Постанова
від 27.05.2009 по справі 1-1082009
КОСІВСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Справа №1-108 2009 року

ПОСТАНОВА

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

"27" травня 2009 року м. Косів

Косівський районний суд Івано-Франківської області в складі:

Головуючого - судді: Цалин Б.М.

Секретаря : Губчук Д.Ю.

З участю прокурора: Мігащук М.І.

розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду м. Косів кримінальну справу про обвинувачення ОСОБА_1 ІНФОРМАЦІЯ_1, уродженця та жителя АДРЕСА_1, українця, одруженого, освіта неповна середня, не працюючого, військовозобов»язаного, гр. України, раніше не судимого, за ст. 128 КК України.

ВСТАНОВИВ:

ОСОБА_1 спричинив ОСОБА_2 з необережності середньої тяжкості тілесне ушкодження.

Злочин вчинив за наступних обставин :

01 лютого 2009 року близько 15 год ОСОБА_1, перебуваючи у власному будинку, що знаходиться в с Шепіт Косівського району Івано-Франківської області, під час сварки із ОСОБА_2, яка виникла на ґрунті неприязних відносин, не передбачаючи настання шкідливих наслідків, внаслідок своїх дій, хоча міг та повинен був передбачати, штовхнув потерпілу руками. В наслідок чого ОСОБА_2 вдарилась об двері комори та отримала ушкодження середнього ступеня тяжкості, у вигляді перелому 6-7 ребра з права.

В судовому засіданні обвинувачений ОСОБА_1 свою вину в спричиненні потерпілій з необережності середньої тяжкості тілесного ушкодження визнав, суду пояснив, що із потерпілою ОСОБА_2 вони проживають по сусідству. Так 01 лютого 2009 року біля 15 год до них додому прийшла рідна сестра його дружини, ОСОБА_2, яка принесла підноси, які напередодні позичала. Дружина оглянувши посуд помітила тріщини та деякі із підносів, які були не їхніми. З цього приводу між його дружиною та потерпілою виникла суперечка, в яку він теж втрутився. Під час сварки він із дружиною виганяли потерпілу із свого дому, при чому остання схватила його дружину ОСОБА_3 за кофту в наслідок чого порвала золотий ланцюжок. Він намагався виштовхнути ОСОБА_2 на вулицю, в наслідок чого остання спотикнулась, зачепившись за поріг та вдарилась правою стороною тіла до рами дверей. Завдавати потерпілій будь-яких тілесних ушкоджень він не бажав. Просить звільнити його від кримінальної відповідальності за примиренням із потерпілою.

Допитана в судовому засіданні потерпіла, ОСОБА_2, дала суду показання, що вона являється рідною сестрою дружини підсудного та проживають вони по сусідству. Так, 01 лютого 2009 року близько 15 год. вона прийшла до господарства своєї сестри ОСОБА_3 де між ними виникла сварка. ОСОБА_1 штовхнув її в сторону дверей, при чому вона правою стороною вдарилась об ребро рами дверей та відчула сильний біль. В наслідок отриманих тілесних ушкоджень деякий час перебувала на лікуванні. На даний час вона із підсудним ОСОБА_1 примирились, претензій матеріального характеру до останнього в неї немає, просить звільнити ОСОБА_1 від кримінальної відповідальності за примиренням а провадження в справі закрити.

Суд вивчивши матеріали справи, вислухавши думку прокурора, який підтримав клопотання в частині закриття кримінальної справи за примиренням підсудного із потерпілою, вважає, що підсудного ОСОБА_1 слід звільнити від кримінальної відповідальності внаслідок примирення із потерпілою а провадження в справі закрити із наступних підстав :

Як вбачається з матеріалів кримінальної справи злочин в якому обвинувачується ОСОБА_1 є злочином невеликої тяжкості (п.2 ст.12 КК України) окрім того останній до кримінальної відповідальності притягується вперше, по місцю проживання характеризується позитивно, потерпілій в добровільному порядку відшкодував заподіяну шкоду. А також суд враховує думку потерпілої, яка просить звільнити підсудного від кримінальної відповідальності за примиренням а провадження в кримінальній справі закрити.

У відповідності до ст. 46 КК України звільненню від кримінальної відповідальності в зв"язку з примиренням винного з потерпілим підлягає особа, яка вперше вчинила злочин невеликої тяжкості, якщо вона примирилася з потерпілим та відшкодувала завдані нею збитки або усунула заподіяну шкоду.

Як встановлено п.2 ч.1 ст. 7-1 КПК України, провадження в кримінальній справі може бути закрито судом у зв'язку з примиренням підсудного з потерпілим. Відповідно до вимог ст. 8 КПК України, за наявності підстав, зазначених у статті 46 Кримінального кодексу України, у справах, які надійшли до суду з обвинувальним висновком, суд у судовому засіданні виносить постанову про закриття справи.

На підставі наведеного ст. 46 КК України , керуючись ст. 7-1, 8 , 248 КПК України , суд, -

ПОСТАНОВИВ:

ОСОБА_1 звільнити від кримінальної відповідальності за ст. 128 КК України за примиренням винного із потерпілою , а провадження в справі закрити .

Запобіжний захід - підписку про невиїзд скасувати.

На постанову протягом семи діб з дня її винесення сторони можуть подати апеляції до Івано-Франківського апеляційного суду, через Косівський районний суд.

СудКосівський районний суд Івано-Франківської області
Дата ухвалення рішення27.05.2009
Оприлюднено15.12.2022
Номер документу11740777
СудочинствоКримінальне

Судовий реєстр по справі —1-1082009

Вирок від 05.08.2009

Кримінальне

Рівненський районний суд Рівненської області

Бокій В.Ю.

Вирок від 05.08.2009

Кримінальне

Рівненський районний суд Рівненської області

Бокій В.Ю.

Вирок від 25.05.2009

Кримінальне

Якимівський районний суд Запорізької області

Федорець С.В.

Вирок від 25.05.2009

Кримінальне

Якимівський районний суд Запорізької області

Федорець С.В.

Постанова від 27.05.2009

Кримінальне

Косівський районний суд Івано-Франківської області

Цалин Б.М.

Постанова від 27.05.2009

Кримінальне

Косівський районний суд Івано-Франківської області

Цалин Б.М.

Вирок від 10.08.2009

Кримінальне

Баришівський районний суд Київської області

Коваленко К.В.

Вирок від 03.02.2009

Кримінальне

Алчевський міський суд Луганської області

Вискребенцев Л.Б.

Вирок від 05.10.2009

Кримінальне

Ленінський районний суд м.Донецька

Бескровна О.Л.

Вирок від 19.03.2009

Кримінальне

Ленінський районний суд м.Дніпропетровська

Стуковенков В.П.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2023Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні