протягом п`ятнадцяти днів з дня її проголошення.
Якщо в судовому засіданні було оголошено лише вступну та резолютивну частини судового рішення або у разі розгляду справи (вирішення питання) без повідомлення (виклику) учасників справи, зазначений строк обчислюється з дня складення повного судового рішення.
Учасник справи, якому повне рішення або ухвала суду не були вручені у день його (її) проголошення або складення, має право на поновлення пропущеного строку на апеляційне оскарження на ухвалу суду - якщо апеляційна скарга подана протягом п`ятнадцяти днів з дня вручення йому відповідної ухвали суду.
Повний текст ухвали буде складено 11 червня 2021 року.
Суддя Ю.В. Онопченко
Суд | Центрально-Міський районний суд м.Кривого Рогу |
Дата ухвалення рішення | 07.06.2021 |
Оприлюднено | 14.06.2021 |
Номер документу | 97610689 |
Судочинство | Цивільне |
Цивільне
Центрально-Міський районний суд м.Кривого Рогу
Онопченко Ю. В.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2023Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні