ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ
21036, м. Вінниця, Хмельницьке шосе, 7 тел. 66-03-00, 66-11-31 http://vn.arbitr.gov.ua
У Х В А Л А
про порушення провадження у справі
"03" червня 2010 р. Справа № 9/106-10
Суддя господарського суду , розглянувши матеріали
за позовом: Товариства з обмеженою відповідальністю "Пролісок-11", код ЄДРПОУ 23104943 (вул. Привокзальна, 26, м. Вінниця, 21034)
до: фізичної особи-підприємця ОСОБА_1, ідентиф. номер НОМЕР_1 (АДРЕСА_1, 21009)
про стягнення 14242,60 грн.
визнав подані матеріали достатніми для прийняття позовної заяви до розгляду.
Керуючись ст. ст. 64, 65, 86 Господарського процесуального кодексу України, суд
УХВАЛИВ:
1. Порушити провадження у справі і прийняти позовну заяву до розгляду.
2. Справу призначити до розгляду в засіданні на "24" червня 2010 р. о 11:00 в приміщенні господарського суду в кімн. № 1109 .
3. Зобов’язати позивача, відповідача, забезпечити явку в засідання представників сторін з доказами про повноваження, визначеними ст.28 ГПК України з документами, що посвідчують особу.
4. Зобов’язати сторони надати суду необхідні для вирішення спору докази (в належно оформлених копіях через канцелярію суду з супровідним листом за три робочих дні до судового засідання, в оригіналах - в судове засідання для огляду), в тому рахунку :
Позивачу :
1)Оригінали документів, копії яких додано до матеріалів справи.
2) Обопільно підписані акти звірки розрахунків, станом на день розгляду справи в суді, для чого зобов’язати позивача (повноваженого представника) з’явитись до відповідача;
3) Обгрунтований розрахунок пені з урахуванням вимог ст. 231 ГК України та Закону України "Про відповідальність за несвоєчасне виконання грошових зобов"язань". Пеня не може перевищувати суму основного боргу.
4) Докази часткових розрахунків відповідача згідно договору купівлі-продажу № 21 від08.04.2008р. на суму 2180,91 грн., докази про можливі часткові розрахунки після пред'явлення позову (платіжні доручення, виписки банку тощо);
4) Установчі документи на підставі яких діє позивач (оригінали для огляду в судовому засіданні);
5) Докази того, що станом на час розгляду справи в суді відповідач ОСОБА_1 є суб'єктом підприємницької діяльності (довідка з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців).
6) Інші докази в обґрунтування своїх позовних вимог.
Відповідачу:
1) Відзив на позовну заяву з нормативно-документальним обґрунтуванням та запереченнями позовних вимог та доказами направлення копії відзиву позивачу;
2) Свідоцтво про державну реєстрацію ФОП ОСОБА_1 станом на час подання позову до суду (оригінали для огляду в судовому засіданні, належним чином засвідчені копії в справу).
3) Докази часткових розрахунків з позивачем на суму 2180,91 грн., докази про можливі розрахунки після пред'явлення позову (платіжні доручення, виписки банку, тощо);
4) Акт взаємозвірки розрахунків з позивачем станом на день розгляду справи в суді. Організувати з позивачем проведення взаємозвірки розрахунків, що оформити актом. Акт надати суду до судового засідання;
5) Будь - які інші докази в спростування позовних вимог.
5. В задоволенні заяви позивача про забезпечення позову, шляхом накладення арешту на майно відповідача, відмовити як такому, що не мотивоване та не підтверджене доказами.
Відповідно до ст. 66 ГПК України господарський суд за заявою сторони, прокурора чи його заступника, який подав позов, або з своєї ініціативи має право вжити заходів до забезпечення позову. Забезпечення позову допускається в будь-якій стадії провадження у справі, якщо невжиття таких заходів може утруднити чи зробити неможливим виконання рішення господарського суду.
За змістом цієї статті заходи до забезпечення позову застосовуються господарським судом як засіб запобігання можливим порушенням майнових прав чи охоронюваних законом інтересів особи та гарантія реального виконання рішення суду.
Здійснивши ж оцінку обґрунтованості доводів заявника щодо необхідності вжиття заходів до забезпечення позову господарський суд вбачає, що позивач не надав доказів, з урахуванням загальних вимог, передбачених статтею 33 ГПК України, наявності фактичних обставин, з якими пов'язується застосування певного заходу до забезпечення позову, в тому рахунку: обґрунтованості вимог заявника щодо забезпечення позову, імовірності утруднення виконання або невиконання рішення господарського суду в разі невжиття таких заходів.
6. Ухвалу надіслати сторонам рекомендованим листом з повідомленням про вручення поштового відправлення.
7. Докази того, що в провадженні господарського суду або іншого органу, який в межах своєї компетенції вирішує господарський спір, немає справи зі спору між тими ж сторонами, про той же предмет із тих же підстав.
У випадку невиконання сторонами будь-яких вимог даної ухвали – надати письмові пояснення з обґрунтуванням причин її невиконання.
Невиконання вимог ухвали сторонами тягне за собою застосування штрафу до 1700 грн. відповідно до п. 5 ст. 83 ГПК України, а в разі неподання позивачем без поважних причин витребуваних судом матеріалів або неявки представників позивача у судове засідання, позов може бути залишено без розгляду (п.5 ст. 81 ГПК України).
Суддя
віддрук. прим.:
1 - до справи
2 - позивачу (вул. Привокзальна, 26, м. Вінниця, 21034)
3 - відповідачу (АДРЕСА_1, 21009)
Суд | Господарський суд Вінницької області |
Дата ухвалення рішення | 03.06.2010 |
Оприлюднено | 13.10.2010 |
Номер документу | 9991081 |
Судочинство | Господарське |
Господарське
Господарський суд Дніпропетровської області
Подобєд Ігор Миколайович
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні