Справа №11-773/11 Головуючий у суді 1-ї інстан ції - Соколова
Категорія - Незаконне виро бництво, виготовлення, придб ання, зберігання, перевезенн я чи пересилання наркотичних засобів, психотропних речов ин або їх аналогів без мети зб уту Доповідач - Крамаренко
УХВАЛА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
20 грудня 2011 року колегія с уддів з розгляду кримінальни х справ Апеляційного суду Су мської області в складі:
головуючого-судді - Крамар енка В. І.,
суддів - Ященка В. А., Захарч енка О. П.,
з участю прокурора - Савос тьянової Л.В.
засудженого: ОСО БА_1
розглянула у відкритому су довому засіданні в місті Сум и кримінальну справу за апе ляцією прокурора який затвер див обвинувальний висновок по справі на вирок Шосткинсь кого міськрайонного суду Сум ської області від “30” вересня 2011р.
яким ОСОБА_1,
ІНФОРМАЦІЯ_1, громадянин У країни, українець, уроженець та мешканець м.Шостка, раніше засуджувався:
1.30.01.2002 року за ст. ст. 185 ч.3, 296 ч.2, 309 ч.1 КК України до 3 років позбавл ення волі;
2.29.09.2010 року за ст. 309 ч.2 КК України до 6 місяців арешту;
засуджений за ст. 309 ч. 3 КК Укра їни з застосуванням ст. 69 КК Ук раїни до 2 років позбавлення волі.
Стягнуто з ОСОБА_1 судов і витрати на користь держави в розмірі 703 гривні 20 коп.
ВСТАНОВИЛА:
До початку апеляційно го розгляду справи від проку рора який затвердив обвинув альний висновок по справі і п одав на даний вирок апеляцію надійшло клопотання у якому він вказав, що відкликає апел яцію на даний вирок суду.
Заслухавши доповідь судді , прокурора Савостьянову Л.В. яка прохала закрити апеляці йне провадження по справі у з в' язку з відкликом апеляції прокурора який затвердив об винувальний висновок по спр аві, колегія суддів вважає за необхідне закрити апеляційн е провадження по справі, оскі льки апеляції від інших учас ників судового розгляду на даний вирок суду не надходил и.
Керуючись ст. 364 КПК України, колегія суддів, -
УХВАЛИЛА:
Апеляційне провадженн я по кримінальній справі від носно ОСОБА_1 засудженог о 30 вересня 2011 року Шосткинськи м міськрайонним судом Сумсь кої області за ст. 309 ч.3 КК Украї ни, з застосуванням ст. 69 КК Ук раїни до 2 років позбавлення волі - закрити.
СУДДІ:
Крамаренко В. І. Ященко В. А. Захарче нко О. П.
Суд | Апеляційний суд Сумської області |
Дата ухвалення рішення | 20.12.2011 |
Оприлюднено | 26.12.2011 |
Номер документу | 20106993 |
Судочинство | Кримінальне |
Кримінальне
Апеляційний суд Сумської області
Крамаренко В. І.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні