Реєстр виконавчих проваджень або АСВП

Як отримати інформацію про виконавче провадження?

Отримати інформацію з АСВП

telegramТелеграмviberВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Кому стане у нагоді

Юристам

Банківським працівникам

Сторонам виконавчих проваджень

Як працює

Отримання інформації з офіційних джерел

Пошук за різними параметрами: за номером провадження, за даними боржника або стягувача, для фізичних осіб це ПІБ та дата народження, для юридичних осіб код ЄДРПОУ або назва компанії

Автоматизоване відстеження документів в провадженні

Регулярне оновлення даних

Результат

Визначення наявності виконавчого провадження щодо конкретної особи або компанії

Контроль інформації про особу стягувача і боржника, дату відкриття виконавчого провадження та його стан, а також орган виконавчої служби, реквізити та ПІБ державного виконавця або інформація про приватного виконавця

Отримати інформацію про виконавче провадження можливо за допомогою чатботу Опендатабот. Для отримання інформації вам необхідно направити чатботу запит, в якому вказати ІПН для фізичної особи або код ЄДРПОУ для юридичної особи. У відповідь отримаєте загальну інформацію, а також інформацію про виконавчі провадження у разі їх наявності.

Реєстр виконавчих проваджень або АСВП — це єдиний реєстр, в якому обліковуються всі провадження щодо примусового виконання рішень. В реєстрі публікуються як відкриті, так і вже завершені або зупинені виконавчі провадження, тому тут можливо відстежити всю історію проваджень по відношенню до компанії або фізичної особи. Отримати інформацію про виконавчі провадження можливо за допомогою чатботу Опендатабот.

У Реєстрі виконавчих проваджень є інформація щодо:
— особи стягувача і боржника;
— дата відкриття виконавчого провадження та його стан;
— орган виконавчої служби, його реквізити та ПІБ державного виконавця, що веде дане провадження.
Отримати інформацію про виконавчі провадження можливо за допомогою чатботу Опендатабот направивши йому запит в якому вказати ІПН для фізичної особи або код ЄДРПОУ для юридичної особи. У відповідь отримаєте загальну інформацію, а також інформацію про виконавчі провадження у разі їх наявності.

Перевірити чи відкрито виконавче провадження можливо за допомогою чатботу Опендатабот, направивши йому запит в якому вказати ІПН для фізичної особи або код ЄДРПОУ для юридичної особи. У відповідь отримаєте загальну інформацію, а також інформацію про виконавчі провадження у разі їх наявності.

Номер виконавчого провадження можливо дізнатись за допомогою чатботу Опендатабот. Для отримання інформації вам необхідно направити чатботу запит, в якому вказати ІПН для фізичної особи або код ЄДРПОУ для юридичної особи. У відповідь отримаєте загальну інформацію, а також інформацію про виконавчі провадження у разі їх наявності, в якій буде вказано номер виконавчого провадження.

Ідентифікатор доступу до виконавчого провадження міститься у постанові про відкриття даного виконавчого провадження. Даний код дає можливість отримати повний доступ до провадження, а саме: ознайомитись із діями виконавця, а також з усіма документами виконавчого провадження.
Отримати інформацію про виконавчі провадження можливо за допомогою чатботу Опендатабот направивши йому запит, в якому вказати ІПН для фізичної особи або код ЄДРПОУ для юридичної особи. У відповідь отримаєте загальну інформацію, а також інформацію про виконавчі провадження у разі їх наявності.